|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a katera ve?
9.4.2008 14:15:48   
felicia
... kje je to posneto?

http://www.youtube.com/watch?v=kwGlOIMuqD4
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a katera ve?
9.4.2008 14:18:22   
Mišni
Po moje v Zrčah.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a katera ve?
9.4.2008 14:19:19   
felicia
sam mivke ni lih na Zrčah kokr jaz vem. So sam kamenčki in prodnata  plaža.user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a katera ve?
9.4.2008 14:21:40   
Mišni
Ne, ne, je mivka, je. Prav super mivka. Pa ful veliko rakcev je vmes.user posted image

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a katera ve?
9.4.2008 14:23:49   
felicia
a res al kva? Matr a sem jaz bila pol na narobnih Zrčah. Pred dvema letoma je še ni bilo hehehehuser posted image  oz. je jaz nisem našla bo treba spet iti tja očitno z bolj odprtimi očmi pa brez sončnih očaluser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a katera ve?
9.4.2008 14:26:17   
lefairyon
v komentarjih lepo piše da je blo snemano na murterju...preverite, če se motim


whatsthatwhiplash (3 weeks ago) Show Hide 0 user posted image user posted image Marked as spam Reply | Spam znate li gdje je ovo snimano? DCIvana (1 week ago) Show Hide 0 user posted image user posted image Marked as spam Reply | Spam Jedan dio je sniman na Murteru,...znam jer sam se potrevila to lito na plazi "Slanici" kad je Vesna snimala spot!


_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a katera ve?
9.4.2008 14:27:00   
karamela
Idila... po moje tudi na Pagu, samo ugibam...

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a katera ve?
9.4.2008 14:31:44   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: felicia

a res al kva? Matr a sem jaz bila pol na narobnih Zrčah. Pred dvema letoma je še ni bilo hehehehuser posted image  oz. je jaz nisem našla bo treba spet iti tja očitno z bolj odprtimi očmi pa brez sončnih očaluser posted image


Mi smo tja hodili pred 25 leti in takrat je bila ...user posted image  Vsaj v vodi se spomnim, da je bila. Za obalo se mi pa tudi zdi ... prej sem šla gledat slike na netu, pa res ne izgleda prav drobna mivka po obali. Tako da si mogoče pa vendarle lahko privoščiš kakšna sončna očala.user posted image

No, sicer je pa itak Murter tisto.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?