|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znižanje plačila vrtca + brezposelnost
19.4.2012 10:08:07   
benika
Mož bo z majem ostal brez službe. In spremembo moram najbrž javiti na CSD. Zdej me pa zanima (tiste, ki ste bile v tej situaciji) kako potem izračunajo višino plačila vrtca? Za koliko ga znižajo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znižanje plačila vrtca + brezposelnost
19.4.2012 11:55:11   
2sneg13
na novo izračun, samo tvoji dohodki,preživnine, dokladi.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znižanje plačila vrtca + brezposelnost
19.4.2012 12:02:57   
emaa
Če bo prejemal nadomestilo, se ne bo zgodilo nič. Ko preneha prejemat nadomestilo, prinese potrdilo zavoda, sprememba vloge in čaka. Če je veljalo isto za OD lani, potem velja tudi zdaj za vse ostalo. Na občini so mi brezposelnost upoštevali takoj, so preračunali dohodek z nadomestilom. Tako da za vrtec sem pa plačevala manj, sam kaj ko je zdaj vse na CSD.

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znižanje plačila vrtca + brezposelnost
19.4.2012 14:39:25   
2.2.
ena vmesna...ali je vrtec cenejši ko dobiš drugega otroka, ki pa ni v vrtcu?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znižanje plačila vrtca + brezposelnost
19.4.2012 15:03:29   
emaa
Je, vsaj ponavadi, saj se vam dohodek deli med 4 osebe, ne več tri.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znižanje plačila vrtca + brezposelnost
19.4.2012 20:47:49   
Poka
Sam zdaj po novem bo dvakrat dražji, ker se bo plačalo za dva, tako da še sreča, da jedo v vrtcu, ker doma ne bomo imeli za hrano.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znižanje plačila vrtca + brezposelnost
20.4.2012 12:02:42   
2sneg13

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Sam zdaj po novem bo dvakrat dražji, ker se bo plačalo za dva, tako da še sreča, da jedo v vrtcu, ker doma ne bomo imeli za hrano.



user posted image user posted image user posted image user posted image moj otrok mora imet obvezno kosilo tudi doma, tako da take izjave so mi zelo bolane, oprosti! Kosilo imajo ob 12, potem počitek. Po 14 uri malica,ki pa seveda ni v količini,ki bi nasitila otroka do večerje.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Znižanje plačila vrtca + brezposelnost
20.4.2012 13:37:39   
majčica1508
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Sam zdaj po novem bo dvakrat dražji, ker se bo plačalo za dva, tako da še sreča, da jedo v vrtcu, ker doma ne bomo imeli za hrano.


user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Znižanje plačila vrtca + brezposelnost
20.4.2012 13:40:50   
benika

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Sam zdaj po novem bo dvakrat dražji, ker se bo plačalo za dva, tako da še sreča, da jedo v vrtcu, ker doma ne bomo imeli za hrano.


Otroke ven iz vrtca, pa boste imeli za hranouser posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Znižanje plačila vrtca + brezposelnost
20.4.2012 15:11:52   
norge

IZVIRNO SPOROČILO: benika


IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Sam zdaj po novem bo dvakrat dražji, ker se bo plačalo za dva, tako da še sreča, da jedo v vrtcu, ker doma ne bomo imeli za hrano.


Otroke ven iz vrtca, pa boste imeli za hranouser posted image


Podpis. A zdaj je pa država kriva, da imaš dva otroka in da moraš dejansko plačati za dva. Najlepše jih je imet.. pa bo itak za vse zastonj. Po moje so ti časi minili.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Znižanje plačila vrtca + brezposelnost
28.4.2012 23:03:09   
mamica deklicam
vprašanje o plačilu za drugega otroka. Za prvo hčerko moramo po novem plačevati 35% vrtca. Ker gre jeseni tudi druga v vrtec, me zanima koliko bo pa sedaj zanjo? Danes je bilo pri poročilih, da bomo za drugega plačevali samo 30% cene. Slišala sem tudi informacijo, da za drugega plačaš za en razred nižje.

Ali bo potem takole:
1.otrok 35%
2.otrok 30% (in se nato ta znesek zmanjša še na 30%)

po mojih izračunih, če bi za drugo morala plačevati okoli 150 eurov, bi me potem prišlo samo še 50 eurov ali kako drugače?
Trenutno sem sama zelo zmedena.
Pri nas bo še situacija, ko bomo samo z eno plačo in niti ne vem, ali jo sploh dati v vrtec, če ti brezposelnost upoštevajo šele takrat, ko ti poteče denarno nadomestilo. Naša družina bo že z eno plačo in denarnim komaj preživela, ker imava kredit in položnice. Sedaj še gre, čeprav si ne privoščimo nobenega luksuza, morje...

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Znižanje plačila vrtca + brezposelnost
29.4.2012 9:27:29   
biba_leze*
A ne pride 30% od cene za prvega?

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?