|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a se mi meša
26.3.2010 20:07:05   
moni.
Pozdrav!

Imam en čuden problem, no preberite in presodite sami. Pred nekaj meseci sva se s partnerjem razšla. Oba sva okoli 35. Čeprav še vedno ljubiva drug drugega, sva prekinila, ker med nama tiči problem, ki ga nikakor ne znava rešit. In sicer gre za to, da si jaz želim otrok in družinsko življenje. On pa si želi poročiti z mano, želi si, da se preselim k njemu v hišo. Pravi, da hoče umreti ob meni. Noče pa otrok, ker nima očetovskega nagona (kot pravi on).

Ker sva poslovna partnerja, sva se prisiljena srečevati vsak dan. Iskrice še vedno letijo sem in tja, ko sva v istem prostoru in žar ne ugasne z nobene strani. Ko nisva skupaj ga vidim povsod, vsaka stvar me spomni nanj... Tudi on se vozi mimo moje hiše, in lovi možnosti, da bi me "slučajno" srečal... Včasih obujava spomine na to in ono. V prihodnosti si nekako ne moreva zamišljati drugih partnerjev... No, ok to nekako obvladujeva. Večji problem pa je spolna privlačnost. Nikakor se ne ohladi. Nikoli nisem bila obsedena s sexom. Kar se tega tiče sem precej načelna. Nisem še imela partnerja samo za sex. Ob tem človeku pa se ne znam obvladat. Kljub temu, da sva prekinila, sva se v teh mesecih nekajkrat dobila in potrebovala ure, da sva se potešila. Potem zdrživa dva do tri tedne pa zopet... Ker nočem biti nekomu le za sex, prav tako nočem imeti nekoga le za sex, se po randiju počutim umazano, jezna sem nase, a ne morem si pomagat. Ves čas tudi iščeva možnosti, da bi zopet postala par, ker si želiva biti drug ob drugem. Vendar otrok "da ali ne", se pač ne da rešit s kompromisom.

K vam pa se obračam po nasvet, kako ubiti čustva in privlačnost? Najbolj me bega to, da se ne morem obvladat glede sexa. Če se močno potrudim in se čez dan zaposlim, da ne bi mislila nanj, ga ponoči sanjam. V svojem življenju sem imela kar nekaj partnerjev, a v sexu se res še z nikomer nisem ujela tako, kot z njim. Jezi me, ker ne morem naprej z življenjem, on pa prav tako ne.

Ali se vam je že zgodilo kaj takega? A sem normalna? Kako se rešit tega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a se mi meša
26.3.2010 20:09:23   
Kerensa*
Zakaj bi se rešila nečesa, v čemer uživaš (seksa z njim)?

(odgovor članu moni.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a se mi meša
26.3.2010 20:16:30   
moni.
Sicer si v srcu ne želim rešit ne njega, ne sexa z njim. A kaj, ko glava ve, da da rešitve ni. Bojim se, da s tem stanjem sedaj le zapravljam življenje. In dokler se ne rešim tega, ne morem živeti dalje, ne morem obrniti novega lista v knjigi. Leta bežijo, nisem več mlada. Jaz pa sem obtičala.
Pa ljubim ga, pa noro si želim otroka. Verjetno sedaj še bolj, ko mi ni dosegljivo. Zato sem se odločila, da grem. A odločila se je glava, srce pa ne. Kako ga prepričati (srce)?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a se mi meša
26.3.2010 20:21:44   
K_a_t_i
Ne znam pomagati, mi je pa čez možgane švignilo vprašanje, kaj bi se zgodilo, če bi našla novega partnerja, ki ga ne bi tako ljubila in bi ugotovila, da ne moreš imeti otrok? Precej črn scenarij in resnično želim, da samo hipotetičen, pa vendar...

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu moni.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a se mi meša
26.3.2010 20:45:37   
zband
otrok "da ali ne


otrok "da ali ne



zelo zanimivo


očitno očka-nikoliuser posted image

pa kaj ko je to nekaj najlepšega kaj se je meni zgodilo


_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu moni.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a se mi meša
26.3.2010 21:07:25   
eternety
Zakaj pa ne otrok? Se boji odgovornosti? Verjetno sta to že predebatirala, pa vendar, mi tole res čudno zveni. Kot pravijo 100 ljudi, 100 čudi ...

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a se mi meša
26.3.2010 21:13:29   
rija
zakaj ne otrokuser posted image

ker si jih nekateri preprosto ne želijo. in za take je itak bolje, da jih potem tudi nimajo.

sicer pa moni....tako goreča strast prej ali slej mine...ostane pa prijateljstvo in ljubezen in v končni fazi otroci.

torej ne se zbuditi pri petdesetih, ob dolgočasnem dedcu, sama, brez otrok, ki si jih tako želiš....



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a se mi meša
26.3.2010 21:17:13   
zband
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nice rija


_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a se mi meša
26.3.2010 21:24:28   
petruska
Taki, ki nočejo otrok se ponavadi razidejo z dolgoletno partnerico, potem pa v roku enega leta pokasirajo kakšnega otroka ali tako, da dobijo punco z otrkom ali pa da le ta zansoi na hitro. Poznam kar tri take primere. Tako, da če med vama tako lepo laufa, ne vem v čem je problem.

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a se mi meša
26.3.2010 21:31:48   
emica2008
mogoče pa očetovski nagon pride ko boš zanosila in ko bo prvič videl sad vajine ljubezni.

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a se mi meša
26.3.2010 21:34:18   
rija
ah jauser posted image ....in če nagona ne bo?

kar tak eksperimentirat z otrokovim življenjem...potem pa jokat okoli, da se ata nič ne briga zanjauser posted image

poden od ženske. po moje.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a se mi meša
26.3.2010 21:37:29   
emica2008
ja če se ne vidi z nobenim drugim partnerjem  naj ma pa otroka z nemu  on naj jo pa na par tednu posexa pa je
al pa če na konc ostane sama, brez deca in otroka, ko bo biološka ura crknla user posted image

moje mnenjeuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
26.3.2010 21:41:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a se mi meša
26.3.2010 21:43:24   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

ja če se ne vidi z nobenim drugim partnerjem  naj ma pa otroka z nemu  on naj jo pa na par tednu posexa pa je
al pa če na konc ostane sama, brez deca in otroka, ko bo biološka ura crknla user posted image

moje mnenjeuser posted image



ona se v TEM trenutku ne vidi z drugim. ker je slepa od poželenja in strasti. normalno stanje pač.

ampak morje je polno moških psovuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a se mi meša
26.3.2010 21:44:36   
zband
mogoče pa očetovski nagon pride ko boš zanosila in ko bo prvič videl sad vajine ljubezni.



ni šans emica 2008


_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a se mi meša
26.3.2010 21:44:52   
emica2008
pa kaj ti bo partner, ki bo otroku dober oče teb bo pa tudi samo oče otrokauser posted image

jaz tud samo mojga deca ljubim in neb hotla met z drugim otroka, če se nebi vidla z nobenim drugim moškim.
sicer kako pa veš da bo dober očeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a se mi meša
26.3.2010 21:46:00   
emica2008
IZVIRNO SPOROČILO: zband

mogoče pa očetovski nagon pride ko boš zanosila in ko bo prvič videl sad vajine ljubezni.



ni šans emica 2008



a so tvoje izkušnje take, če smem vprašatuser posted image

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a se mi meša
26.3.2010 21:49:41   
zband
ne,midva z ženo imava tri otroke pa sva pri vseh treh prej podebatirala ali si jih želiva al bova pol vidla kaj bo.

otrok ni nekaj kar si omisliš da bi imel in kasneje razmišlal kaj bi stem počel


_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a se mi meša
26.3.2010 21:54:41   
emica2008
K vam pa se obračam po nasvet, kako ubiti čustva in privlačnost?

v bistvu je tole vprašanje. iz izkušenj povem da meni in mojmu ni ratalo to kar je vprašanje. imela sva podoben problem in po dveh letih te zgodbe da ko se srečaš se ne moreš upreti drug drugemu, se nama je po(ne)srečilo, da sem zanosila, ker nisva dost pazla. dons sva srečna z dvema malima sončkoma. in srečna sva tudi da se je ponesrečilo.

sicer se pa noben par ne more primerjat z drugim.......100 ljudi...100 čudi


< Sporočilo je popravil emica2008 -- 26.3.2010 21:57:06 >

(odgovor članu moni.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a se mi meša
27.3.2010 8:27:09   
fionca
Bravo emica 2008! A si mogoče ugotovila, kako imajo eni na tem forumu vse poredalčkano in urejeno in oh in sploh... Čeprav vem, da bom spet dobila odgovor, da sem jaz psihopat in da sem zafrustrirana...Pa kaj... Vendar me čudi, da ravno takšni osebki največ časa čepijo na RR- u, jaz bi raje ta čas preživela s svojim krasnim partnerjem in otroki.
Sem vesela, emica, da vam je uspelo - prava ljubezen s strani partnerja + otroci.
Moni ti pa sama premisli, če si ga tako želiš pa ostani z njim... Lahko imaš tudi otroka z njim, vendar prej dobro premisli, če boš lahko nosila posledice oz. vzgojo in skrb za otroka povsem sama.


(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a se mi meša
27.3.2010 8:42:28   
rija
fionca, ne se tolažit z nami, ker predvidevam, da je tole letelo med drugim name.

meni je tako kot imam, čisto dovolj dobro. sem čisto dovolj s svojim otrokom in možem. brez skrbi.
nekateri smo pač hiperaktivni in lahko delamo 5 stvari naenkrat.

nekateri pa pač še ene ne.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a se mi meša
27.3.2010 8:42:43   
pridna_janja
glede sexa.
jaz če bi kakega spoznala in bi se ujela glede tega bi ostala z njim mogoče bi ga pregovorila malo kasneje glede otroka,drugač pa sama se odloči če boš še uzivala z njim ali ne 

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu moni.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a se mi meša
27.3.2010 8:46:01   
*miska.mcc*
nekateri smo pač hiperaktivni in lahko delamo 5 stvari naenkrat.


user posted image

samo to baje pol ni kvaliteten čas...user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a se mi meša
27.3.2010 18:47:38   
fionca
Sem pričakovala kaj v tem stilu... Bravo rija! Ti bi lahko kandidirala za Slovenko leta...



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: a se mi meša
27.3.2010 18:48:42   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: fionca

Sem pričakovala kaj v tem stilu... Bravo rija! Ti bi lahko kandidirala za Slovenko leta...





eh, kar ti daj. jaz sem človek pozadineuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?