|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je za vas to normalno
26.8.2007 22:16:37   
Anonimen
moj mož bi najraje seksal vsak dan. Meni pa ni do tega sem čist zadovoljna parkrat na mesec. Nevem zakaj ampak mi ne paše. Včasih sem bila veliko bolj za akcijo ampak sedaj me je minilo. Včasih sem tudi znala popestrit spolno življenje z raznimi igricami, sedaj pa mi nič več ne paše.
Mož je zaradi tega prizadet in mi vedno teži o sexu, meni pa je vedno manj do sexa, pravi da sem zadrta baba.
Ker z menoj ni nič se on na veliko samozadovoljuje in to celo pred mano, npr. jaz pospravlajm po  kosilu on na kavču pa da prijatelju roko.
Meni osebno se to ne zdi ravno normalno pa me zanima kaj vi porečete na to.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je za vas to normalno
26.8.2007 22:23:16   
Anonimen
Normalno???Da bi vsak dan??Ja enim je.Meni ni ,da bi vsak dan niti mojemu.Dvakrat na teden je čist dovolj obema.Da pa si ga na roke meče?Ja zakaj pa ne?Vsaj tebe pusti pri miru,če ti ni.Zaposli ga da bo zmatran mu nebo več do sexa nonstop.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je za vas to normalno
26.8.2007 22:32:45   
Anonimen
Mhmmmm...user posted image

Vajine potrebe se resno razlikujejo.To je opaziti v tvojem pisanju.Tebi ni do seksa,on pa si le tega želi.Pravzaprav razumem oba,ampak malo me skrbi za vajin odnos.Morala bi najti zlato sredino.In se prilagoditi drug drugemu.Ali pa se vsaj pogovoriti.Ker če bo šlo to v nedogled,vsi vemo,kako se lahko to konča.Na žalost.Vprašaj se,punca,zakaj ti ni do seksa.Kje tiči vzrok.In ga poiskusi odstraniti.In povej svojemu dragemu,kaj te teži.Ne pa,da pišeš tu na RR.Mi s svojimi na sveti ti lahko pomagamo virtualno,realnost pa je povsem nekaj drugega.

Vse dobro ti želim!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je za vas to normalno
26.8.2007 22:35:29   
Gina
Evo, tukaj je bila ena taka tema, kjer pravijo rr-jevci, da je seks 3x na dan nekaj običajnega. Me prav firbec matra, kaj bodo tebi danes odgovorili.user posted image user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1526533&mpage=1&key=&#1529679

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je za vas to normalno
26.8.2007 22:40:30   
Anonimen
Ja, zame je. Midva bi tudi vsak dan, pa ne znese vedno user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je za vas to normalno
26.8.2007 22:43:08   
Anonimen
Ja, zame je. Midva bi tudi vsak dan, pa ne znese vedno


Bože mili.Vsak dan?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je za vas to normalno
26.8.2007 22:53:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Ker z menoj ni nič se on na veliko samozadovoljuje in to celo pred mano, npr. jaz pospravlajm po  kosilu on na kavču pa da prijatelju roko.


user posted image user posted image  Sem 3x prebral, da sem razumu.. sem mislu da si ga sibne.. in pol pride kaksen prijatelj na obisk.. in mu da kr roko.. se mal od sperme mogoc.. user posted image  No to se mi ne bi zdel ravno cist normalno.. se posebno, ce bi jst bil njegov prijatelj.. user posted image user posted image  Ufff... :))

Za ostalo pa ne bom podal mnenja..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je za vas to normalno
26.8.2007 22:56:45   
Anonimen
tjazy tvoj odgovor bi pa rada slišala še posebej ker si moški

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je za vas to normalno
26.8.2007 22:56:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Ja, zame je. Midva bi tudi vsak dan, pa ne znese vedno


Bože mili.Vsak dan?user posted image



Zakaj pa ne? user posted image  
 
Tjazy, si me nasmejal zdajle user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a je za vas to normalno
26.8.2007 23:01:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

tjazy tvoj odgovor bi pa rada slišala še posebej ker si moški


ne rajs ne... :)) ne bi ti bilo vsec..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 0:47:08   
LuNa73
anonimna, pa a ti pa kr mirno mim hodis ko se on rokuje s prjatlom al kok?! Pa on kej komentira zraven al je kr tih pa pac miga z roko po korenjaku gor pa dol... si ne predstavlam cist kak to zgleda! Me pa zanima kak se ti ob tem pocutis..predvsem pa me zanima kaki film ma moz v glavi....
Ne vem no.... mislim, da bi blo prav da se vidva mal pogovorita... pa najdeta eno zlato sredino al kok...
sej itak mi ni cist jasn....user posted image

Tjazy ti pa si me nasmejal.... mi solze tecejo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 6:23:50   
Colt
Neposrednemu odgovoru se bom spretno izognil. Me pa moja madam večkrat označi za ''nenasitno žival''. Kaj pa s tem misli...

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 6:46:57   
daddy
   Glej no glej, še en pohotnež  user posted image  .....


Pa odgovor anonimni: ne to ni ok, da imaš take spolne zavore. In si lahk srečna, da si ga sam na roko vrže. Ker če bi poiskal pri drugi, bi ga najbrž butasto gledala kljub temu, da nočeš pogosteje seksat, ni res? Čeprav to pravzaprav ni logično, v tem primeru bi si morala prav odahnit  user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 6:50:29   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: aspirin

Mhmmmm...user posted image

Vajine potrebe se resno razlikujejo.To je opaziti v tvojem pisanju.Tebi ni do seksa,on pa si le tega želi.Pravzaprav razumem oba,ampak malo me skrbi za vajin odnos.Morala bi najti zlato sredino.In se prilagoditi drug drugemu.Ali pa se vsaj pogovoriti.Ker če bo šlo to v nedogled,vsi vemo,kako se lahko to konča.Na žalost.Vprašaj se,punca,zakaj ti ni do seksa.Kje tiči vzrok.In ga poiskusi odstraniti.In povej svojemu dragemu,kaj te teži.Ne pa,da pišeš tu na RR.Mi s svojimi na sveti ti lahko pomagamo virtualno,realnost pa je povsem nekaj drugega.

Vse dobro ti želim!user posted image


Se podpišem pod tale post.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 9:40:21   
lea23
ja meni to je normalno, se mi ti ne zdiš normalna kako te tvoj lasten moški ne privlači dovolj.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 9:48:55   
Rožica I
Tebi se ne zdi njegovo ravnanje normalno, njemu ne tvoje.. Na tak način, žal, ne prideta nikamor user posted image .
Verjetno so zelo pomembni detajli v vajinem spolnem življenju, kot recimo tvoj orgazem, ali hoče tvoj mož samo kak sex na hitro... Torej, meni,včasih sex na hitro ni bil niti malo všeč, mojemu pa precej. Zato sem morala parkrat prijazno in, na koncu,  tudi besno povedat, kaj je s tem narobe, da se je moj user posted image  končno postavil v moj položaj. Ko je ženska popolnoma zadovoljena, so variante a la sex na hitro ipd..kmalu zelo zaželjene. Moškemu je pač treba večkrat razložit, da se ženske, ponavadi, ne vzburimo tako hitro kot moški.
Drugače pa se meni 1x na dan zdi popolnoma ok, če, seveda, obema paše user posted image ..

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 9:55:11   
maruškaŠ
Itak na splošno velja, da je ravno prav toliko kot si oba želita. NIč ni narobe z 1x na teden, če je obema do tega. Nič ni narobe za vsak dan, če je obema do tega.

Narobe je, če imata tako različne poglede. Predstavljaj si, da tvoj dragi vsak dans pi ob tebi, si te noro želi, ti pa ga zavračaš, še in še.

Moje osebno mnenje, ja nekaj je narobe - s teboj. Ali imaš težave drugje, pa potrebuješ več nežnosti in pozornosti. Spolna želja ponavadi zamre tudi ob prisotnostipsihičnega nasilja, bolestnega ljubosumja in tako naprej...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 10:04:35   
pikica36
meni se zdi popolnoma normalno, da sexsaš vsak dan, če ti paše. pa tud večkrat na dan.
je pa res, da so različna obdobja, včasih  nanese, da vsak dan včasih pa tud par dni ničuser posted image
parkrat na mesec , kot si ti rekla pa .. ne vem.. če ljubiš svojega partnerja si ga sigurno tud želiš.in ni vrag , če vsak večer skupaj ležeta v posteljo , da se ne bi pocarkljala z njim.
mogoče imaš pa ti težave..user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 10:24:15   
trojči
Če je napisano, da je normalno vsak dan, ne pomeni, da ni normalno, če ni vsak dan. Na libido vplivajo različni dejavniki. Libida ne smeš enačiti z ljubeznijo. Če te želi kdo prepričati, da bi si morala želeti seksa, takoj ko ležeš s svojim, če ne pa ne ljubiš, se ne daj. Ker ni res. Ker tudi moški, ženske pa sploh se rade stisnemo, čutimo toploto drugega telesa ob sebi in mirno zaspimo, ni rečeno, da se nam vsakič ljubi seksati in telovaditi, sploh če ne čutimo potrebe.

Pri seksu za mene velja enako pravilo kot v gorah, skupina se vedno prilagodi najšibkejšemu, najpočasnejšemu, da vsi varno in mirno pridejo gor in dol.


(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 10:55:13   
piščanc
tvoje obnašanje mi ni normalno. tebi se to še gnusi, al kaj?

vsak malo ga zadovolji, če ti že do seksa ni user posted image . pa saj zato sta skupaj, da se potešita, da uživata skupaj. a ti je ljubše pomivanje posode. jaz res ne razumem, kako si ne želite svojih mož, saj ob tem boste tudi ve dobre volje in potešene. to je prva in edina stvar, ki pogojuje partnerski odnos. ker tako se sprostiš, misliš nase in na partnerja, brez šumov. saj ni nujno vsak dan, ampak tolikokrat kolikor si partnerja zaželita - v maksimum.

sem pa ena tistih, ki jim paše vsak dan, bi tud večkrat, pa ne znese user posted image  in me ni sram. če bi bilo to enkrat na teden, bi bila tečna vmes vseh 6 dniuser posted image . me ni za prenašat user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 10:58:02   
trojči
Prvo vprašanje: a ti meni repliciraš?

Če ja, sledi nadaljevanje. user posted image

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 11:06:59   
piščanc
trojči ne se kregat z mano user posted image . sem pisala, ko si ti oddala post, tako, da nisem replicirala nate. vsak doživlja drugače in to poizkuša predstaviti. jaz lahko samo svoje izkušnje in občutenja povem, anonimni pa ne morem pomagat

v tem primeru bi morala žena pod tuš se sprostit, mož dat spat otroke in pospravit posodo,... skuhat kavico ali sladoled in potem akcija. pa bi bili vsi zadovoljni.

jaz konkretno bi mu rekla, saj posodo boš pa ti a ne in se pridružila akciji



< Sporočilo je popravil piščanc -- 27.8.2007 11:10:53 >


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 11:10:46   
trojči
Super, ker sem se lih spomnila, da se moram spravit k knjigam. user posted image  Kak je tu bolj luštno. user posted image

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 11:14:23   
orhideja75
ja, mogoče je pa ženska res preobremenjena.
kaj, ko bi ti mož po kosilu pomagal pospraviti, potem bi šla pa skupaj v akcijo.
to, da bi pa vsak dan, si pa jaz tudi ne predstavljam.
tudi mojemu ni ravno za vsak dan, pa nasplošno kar velikokrat "skočiva med rjuhe" user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 11:42:50   
Anonimen
A to pomeni,da če njej ni vsak dan potem naj si drugo najde ali ga pa raje gleda,da si ga na roko meče?Ali pa kar naj sexa z njim,samo,da si nebo našel druge?In to kar po kosilu,ko ona pospravlaj?Ma meni je to res glupo.Potem naj gre v kopalnico se igrat z njim.

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?