|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 19:23:15   
Meggi
Po mojem so itak vsa. Sam nekatere opraviš z mal več volje kot druga. Pač moraš, ker ni nobenga drugega kandidata. Al pa če imaš potrplenje da živiš v svinjariji- al pa do kakega obiska.

No, meni je full nevzgravžno, po tleh brisat- ker se še vedno neki najde, al droben prah, mucke,.... Pa čiščenje cele kopalnice itak. No, pa kak prah ker ga tud nikol ne zmanjka,....

     Je jasn da mi je vse zoprn ne, in temu primerno je stan. dokler me kej ne piči,...


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 19:27:41   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Po mojem so itak vsa.


user posted image user posted image  Ja.Prav imaš...user posted image

Med najbolj zoprnimi mi je sigurno likanje, pospravljanje mize po obrokuuser posted image -resnično, brisanje česa pobruhanega ali posračkanega. Tu se mi kar želodec dvigne in to proti moji volji.

Ostalo gre-za silo...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 19:29:29   
soncece24
Najbolj zoprno mi je likanje in menjavanje posteljnine. Likanje mi je uspelo preložit na dragega user posted image pri posteljnini pa pač odtehta, da mi je fajn v sveži spat in jo pač menjam vsak teden. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 19:39:04   
darja72
Definitivno kuhanje.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 19:41:28   
lemavrica
kar je v zvezi z cunami ( obešanje, likanje,... ) razen dajanje prat in kuhanje.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 19:43:39   
Anonimen
Preoblačenje postelje, vešenje zaves(to sploh!), sesanje(dokler nisva mela mačk mi to ni bil problem narest, zdej pa to delam vsak dan in mam že čez glavo)

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 19:48:19   
Meggi
No, preoblačenje postelj- je pa skor edini del ko ga nardi naš ati- pa male mu zravn delajo družbo in skačejo po postli- no sam kolkrat pa morn izrzit željo prej o tem pa rajš ne bi. In se tud nardi da nazadn morn sama. Sn ga pa na finto vrgla- da on pa res laži dvigne kovtre kot pa jaz. No, to je bilo v drugi nosečnosti,... zato zdej bolj tako tako pali.

Blesal je to, ko se ta dela tolkrat ponavljajo,....

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 20:05:16   
Anonimen
Zoprno za znoret,sovražim,pobiranje perila in likanje,vse ostalo pa je znosno in naredim.

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 20:15:52   
al1*
Sovražim brisanje pribora (na srečo imamo pomivani stroj) in brisanje prahuuser posted image



_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 20:16:17   
Sibil_
Likanje je top zoprno opravilo-zato imamo zdaj sušilca in je super....user posted image
No, pa ostala gospodinjska opravila mi tudi niso glih v užitek, ampak še nekako gre...edino kuham pa rada, to je pa res.user posted image



_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 20:19:47   
Meggi
jow, vidim da sn pozabla dat na top listo negativnih dat KUHANJE!!!!  Pa prah, no brisanje posode je tud mene najedal- a hvala bogu imam 1mesec pomivalca- Aleluja!


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 20:50:49   
lelaval
Če je praznik, z veseljem kaj naedim, sicer pa so mi postala že vsa dela zoprna:
- vse v zvezi s perilom (no, prat ga ni problem dat) - obešanje, pobiranje, likanje
- kuhanje
- pomivanje posode
- brisanje prahu (če pa se obrnem, pa je prah zopet na pohišvu user posted image  - drek, če pa imamo črno pohištvo user posted image )
- pomivanje oken
- pranje zaves
- čiščenje kopalnice (tuš kabine),
- čiščenje kuhinjskih elementov (od znotraj)
..... vsa dela sem zasovažila.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 20:52:44   
Tejči
Jaz sem pa čudna in mi ni nič zoprnouser posted image

Ne, res, vse rada delam, če imam čas in mi nihče ne gnjavi, izumikam se le sesanju in brisanju tal (ima dragi preko), ker imam težave s hrbtenico in potem, ko enkrat sedem, ne morem več vstati. Od vsega pa imam najraje likanje ob fajni glasbi, pa sama moram bituser posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 20:55:35   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Jaz sem pa čudna in mi ni nič zoprnouser posted image




Ti bom moj naslov pustila in ko ne boš vedela kje bi še lahko kaj postorila, si dobrodošla...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 20:58:26   
Tejči
Marogica, ni problema, ti mojo malo paziš, jaz pa pucam in potem dobim pico, ne?user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 20:59:45   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Marogica, ni problema, ti mojo malo paziš, jaz pa pucam in potem dobim pico, ne?user posted image


A zato, ker ti bom otroke čuvala, bi ti še pico hotela?user posted image

p.s. čistiš pa ja rada, si rekla...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 21:01:57   
Tejči
NO, saj mala mi sicer lahko pomaga, samo potem ne vem, če boš zadovoljna z rezultatomuser posted image user posted image  Veš kak je, ko čistiš-to je ene vrste telovadba in po tem si lačen..in potem ti takoooo paše ena pica (še dobro da sem zdaj sita, drugače bi te klicala, da mi jo pripelji)user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 21:03:51   
Bubamaraa
SOVRAŽIM LIKANJE!!!! user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 21:05:25   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

 Veš kak je, ko čistiš-to je ene vrste telovadba in po tem si lačen..in potem ti takoooo paše ena pica


Nič pica, se mi še kje zaležiš, tu pri meni...user posted image  Delat je treba, punca, delat...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 21:06:58   
Tejči
Gajc user posted image  user posted image  user posted image

Te pa sama pucaj, jaz pa bom pico naročla, plačala, zraven pa te še živciralauser posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 21:17:14   
Dadi
Men je tut najbolj zoprno opravilo po tleh pomivat.....uf fuj...se moram zmeraj psihično pripravit.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 21:22:09   
Udb
V bistvu sem raje začela razmišljati, katero opravilo mi ni zoprno! user posted image Hmmm...no, na koncu sem ugotovila, da mi je še najmanj zoprno pranje in obešanje perila.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 21:46:56   
Jančika_
Čiščenje kuhinjskih omaric od znotraj (hvala bogu, da da spet dela tale smeško: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ker nimam besed za to opravilo). Pucanje šporheta in likanjeuser posted image . Ostalo še kr gre, če je ravno treba. Ima pa mož eno levo in eno desno roko in nisem sama za vse.

Najhuje od vsega je pa to, da se nikoli ne neha......vsak dan znova....user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 22:01:02   
Slončica
Men je pa najbolj user posted image  pomivanje oken.Vse drugo prej prebavim sam to odložm za na konc.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zoprna gosp. opravila
12.2.2007 22:06:21   
bskrle
Sem pravi antitalent za pospravljanje, pravijo,da nimam umazano, le nastavljeno.
Če je vse tipi topi mi je lepo, me pa motiuser posted image  red.
Poleg likanja zelo nearda pomivam posodo, brišem kuhinjske elemente ... vse po vrsti. Rada kuham.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?