|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmeda-kakanje!
10.3.2005 10:36:33   
tinca_25
Kaj mi svetujete moj mali Nik že 4 dni ni kakal, drugače je dojen mu pa dajem tudi malo goste različne hrane!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zmeda-kakanje!
10.3.2005 10:55:20   
Pi-kica 1
Koliko pa je star? Sicer je pri izključno dojenem otroku normalno tudi, če kaka samo enkrat na teden, sploh če nima težav.Moj sicer kaka vsak dan in to tudi štirikrat, star pa je tri mesece in tri tedne.

LP

Pi-kica

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zmeda-kakanje!
10.3.2005 11:03:07   
kepica
Poskusi Hippov čas za prebavo.Nam je pomagal.

lp
Kepica

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zmeda-kakanje!
10.3.2005 11:21:14   
Natas@
Baje pomagajo tudi zelo sladko kamilice.

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zmeda-kakanje!
10.3.2005 11:25:35   
NIN@
SLADKE KAMELICE SAM RES SLADKE 10 POZIRKOV PA BO!!!

LP
NIN@

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zmeda-kakanje!
10.3.2005 12:21:32   
tinca_25
Nik je star 7. mesecev, z kamelicami smo poskusli pa nevem kaj je:zmeden:, da mu tokrat ne pomagajo:(! Drugače pa hvala;)

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zmeda-kakanje!
10.3.2005 12:30:44   
p@tricij@
jaz sem naši dala miksano pomarančo in kivi. takoj se je pokakala. tudi nam sedaj ne pomagajo več sladke kamelice. pazim pa, da ne dobi banane, ker jo po tem res zapere.

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zmeda-kakanje!
10.3.2005 15:16:29   
Anonimen
Nam je pomagalo samo naslednje:
Konico toplomera pomoči v hladilno mazilo in z njo večkrat povrsti podrezaj v ritko, bolje je, če kdo drug pridvigne nogice, tako da je ritka v zraku. Če je res hudo zaprtje, lahko z roko, ko otrok pritisne, pritisne na njegov trebušček, da mu pomaga iztisniti.

Teoretično pa še naslednje:
- močno sladkan močen kamilični čaj,
- dodajanje laktoze v čaj ali adaptirano mleko,
- svečke za odvajanje za dojenčke.
Poskusili vse preden smo uvedli termometer, pa ni pomagalo.

(odgovor članu tinca_25)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?