|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je katera za čvek???
7.12.2007 11:19:16   
*nina*
sem v službi in mi je tako dolgčasuser posted image !!!a se kateri ljubi malo po klepetat????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 11:21:05   
TIA22
seveda, pa dajva!

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 11:28:57   
*nina*
a tudi ti delaš nauser posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 11:32:36   
Anonimen
Oooo, se lahko pridružim čveku? Mi tudi delamo na 2 user posted image , M en dan zaostaja, ampak... mene me občasno mal heca in pride kot nalašč z velko zamudo, da malo € spravim v obtok.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *nina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 11:35:52   
*nina*
tud jaz imam tako čudno...prvič po tabletkah sem jo dobila na 35dan pol drugič na 39dan, pa sem mislila da bo pač ta mesec kaj prej prišla no in danes je 36dan in je še ni!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 11:38:21   
Anonimen
user posted image

Sem to slikco mela shranjeno, pa mi je tko dobra, ampak pri nas ne rata kr tko...user posted image

Nina, kaj pša če je le uspelo? Počakaj do najdaljšega cikla pa pol hitr po test.

(odgovor članu *nina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 11:39:33   
jazzz27
ja po tabletah pravjo, da se vse zmeša!! mogoče pa že si nosečka! si kaj delala test?

EnaNobena, kolk boš pa ti zdržala, brez mesta mislim?

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 11:40:05   
Anonimen
Evo, to je pa moževa vojska obrožena za zimo...
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 11:41:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

EnaNobena, kolk boš pa ti zdržala, brez mesta mislim?


testa, ane?

Sem ga že naredila včeraj.user posted image Seveda pokazal eno samo črtico, tko da bom spet delala naslednji vikend, če jo še ne bo.

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 11:41:14   
*nina*
ja saj tako tudi nameravam narediti!!!!bomo videli kaj bo???a ti pa delaš že na drugemu????v kolikšnem času ti je pa prvič ratalo,kakšni posebni znaki???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 11:41:25   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

user posted image

Sem to slikco mela shranjeno, pa mi je tko dobra, ampak pri nas ne rata kr tko...user posted image

Nina, kaj pša če je le uspelo? Počakaj do najdaljšega cikla pa pol hitr po test.



joj, da bi se vsaj pr nas tako kregal pa pogovarjal notr!!user posted image  Drgač je pa slikca fulllll dobra!!user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 11:43:12   
TIA22
Ja,tudi mi bi imeli 2user posted image , pa 3user posted image ....
Pa nič ne kaže nato.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 11:43:55   
Anonimen
Nina, v prvo je uspelo po pol leta, ampak imam probleme s PCO. Sej se mi zdi, da jih ima že vsaka druga. Sedaj pa delamo na polno že od oktobra, ampak oktobra smno bili nalce bolj leni...user posted image


Znake sem imela pa takšne kot da bom dobila M, pa jo kar ni bilo, pa zizie so me bolele, da sem jih morala zjutraj prav držat, ko sem iz postelje vstala. user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 11:43:59   
*nina*
ja delala sem test v nedeljo in je bil minus!!!!ampak mislim da sem ga prehiter delala!!!a ne????glede na ciklus????

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 11:44:46   
Anonimen
Tia22, koliko časa pa že delata user posted image ?

Nina, moji kolegici, ki je bila noseča ji je tudi krvni test v prvo pokazal, da ni noseča. Šele, ko je bila noseča 9t ji je test pokazal plusek, pa sta bile z G kar šokirani.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 11:51:04   
*nina*
ja sej js mam tud občutek kot da jo bom vsak čas dobila,pri zizah me pa bolijo samo bradavice,pa utrujena sem,ej prejšni teden sem spala po deset ur pa sem se zbudila pa sem že zehalauser posted image pa ta teden me je želodec bolel pa sem pol mela tak cmok v grlu,ti pravim ena faza višje pa bi bruhala....mene skor nikol ne matra želodec,no sej pravim bomo vidli!!!!

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 11:55:08   
Anonimen
Lahko da je pa res ratalo. Bom držala pesti. Pa seznam se mora malo obarvati na roza.user posted image

Se spomnim v prvo, da sem imela vse znake vsakih, pa nisem bila noseča, ko sem pa res bila sem jih imela najmanj.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *nina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 12:00:22   
*nina*
počakala bom še s testom,koliko časa pa delaš na drugemu????kakšne probleme imaš...nekaj si omenjala???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 12:04:13   
Anonimen
Na drugem delamo od oktobra, ampak oktobra smo bili malo bolj leni - no, bilo je zelo pestro dogajanje, tko da sva zvečer samo popadala dol, mož cele dneve dela... Ta mesec pa je bila akcija na full.user posted image
Imam PCO, ampak se da tudi kljub temu zanositi. ČE je v prvo ratalo po 6. mesecih bo enkrat tudi tokrat. Želimo pa si čimprej, da bi imela čimmanjšo razliko med 1. in 2. otrokom, 3. otrok pa pride na vrsto malo kasneje, če bo še želja po njem.

(odgovor članu *nina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 12:13:11   
*nina*
zdelo se bo neumno ampak kaj je PCO???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 12:21:00   
Anonimen
PCO -policistični jajčniki. Pco je malo povezan z neplodnostjo, ker naj bi bile zaradi tega neredne ali pa celo odsotne ovulacije, pa tudi z nerednimi M.

(odgovor članu *nina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 12:26:23   
*nina*
pa ti niso dali nobenih tablet za ovulcijo ali za ureditev ciklusa??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 12:33:52   
Anonimen
Ne. Moja G pravi, da imava leto dni časa, šele potem sledi ukrepanje. Jah, za spodbujanje O je Klomifen, ampak ga predpiše šele ko je leto dni naokoli. Pa nima pojma zakaj?

(odgovor članu *nina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 12:36:17   
*nina*
kaka glupost!!!!koliko si pa stara če ni skrivnost???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: a je katera za čvek???
7.12.2007 12:37:05   
Anonimen
Moj sinko je iz opoldnaskega lepotnega spancauser posted image , tako da bom mogla mu dat kosilo, pa zaklučit s čvekom. Pridem pa še kaj gor.

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Teh 9 stavkov NE recite paru, ki (še) nima...
Prikrita sporočila v teh najpogostejših stavkih, ki jih sprejemajo pari brez otrok, povsem spregledajo občutke strahu, d...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?