|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zopet gosta hrana
4.5.2005 14:49:18   
Bib
Danes bom svoji pikici dala prvič za probat gosto hrano.

Svetujte mi, ali dam korenček ali bučko, glede na to da je malo zaprta po Aptamilu, bi bilo bolj bučke a ne? :zmeden:

A ja, pe še koliko gosto, ali dam za prvič raje čisto tekoče, ali je lahko že malo bolj redka kašica?

Hvala vam!:bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zopet gosta hrana
4.5.2005 17:21:01   
total
Ja,probaj prvo eno pa pol drugo,pa boš videla če bo zaprta,lahko ji normalno zmiksaš ne pregosto,veliko uspeha pri gosti hrani:bravo:

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zopet gosta hrana
4.5.2005 22:30:58   
Nedelja
Jaz sem dala naši prvič banano, ker sem nekje "pobrala", da banana uravnava prebavo: če si zaprt odpira, če si odprt pa zapira... in je prvič zmazala 1/4 banane. Zjutri je pa bil fajn lep kakec. Pol sem ji dala v roko režlj jabolke, da ga je cuzala... Uh sem se ji smejala zraven, ker je bila tako hecna...
No šele zatem sem ji dala Frutek... je celga pojedla, bil korenček-marelica, ja.
No, do danes sva pogruntali, da breskov in marelični nista dobra, da je najbolj dober jabolka-hruška, in da je najbolje nabaviti plastične žličke, eno za v roki držat in eno za futrat...

Pa srečno!

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zopet gosta hrana
4.5.2005 23:36:03   
Annny
Jaz ti svetujem kuhano pretlačeno jabolko.
Lp

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zopet gosta hrana
5.5.2005 8:33:46   
HuAnita
Isto kot Annny.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zopet gosta hrana
5.5.2005 10:01:19   
špelica
zraven kuhane jabolke lahko kasneje skuhaš tudi hruško, je pol bolj sladko in imajo raje, vsaj moj!
Pa dober tek!

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zopet gosta hrana
5.5.2005 12:08:30   
Anonimen
Če je zaprta, še ne dajaj korenčka. Začni res z jabolkom. Jaz sem sicer dajala kar surovega, lahko pa ga skuhaš-če je imela mala težave s kolikami, je bolje da ga skuhaš.
Lahko začneš z bučkami, vendar jih prej olupi (mimogrede-olupi zato, ker so bučke zelo škropljene in prešpricane z vsem vragom) in skuhaj. Samo ponavadi imajo otroci na začetku raje sadje, ker je sladko.
Kasneje res dodaj hruško-sprva malo, ker veliko otrok po hruškah malo napenja in je dobro da se postopno navadi nanjo. Drugače pa hruške fino mehčajo kakija:)-:bravo::)-

(odgovor članu Bib)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?