|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a se to sme???
17.2.2006 10:41:02   
Anonimen
Ena gospa pri nas ima otroka in so ji zaradi obiskovanja fizioterapije podaljšali porodniško za ca. 3 mesece. Do konca ma še 2 meseca, pravi da bo do konca doma. Kljub temu pa že zdaj vozi uvajat v vrtec. A maš lahko otroke v vrtcu, če si (zaradi njih!!) na porodniški?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a se to sme???
17.2.2006 10:46:25   
Mina1
Jaz na tvojem mestu ne bi rinila v osir, ker nikoli ne veš, kam pes taco moli, če me razumeš.

Kaj vse se ne sme, pa se dela...tako da...

Podaljšanje porodniške drugače pomeni, da si takrat z otročkom, ker potrebuje posebno oz. dodatno nego za tisti čas. Zdej, če je "samo" uvajanje v vrtec, mogoče ni nič narobe. Mogoče pa takrat, ko bo šla v službo enostavno ne bo mogla uvajati. user posted image  

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a se to sme???
17.2.2006 10:47:59   
Anonimen
Ja saj je bolj ali manj vsaka še na porodniški, ko začne otrok hoditi v jasli, ali ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a se to sme???
17.2.2006 10:50:52   
Anonimen
Ne, gotovo se po predpisih ali celo zakonu ne sme. Kako je pa v praksi, pa ne vem. Najbrž jih res več tako dela, da ne vzamejo dopusta za uvajanje takoj, ko nastopijo službo po porodniški.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a se to sme???
17.2.2006 11:16:50   
Anonimen
Zakaj je pa ta mamica dala otroka dva meseca prej v vrtec sigurno ona najbolje ve.

< Sporočilo je popravil Bojana26 -- 17.2.2006 11:26:06 >

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a se to sme???
17.2.2006 11:17:34   
muki1
Sem že slišala za primere, da so mamice otroka vpisale mesec dni prej v vrtec, preden so šle delat....saj vrtec itak plačaš, mar ne? S čim se vse eni ne obremenjujete......
Sicer pa, če ima srce to delat, da laufa okrog detece pa pelje v vrtec....to je pa spet drugo vprašanje....a tudi ni naša stvar. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a se to sme???
17.2.2006 11:21:52   
Anonimen
Vrtec že plačaš, ampak mamo pa plačuje država zato, da neguje otroka. Zato se mi zdi čudno, da bi to bilo kar dovoljeno.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a se to sme???
17.2.2006 11:32:38   
muki1
No, pri nas uvajanje razumemo pod tem, da pelješ otročka v vrtec, si nekaj časa z njim, potem malo izgineš in po pol ure največ dveh prideš po njega...... sicer pa jaz sem iz ROVT, kaj pa mi vemo o uvajanju user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a se to sme???
17.2.2006 11:33:17   
Moica
Zakaj ga pa ne bi smela uvajati v vrtec? Saj bo s tem samo za otroka lažje. Jaz sem imela tudi podaljšano porodniško in sem začela sinčka sicer uvajat šele tri tedne pred odhodom službo, ampak je potem rabil še zelo dolgp časa, da se je privadil na vrtec. Sta bili vzgojiteljici že čisto zaskrbljeni. Sicer je pa tudi razlika, če se je ta mamica odločila za zelo postopno uvajanje iz tega razloga ali pa je kaj drugega za tem ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a se to sme???
17.2.2006 11:39:54   
Anonimen
Kolikor jaz razumem vprašanje, ni problem o smiselnosti uvajanja, ampak o tem, da to poteka med porodniškim dopustom.
Ampak je, anonimna, res brez veze komplicirat. Svet se pač vrti in mi z njim.

(odgovor članu Moica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a se to sme???
17.2.2006 12:22:49   
srki
Jaz sem našega uvajala v vrtec že ko sem bila na dopustu. Zakaj ona dela tako, oz. če je to dovoljeno nimam pojma. Pa tudi če to dela...so še hujše stvari ki jih delajo, pa jim nihče nič ne more, tako da...saj bo ona naj...če bo kaj narobe. A si mogoče tako žlehtkana, da jo boš prijavila? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a se to sme???
17.2.2006 19:05:05   
kepa*
S čim vse se ne bi ukvarjali!user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?