|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znižanje vrtca - plača striže
7.11.2007 18:13:43   
Anonimen
Ma ne vem, kakšen naj dam naslov, pa naj bo tak.

Mož se je zaposlil in prvo plačo (prejšnji mesece 18.) dobil nenormalno visoko, zaradi vseh nadur, ki jih je delal, ker se je trgovina odpirala. Pa zaradi nenormalnega prometa, ko pri nas folk navali kot stekli psi, če je kje kaj 1 euro ceneje.

In zdaj moram jaz to plačo dati v vlogo za vrtec (prej je bil prezposeln) in na podlagi tega mi bodo zračunali, koliko bom potem celo leto plačevala!!!! Kaj mi je storiti? pa da bi vsaj 15. dobili plačilno listo, potem bi zadnji dan vložila vlogo pač s to drugo listo, ampak ne - oni jo dobijo 18.user posted image user posted image user posted image  Bo pa plača po moje skoraj pol nižja od prejšnje.

No, kaj naj, ima katera kakšno idejo? Ali sploh lahko kaj?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
7.11.2007 18:25:16   
LUNA06
A se ne štejejo plače za leto nazaj?
Kolkr jaz vem, je treba zdej oddat plačo z aleto 2005, v letu 2008 pa plačo za leto 2006.A se motim?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
7.11.2007 18:41:45   
total
Kja pa če bi odnesel pogodbo sam,naj reče da še niam palčilne list...jaz tut morem nest za 3 zapored in morem decembra odat palčilne list,ker sem mislial da se gleda za nazaj pa se ne,če se zaposliš.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
7.11.2007 18:42:28   
spacey
Vloga, ki se jo mora zdej oddat, je za naslednje leto in se upoštevajo dohodki iz preteklega leta. Vendar, če imaš znižano plačilo vrtca, si dolžan podati občini vse nove podatke oz. spremembe, ki lahko vplivajo na višino plačila vrtca.

Kaj narest, ne vem.. Jaz bi klicala v firmo in jih prosila, da mi izdajo plačilno listo nekaj dni prej. Sicer pa Splišni, mislim da boš lahko vlogo oddala tudi po 15. novembru, vsaj lani je bilo tako. Ali pa jo oddaj nepopolno in jim naknadno pošlji še novo plačilno listo.


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
7.11.2007 18:48:59   
Anonimen
ja, Spacey, to je ena rešitev, samo ni čisto legalna ...

Total, a ti pa ne boš priložila prve plačilne liste, ampak boš decembra 3? A to je O.K.? To se pravi, da si eno že dobila?

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
7.11.2007 18:49:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LUNA06

A se ne štejejo plače za leto nazaj?
Kolkr jaz vem, je treba zdej oddat plačo z aleto 2005, v letu 2008 pa plačo za leto 2006.A se motim?


Ja, samo če si bil brezposeln, potem moraš dati potrdilo, da si še sedaj. Če pa nisi, pa prvo plačilno listo priložit.

(odgovor članu LUNA06)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
7.11.2007 18:56:03   
total
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

ja, Spacey, to je ena rešitev, samo ni čisto legalna ...

Total, a ti pa ne boš priložila prve plačilne liste, ampak boš decembra 3? A to je O.K.? To se pravi, da si eno že dobila?


Ja prvo sem že dobila in sem morala prnest,druge dve pa decembra.Ker je kao sprememba..

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
7.11.2007 19:28:34   
Anonimen
Aha, ti si prvo že nesla. No, jaz je nisem, ker kar odlašam in premišljujem, kako bi zdaj kar drugo uturila.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
7.11.2007 19:29:43   
total
Splišni kaj pa če bi rekla če lahko ostale 3 prne3seš,da je na tej ogromna nadur in da dejansko ne bo dobivla vsak mesec take plače,probaj.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
7.11.2007 19:39:09   
Anonimen
Ja, samo en izračun bodo pač morali sedaj narediti in to bo vsaj na prvi dve, če ne samo na prvo.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
7.11.2007 20:30:03   
Njuškalo
No, verjetno imava enako gospo na občini, ki to ureja.Oziroma jaz je več nimam, ker je moj že v šoli.
Jaz sem imela tudi ene tri mesece ful veliko plačo, zarad tega, ker sem se usposabljala v Avstriji in so dodatki veliko nanesli.Ampak sem jo na to opozorila, da ne bo mislila, da imam kar vsak mesec isto plačo, in je to upoštevala.Mi je upoštevala samo osnovo torej.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
7.11.2007 21:21:57   
BLAŽIKA
Tudi jaz sem se sedaj zaposlila in sem klicala na občino, pa mi je gospa rekla, da moram prinesti gor delovno pogodbo in ne plačilne liste.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
8.11.2007 7:10:52   
srki
Kaj pa če sedaj daš tako, kot pač je, naslednje mesece, ko se bo tudi plača verjetno spremenila in bo nižja, pa oddaš novo vlogo? Vprašaj, nimaš kaj izgubit. Saj se druga vloga lahko tudi predloži, ko npr. dobiš 3. otroka.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
8.11.2007 8:46:04   
Anonimen
Te razumem, pri nas je bilo isto;

mož je bil v letu 2005 brezposelen, in ko sem pri prejšnji vlogi morala vpisat podatke o plači, sem klicala na občino in vprašala kaj naj vpišem...
pa mi je rekla, da plačo, ki jo dobiva sedaj ( je tudi bila visoka), da bodo upoštevali to, ker je takrat pač ni imel!!!user posted image  halo?

In sem potem rekla, da smo v tem primeru mi malo na slabšem, ne? Pa mi je g. odgovorila;" ja gospa, če je za vas brezposelnost boljša, potem ne vem..."

Pa naj kdo komentira tak odgovor?user posted image
In ZAKAJ je potem tak povdarek, da gre za leto 2005? Potem bi samo napisali, napišite NAJVIŠJO plačo, ki ste jo kdaj koli dobili v tem al pa v prejšnjem življenju?!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
8.11.2007 13:18:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

No, verjetno imava enako gospo na občini, ki to ureja.Oziroma jaz je več nimam, ker je moj že v šoli.
Jaz sem imela tudi ene tri mesece ful veliko plačo, zarad tega, ker sem se usposabljala v Avstriji in so dodatki veliko nanesli.Ampak sem jo na to opozorila, da ne bo mislila, da imam kar vsak mesec isto plačo, in je to upoštevala.Mi je upoštevala samo osnovo torej.


U, super, Njuškalo, hvala za tale podatek. In ja, gotovo imava isto gospo, ki je res Gospa.  To sem že večkraz napisala, ne poznam bolj sposobnega človeka, res ne. Upam, da bo tudi nam tole zadevo upoštevala.

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
8.11.2007 15:00:06   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Ampak sem jo na to opozorila, da ne bo mislila, da imam kar vsak mesec isto plačo, in je to upoštevala.Mi je upoštevala samo osnovo torej.

Ja, sej res. Oni upoštevajo samo osnovo in ne vse ostalo. Sej nadure niso osnovna plača, tako da brez skrbi.. Ampak jo moraš vseeno opozoriti, tako kot je Njuškalo napisala.

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
9.11.2007 23:03:32   
benika
Meni pa neki ni jasnouser posted image  O kakšnih plačilnih listah debatirate? Jaz sem septembra namreč oddajala prvo vlogo, pa sem zraven priložila potrdilo delodajalc o zadnjih treh plačah. A to pol isto velja? Pa še nekaj, a je potrebno zraven priložit tudi odločbo o dohodnini za 2006? Jaz bukselj sem jo namreč izgubila, pa bo verjetno potrebno ponjo iti na davčno.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
10.11.2007 14:03:11   
nejcko
Če se ne motim, ti dohodninske odločbe za lani ni treba prilagati. Zraven daš samo fotokopije zadnjih treh plač ali potrdilo delodajalca. Oni gledajo trenutne razmere.

Drugače pa sem jaz imela enkrat podoben primer. Mož je menjal službo in je imel v novi službi kar precej nižjo plačo. Čeprav sem priložila plačilne liste, so oni upoštevali dohodnino prejšnjega leta. Sem šla lepo na občino in so tik tak uredili.
Saj niso tako grozni tam, vsaj jaz lahko rečem, da so vedno delali korektno, pa se je pri nas v 5 letih, kar sin obiskuje vrtec zgodilo že najmanj 15 sprememb, torej vsaj 3x letno vlagam nove podatkeuser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
10.11.2007 19:01:28   
Anonimen
podoben primer sem mela sama. oddala sem dohodninski list od 2066 in zadnje tri plače. sam j sem oddala sem bla 14 dni na novo zaposlena. tko mi je obračunala znižanje po zadnjih treh mesecih in pa rekla da ji moram poslat novo plačilno listo iz nove firme. js bi na tvojem mestu poklicala bulatovičevo na občino k je res ok in se da z njo marsikej zment in bi ji pač obrazložila situacijo in če lahko korigiraš zadevo z naslednjo plačilno listo.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Znižanje vrtca - plača striže
10.11.2007 19:16:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA
js bi na tvojem mestu poklicala bulatovičevo na občino k je res ok in se da z njo marsikej zment in bi ji pač obrazložila situacijo

Ja, kr njo poklič al pa pejt k njej. Ona je ful v redu. Probaj, če se da, da bi plačilno listo za naslednji mesec prinesla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?