|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zopet jaz in ta klomifen....
10.3.2005 11:05:45   
anja 26
Pozdravček vsem :rozica:

Zopet jaz in ta klomifen, Po vsem prebranim na to temo mi še vedno ni jasno.:zmeden::zmeden:

Prav, imam PCO (vedno imela redne M na 28-30 dni) in papcam klomifen kar naj bi vzpodbudil O in to se je tudi videlo na F-testu (praprot) in BT katera mi je tudi pred jemanjem klomifena vedno narasla med O.

Po prvem mescu jemanja klomifena sem dobila zopet M na 28 dan, sam ni običajna kar nekaj se zmrduje bi pa nebi.
- A je to običajno?
- Kot sem brala vas je večina pred jemanjem klomifena imelo neredno M?
- Koliko v resnici pomaga ta klomifen?


:ups:Saj bo razumela če me boste nekam poslale ma zame je to nekaj »novega« in me o tem čimveč zanima.:ups::(

Lp Anja 26, no letos 27 :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zopet jaz in ta klomifen....
10.3.2005 11:20:26   
mujcek
jaz te ne bom nikam poslala, verjamem, da te vse zanima, tudi mene je ko sem prvič jemala klomifen. Jaz nisem imela rednih M, prejšnji mesec sem jo po klomifenu dobila na 31 dan in je bila zeeeloo močna in boleča kot še nikdar prej:( Če imaš bolj slabo M, bi ti priporočala, da narediš za vsak slučaj test, ker če si :nosecka: in boš klomifen jedla lahko to škodi :duda:. Meni je G svetoval, da če M ne bo takšna kot treba-močna oziroma takšna kot ponavadi; da je dobro vseeno test naredit:zmeden2:

(odgovor članu anja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zopet jaz in ta klomifen....
10.3.2005 11:36:53   
Mijavček
OJ,

Seveda, da ti bomo pomagale, če zmoremo... kakšne maš :)

Skratka, tudi meni je G rekla, da se po Klomifenu zna za kakšen dan zavlečt M, jaz ga jemljem od 5-9 dne in tudi, rekla mi je, da če nisem ziher a je M al ni , oz, če ni toka rdeče krvi, naj naredim test, ker med :nosecka: KLomifen lahko škodi.

LP

Mijavček:muca:

(odgovor članu anja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zopet jaz in ta klomifen....
10.3.2005 11:51:45   
biba77
Jaz sem prvo M po Klomifenu dobila 28. dan, v drugem ciklusu 30. dan, v tretjem pa sloh ne in sem jo morala z Dabrostonom vzpodbudit...:zmeden::zmeden2::zmeden2::zmeden: Potem pa je bila tako mocna, da sem zvezdice vidla... :(:(

(odgovor članu anja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zopet jaz in ta klomifen....
10.3.2005 14:34:38   
Anonimen
Jaz sem ga jemala tri mesece. Do zanositve ni prišlo. Menstruacijo sem imela običajno na 25 dni, kot ponavadi.:)

(odgovor članu anja 26)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zopet jaz in ta klomifen....
10.3.2005 15:48:58   
anja 26
Res iz srca HVALA:rozica: HVALA:rozica: HVALA.:rozica:

Ni mi jasno sam neki kaplja ta hudicek:M pa niti ne ta prave barve, klomifen moram začet jemati čez dva dni tako, če ne bo do takrat "prava"M bom naredila test za vska slučaj.


Zalte ste :rozica: :rozica: rozica:

Anja 26:rozica:

(odgovor članu anja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zopet jaz in ta klomifen....
11.3.2005 11:44:18   
Janika
Pozdravljene,

tudi jaz sem jemala klomifen pa sem imela M vsak mesec na cca. 32 dni. Spodbujal naj bi O. BT se ni dvignila popolnoma nic, enako kot ce ne bi jemala. Potem sem nehala. Cez dva meseca ko nisem vec jemala klomifena sem zanosila. Med jemanjem klomifena mi je bilo slabo ko hudič.

:nosecka:23t

(odgovor članu anja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?