|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a so vaši
29.3.2008 20:36:27   
deja27
user posted image al pa šeuser posted image  tud tuk potrebni......,še enga pira,če kaj spijejo-hec.mislim seksa,mene vsako minuto vpraša"ej a bova kej dons"?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a so vaši
29.3.2008 20:38:35   
PAJO
enako tudi pri meni,
ne vem kaj jih razganja    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a so vaši
29.3.2008 20:42:03   
Blejka26
kaj je dejči a zej ti pa ni prov da hoče-men pa jamraš da noče..ej ej

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a so vaši
29.3.2008 20:42:36   
Volga
Mojega ne.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a so vaši
29.3.2008 20:46:05   
deja27
ja pol se ga pa do mrtuga,da ne more al kvauser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a so vaši
29.3.2008 20:46:06   
lyra*
Tudi malo jamra,jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a so vaši
29.3.2008 20:48:28   
deja27
ah blejka,sej ti veš,da hočem vsak dan,sam k,mi bo pa pišel z gostilne mal prepozn,pa se s tem hotu odkupt pa ne,bom počakala,da zaspi,pol pa oooopaaaa po njem

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a so vaši
29.3.2008 21:06:10   
Anonimen
Mene ne sprašuje takih bedarij, ni najstnikuser posted image

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a so vaši
29.3.2008 21:12:45   
deja27
oh prov škoda no karin, k si mogla to prebratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a so vaši
29.3.2008 21:20:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

oh prov škoda no karin, k si mogla to prebratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ah ne, ni škoda, jaz se rada smejemuser posted image

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a so vaši
29.3.2008 22:00:30   
deja27
zakaj bi se pa smejalauser posted image mrbit,pa sploh ne opaziš,kdaj je mal pod uplivom alkotauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a so vaši
29.3.2008 22:04:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

zakaj bi se pa smejalauser posted image mrbit,pa sploh ne opaziš,kdaj je mal pod uplivom alkotauser posted image


user posted image
Moj lepo leži na kavču z mačkonoma in spi. Ni pod vplivom, k je cel popoldne pospravljal in ni mel cajta pituser posted image

Drgač pa opazim kdaj je, k me pokliče nej ga pridem iskat da ne bo vozuuser posted image

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a so vaši
29.3.2008 22:08:49   
deja27
aja kr tolaži seuser posted image user posted image user posted image user posted image ,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a so vaši
29.3.2008 22:11:56   
deja27
Mene ne sprašuje takih bedarij, ni najstnik
tvoj ne,si pa ti skorej.seveda ne ,vsak k ne more vozt,tud sexat ne more.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a so vaši
29.3.2008 22:14:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

Mene ne sprašuje takih bedarij, ni najstnik
tvoj ne,si pa ti skorej.seveda ne ,vsak k ne more vozt,tud sexat ne more.


Moj pač ne vozi če spije par pirov čeprav se mu zdi da je zmožen. K če bi prišel domov z avtom smrdeč po piru bi spal zunej.....doživljenjsko. Mu je to jasno. K če kej bolj preziram k kao odrasle smrkovce k pijani za volan sedejo pa uničujejo življenja nedolžnih ljudi na cesti.user posted image

Drgač pa se midva ne sprašujeva takih stvari, raj manj govoriva pa več "delava".

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a so vaši
29.3.2008 22:36:42   
deja27
to imaš čist prav,sam jaz sem čist nedovžno vpr.če moški hočjo .....sexat k kej spijejo in ti si žačela spet s svojimi forami,tvoj pa ni najstnik itd...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a so vaši
29.3.2008 22:39:54   
Anonimen
To da ni najstnik je bla replika na to kako te vpraša.
Moj bi itak nonstop seksal, pijan al pa treznuser posted image
Mi je pa ful hecno da te dedc vpraša če bo dns kej. Jst bi ga poslala nekam da me to vpraša. Bi me pomoje vse minil.
Drgač pa ne seksam z njim če je pijan, k mi je ogabno vohat pir. No, razen če nism tud jstuser posted image

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a so vaši
29.3.2008 22:58:27   
deja27
No, razen če nism tud jst
se pa znaš ven mazat,ah no zihr ti je kdaj  reku a bova dons-tko za foro k moj men dons,sam tud moj ni še dobu,pa ?je če bo k že spi,men,se pa ne ljubi v kopalnico in brivnik v roke,mejčn so že vn pogledale-packeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a so vaši
30.3.2008 12:07:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

No, razen če nism tud jst
se pa znaš ven mazat,ah no zihr ti je kdaj  reku a bova dons-tko za foro k moj men dons,sam tud moj ni še dobu,pa ?je če bo k že spi,men,se pa ne ljubi v kopalnico in brivnik v roke,mejčn so že vn pogledale-packeuser posted image user posted image


Sej če je pijan ne bo opazuuser posted image

Ne nikol mi ni še reku drgač, res ne. Mislm ne spomnim se da bi mi.

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a so vaši
30.3.2008 12:07:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: deja27

No, razen če nism tud jst
se pa znaš ven mazat,ah no zihr ti je kdaj  reku a bova dons-tko za foro k moj men dons,sam tud moj ni še dobu,pa ?je če bo k že spi,men,se pa ne ljubi v kopalnico in brivnik v roke,mejčn so že vn pogledale-packeuser posted image user posted image


Sej če je pijan ne bo opazuuser posted image

Ne nikol mi ni še reku drgač, res ne.


Zamujas, zamujas....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a so vaši
30.3.2008 12:09:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: deja27

No, razen če nism tud jst
se pa znaš ven mazat,ah no zihr ti je kdaj  reku a bova dons-tko za foro k moj men dons,sam tud moj ni še dobu,pa ?je če bo k že spi,men,se pa ne ljubi v kopalnico in brivnik v roke,mejčn so že vn pogledale-packeuser posted image user posted image


Sej če je pijan ne bo opazuuser posted image

Ne nikol mi ni še reku drgač, res ne.


Zamujas, zamujas....user posted image


Jah, sm mela drugo delo zvečeruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a so vaši
30.3.2008 12:10:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: deja27

No, razen če nism tud jst
se pa znaš ven mazat,ah no zihr ti je kdaj  reku a bova dons-tko za foro k moj men dons,sam tud moj ni še dobu,pa ?je če bo k že spi,men,se pa ne ljubi v kopalnico in brivnik v roke,mejčn so že vn pogledale-packeuser posted image user posted image


Sej če je pijan ne bo opazuuser posted image

Ne nikol mi ni še reku drgač, res ne.


Zamujas, zamujas....user posted image


Jah, sm mela drugo delo zvečeruser posted image



Ne....zamujas besede...vedno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a so vaši
30.3.2008 12:21:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: deja27

No, razen če nism tud jst
se pa znaš ven mazat,ah no zihr ti je kdaj  reku a bova dons-tko za foro k moj men dons,sam tud moj ni še dobu,pa ?je če bo k že spi,men,se pa ne ljubi v kopalnico in brivnik v roke,mejčn so že vn pogledale-packeuser posted image user posted image


Sej če je pijan ne bo opazuuser posted image

Ne nikol mi ni še reku drgač, res ne.


Zamujas, zamujas....user posted image


Jah, sm mela drugo delo zvečeruser posted image



Ne....zamujas besede...vedno.


Ja no, vzemi to kot mojo značilnostuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a so vaši
31.3.2008 11:11:32   
Katey
Ste pa navalil na to kaj kdo reče pa kako reče pa kakšen je k ga spije pa bla bla bla....................
Deja27 tud pr nas je tko, da ko ga spije ga meče iz enega konca na drugega in mu same take 'pikantne' stvari po glavi hodijo, kar je men čist všeč da je tak, ker tud k je trezen je zelo podobno tko da če potem izpade kot 'najstnik' pa najuser posted image user posted image . Je res da se ga res redko napije pa še to tko za dobro voljo pa ponavadi sva skupaj pa se ga še jaz pol je pa sploh veselo, in mu tud čist vse povem pa tud to če bova kejuser posted image   .
Pa hvala bogu da smo si različni, a ne?

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: a so vaši
1.4.2008 16:57:54   
deja27
ja,res je sam,kerim je pa to-bav bav,če ga desc spije,kot,da je to kej tacga an,mene tud takrat full meče,če je kšn pirček zravn,ne drži pa to-baba pijana-rit prodana,k se bo zihr kera najdla s tem pregovorom in jo raj prehitimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?