|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je katera začela kadit?
23.7.2008 13:37:11   
tea78
ojla, a je katera začela kadit zdaj ko ima otročka? jaz sicer prej nisem, zdaj pa mi cigaret nenormalno paše ob kavici, ne kadim če je pupa kje z mano, izkoristi mtakrat, ko spi, ali pa zvečer.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je katera začela kadit?
23.7.2008 13:43:30   
Vrtnica79
Ja, sicer sem že kadila pred user posted image . Ko sem zanosila nisem, mi ni pasalo. Drugače pa kadim samo zvečer, ko je dan za mano. Zjutraj ob kavici mi ne paše, tudi čez dan nimam potrebe.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je katera začela kadit?
23.7.2008 14:17:18   
aprilčica07
Pri meni je zelo podobno kot pri Vrtnici79, sem kadila pred nosčnostjo, pol pač nisem in pol sem spet začela. Ne kadim pa dosti, tako, da mi je to v tolažbo. Paše mi zvečer, ko je mir in mali spi:)

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je katera začela kadit?
23.7.2008 14:24:41   
srursa
Jaz sem pa osem mesecev po porodu začela ful kadit. Kar sram me je. Pokadim škatlo. Pa ni važno ali je user posted image  zraven.
Pripravljam se, da bi opustila to grdo razvado.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je katera začela kadit?
23.7.2008 14:34:29   
*medica*
kadila pred nosečnostjo v nosečnosti, pa še zj..grda jest..ampakj kaj čem če mi je pa preh pasal pa še zj mi paše prav zadišijo mi..no v bližini otoka ne kadimo pa v stanovanju na sploh..si ga privoščim kar lepo na balkonu..drgač pa mi ne gre cela škatla v dnevu..mam pa tiste k majo najmanj nikotina in katrana 0,1user posted image

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je katera začela kadit?
23.7.2008 14:36:08   
willma
To me je sedaj spomnilo na en prizor, ki sem ga bila enkrat priča:

mama doji in hkrat kadiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je katera začela kadit?
23.7.2008 17:18:57   
*medica*
to pa ne..to je pa res groza..user posted image

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je katera začela kadit?
23.7.2008 17:21:43   
novopecena
IZVIRNO SPOROČILO: willma

mama doji in hkrat kadiuser posted image user posted image user posted image

katastrofa!! jest sicer kadim sam nikoli v bližini otroka (3mes) pa preden primem malega si umijem roke ipd.


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je katera začela kadit?
23.7.2008 18:13:10   
Klaudy
Jaz ne kadim več, sicer pa sem pred nosečnostjo kadila nekje 7-8 let. Potem pa sva se z možem oba odločila, da naenkrat nehava. Bilo je težko, vendar nama je uspelo. Potem pa sem še nato zanosila in tako ali tako nisem več nazaj pričela kaditi.

Tudi mene včasih sedaj po porodu zavleče, da bi katerega skadila, vendar me potem takoj mine.

Sicer pa vsem kadilkam priporočam, da če kadite, prosim tega ne počnite zraven svojih majhnih sončkov.

In maja 08 je minilo eno leto, odkar sem postala nekadilka.

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a je katera začela kadit?
23.7.2008 19:27:00   
willma
In maja 08 je minilo eno leto, odkar sem postala nekadilka.

Čestitke!user posted image

(odgovor članu Klaudy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a je katera začela kadit?
23.7.2008 21:53:47   
Naja30
Preden sem prvič zanosila, sem kadila. Bila sem strastna kadilka. Še preden mi je zamujala M, so mi cigareti zasmrdeli. In nisem se jih več dotaknila.
Po drugem porodu letos marca se mi je malo zasukalo v glavi in sem jih nekaj pokadila. P mi ni pasalo. Je lepše življenje brez. user posted image  In predvsem bolj dišeče. user posted image

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a je katera začela kadit?
23.7.2008 21:59:48   
Zofy
Jaz sem tudi prej kadila, med nosečnostjo mogoče 3 na mesec (ob kozarčku refoška), zdaj pa mi ful pašejo,s amo se bremzam. Si pa tudi jaz privoščim zvečer čik na oknu (ker nimam balkona), ko je dan za mano in user posted image spi. Včasih tudi enega ob kavici skadim. Vendar ne skadim nikoli več kot 3 na dan, pa tudi vsak dan ne kadim. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a je katera začela kadit?
25.7.2008 7:59:47   
Srčekgirll
Ojla!
Jst sm preden sm zanosila tud kadila, sam nism velik. Včasih sm mela eno škatlo za cel teden. Ko sm zanosila sm sama nehala kadit, pa čeprav sm si želela, da ko bom noseča, da se mi bi čiki zagravžal, pa ni blo tako, pojedla bi jih, a sm se zadržala. Zdej bi tud kadila, vsaj ob kavici, a bom raje še malo počakala, če mi bojo še pasal ga bom pa pržgala, packa jst.user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a je katera začela kadit?
14.8.2008 22:45:40   
bati

jaz že skos kadim...vendar v stanovanju ne in pred dojenčkom ne.....


(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a je katera začela kadit?
14.9.2008 9:25:20   
barcelona
Jst sm pred nosečnostjo kadila pa med nosečnostjo pa še zdej.Sicer mal mn.Ampak mi pa paše zvečer pa zjutri ob kavici.Popoudan pa kukr kdaj.Če mi paše!user posted image

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a je katera začela kadit?
26.9.2008 13:07:49   
Ladybug_2007
Pozdravljene!

Sama sem pred nosečnostjo pokadila 1,5 škatle in nekako konec drugega meseca povsem nehala. Ko je imela naša pika pet mesecev (pred 1,5 meseca) pa sem spet začela. Ne s staro kvoto, pa vseeno.
Nekje sem prebrala, da kajenje po porodu otroku celo bolj škodi, kot med nosečnostjo, ko ima posteljica vseeno varovalo, pa tudi, da če že kadimo, naj bo to vsaj 60-90 minut pred dojenjem, ko se 60% strupov prečisti v našem telesu. Da pa bi kadila skrivoma - ne pred otrokom - to mislim, ne igra prav vloge, ker si otrok v tem obdobju slik vseeno ne ohrani v mislih za poznejše življenje.

Zdaj poskušam spet nehati. Dojenje je tako lepa reč, potem pa štejem te minute in dam otroku včasih raje čaj namesto dojke. Kakšen nesmisel, a ne?

Ima katera voljo, da ponovno opusti kajenje??

LP.

(odgovor članu barcelona)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?