|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobki in vročina
23.5.2005 9:26:08   
asso
Ojla,

mene zanima koliko časa traja vročina, če je posledica zobkov?
Kdaj daste :duda: svečko, pri kakšni temperaturi, že pri 38 ali počakate 38,5?
Naša ima namreč od včeri malo vročine pa ne vem ali je to posledica prehlada ali zobkov:zmeden: Zvečer sem ji dala pol svečke, da lepše spi pa je temperatura kar hitro padla in to sem ponovno ponovila danes zjutraj. Sedaj lepo pančka.

Lp asso
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zobki in vročina
23.5.2005 10:11:04   
ZARA
oj,asso...Zara je imela ravno v petek in soboto vročino,ampak samo popoldan in zvečer...počakala sem da ji je zrasla na 38.5,dala svečko in je prespala celo noč...danes ima levo dvojko že malo zunaj,malo...vročina je pa že včeraj zginla...aja,pa mal driske je imela,samo enkrat!!
A ti je normalno??
lp

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zobki in vročina
23.5.2005 10:19:17   
asso
Ja, je normalno.
Na dlesnih sicer ni nič videt, da se bi kaj delalo. Drugače pa so to šele prvi zobki, če so.

Lp asso

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zobki in vročina
23.5.2005 10:22:57   
ZARA
Ker Zara je tud normalno jedla,prvi dan nič slabe volje,drug dan malo slabe volje...spala normalno,ne vem...jst sem mislla,da je kakšna angina,al pa viroza...ker pri zobih baje naraste TT do 39,oziroma mora biti pod 39...če ne je kaj drugega...mal jo opazuj...
Pa meri ji TT,da boš vedla...

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zobki in vročina
23.5.2005 12:06:36   
asso
Oj, najlepša hvala.
Sej tudi naša ni glih slabe volje, ampak takšna, bolj mirna kot ponavadi in nič kaj dosti sitna. Tudi spi normalno, mal bolj se premetava, ampak spi in se lepo doji.

Ne vem no, bomo vidli.

Lp asso

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zobki in vročina
23.5.2005 16:55:02   
polona2
Pri nas je trajalo štiri dni,vročina in slaba volja, občasno sem ji dajala Calpol, se je pa ponoči večkrat kriče zbujala, prav nič prijetno ni bilo. Mogoče je pa samo viroza ali rahel prehlad, da sploh niso zobkii krivi???

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zobki in vročina
23.5.2005 17:03:54   
asso
Sej je velika možnost, da niso zobki, sam tako me zanima kako je to pri zobkih.
Ali Calpol je za zbijanje temperature?
Jaz ji dajem paracetamolske svečke. Če jutri ne bo temperatura padla bom poklicala pediatrinjo, če se morda greva pokazati.

Lp asso

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?