|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobozdravnik ZD Šiška
7.12.2006 8:24:00   
ac
Svojo 1-letnico moram naročiti na pregled pri zobozdravniku, pa ga še nismo izbrali. Ali kdo pozna kakšnega dobrega (dobro) v ZD Šiška, pa če ima nj. tel. št.? Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobozdravnik ZD Šiška
7.12.2006 8:28:24   
Naja31
Živjo,

mi hodimo k dr. Berdajs. Ona ima čez Šiško. Je pa še ena, ki ima čez Bežigrad. No, do zdaj smo bili 1x in smo bili zadovoljni. Tel je 5815 285 (danes dela dopoldan). Ampak je kar za čakat. Jaz sem klicala oktobra in sem dobila datuma januarja.

Lp, Naja


(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobozdravnik ZD Šiška
7.12.2006 8:37:32   
ac
Naja, hvala! Smo naročeni pri dr. Berdajs, in sicer na Valentinovo user posted image .

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobozdravnik ZD Šiška
7.12.2006 10:39:15   
beti 1
Jaz sem ravno zadnjič spraševala, pa so mi priporočili dr. Rahne, ki ima čez Bežigrad,... in dela v ZD Šiška, po novem bodo pa pokrivali tudi Šiško. Brdajsovo so mi odsvetovali. Potem sem pa s sosedo govorila in pravi, da so oni z Brdajsovo čisto zadovoljni. Sem pa že pred par tedni dobila datum, a šele maja.

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zobozdravnik ZD Šiška
7.12.2006 11:35:51   
kofetek2010
naši so pa kar sami poslali iz ZD VIč-Rudnik vabilo na prvi pregled (imava ga ju3) user posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zobozdravnik ZD Šiška
7.12.2006 11:49:04   
Mina1
Ja seveda: dr. Rahne Lidija ima moje dva v ZD Šiška, tel 581 52 66.

Krasna zobozdravnica!

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zobozdravnik ZD Šiška
7.12.2006 11:56:39   
živa
Se podpišem pod Mino1 (čeprav je že prepozno). Mi smo bili na prvem pregledu (po dopolnjenih 6 mesecih, so nas sami klicali) pri dr. Rahnetovi in je bilo super. Je malemu na rokavico, ki jo je uporabljala za pregled, na koncu narisala zajčka in mu ga dala za domov user posted image . To se mi je zdelo res prisrčno. Pa tudi pregledala ga je nežno, obzirno, jaz sem imela njegovo glavo v naročju, skratka, profesionalka z občutkom za otroke (vsaj sodeč po prvem pregledu).user posted image

Lp,

živa. 

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zobozdravnik ZD Šiška
7.12.2006 11:57:58   
Mina1
Evo Živa, točno tako:), ful zna z otročki, tako zobozdravnica kot sestra sta super fajnuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zobozdravnik ZD Šiška
7.12.2006 12:09:59   
Naja31
Mi smo tudi najprej želei k dr. Rahne (sem slišala dobre stvari o njej), ampak nam so rekli, da jemlje samo "Bežigrajčane". In ker smo mi Šiškarji smo pristali pri dr. Berdajs. Na tistem enem pregledu je bila meni fajn.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zobozdravnik ZD Šiška
7.12.2006 20:16:17   
TVN
Točno tako, kot je napisala živa, je potekal tudi naš prvi pregled pri dr. Rahnetovi. Tudi mi smo bili tja usmerjeni kot Bežigrajčani s povabilom ob dopolnjenem 6. mesecu starosti. Prihodnji teden gremo spet (15. mesecev).
Zaenkrat sami pozitivni vtisi.

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?