|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a ste kaj ustvarjalne...
1.9.2005 20:39:23   
ninca
hallo

no, odpiram eno temo, kamor prosim napisite kaj doma pocenjate, ko vam je "dolgcas" pa kaj ustvarjate...recimo s kakim hoby materialom...

jaz pozimi in za veliko noc delam voscilnice
delam svecke iz gela
nakit iz perlic
nekajkrat sem delele tudi izdelke iz gipsa, vcasih tudi iz fimo mase..


ce se kaj spomnim pa se dopisem
sedaj pa se ve...da malo izmenjamo izkusnje


lp, ninca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   a ste kaj ustvarjalne...
1.9.2005 21:07:27   
tesa
Mi smo ponavadi kar precej ustvarjalni. Včasih sem vse izdelovala sama, sedaj pa imam dve pomočnici, ki sta me že precej "prerasli" glede ustvarjanja
Ponavadi sem za novoletna darila vedno poskrbela sama s svojimi izdelki; od risanja na steklo ali steklenice v katere sem potem napolnila kakšno pijačo ali olja..., do izdelovanj slik iz začimb, suhega cvetja, obdelovala sem glino, ulivala iz gipsa, oblikovala fino maso..
Skratka ni da ni Zdaj pa samo še opazujem moje hčere ki prav tako uživajo ko karkoli izdelujejo. Trenutno je to nakit. Ponavadi skoraj bankrotiramo, ko gremo v Lj in v kakšno trgovino s hoby programom .
Seveda izdelujejo tudi voščilnice in neznansko uživamo ob različnih sezonskih dekoracijah od velike noči do novega leta in okrašujeo z domačimi izdelanimi okraski.
No vsaj nekaj, kar nas združi in počnemo skupaj v tem norem tempu
Lp

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   a ste kaj ustvarjalne...
1.9.2005 21:24:03   
Magi*
jaz sem v osnovni, srednji šoli in na faksu dosti ustvarjala (risanje, fotografija, šivanje, lončarjenje in končno oblikovanje nakita). ravno oblikovanje nakita mi je bilo (in mi je še) najbolj pri srcu. delala sem s FIMO maso, gipsom, DAS maso, bakrom, lubjem, lesom in reciklirala odpadno plastiko (beri: nad svečo topila škatlice od tik tak bonbonov, zobne ščetke,...).

zdaj nimam prav dosti časa za moje hobije, si pa neznansko želim oblikovati nakit tudi iz srebra in zlata. nekega dne zagotovo.

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   a ste kaj ustvarjalne...
1.9.2005 22:30:35   
Skabi
Preden sem postala mama, sem delala podobno kot predhodnice, zdaj pa ni časa. Edino za otroka včasih kaj naredim, zdaj predvsem iz moosgumija, ker je hitro gotovo, mehko in otrok ne more ničesar politi.
Še vedno pa sama poskrbim za dekoracijo daril, predvsem z naravnimi materiali.

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   a ste kaj ustvarjalne...
1.9.2005 23:22:06   
ksenija.
JAz veliko kvačkam (kar se vidi tudi v mojem albumu ročna dela). Za božič vsako leto izdelujem voščilnice, slikam na svilo in steklo. Sprobala sem tudi servetno tehniko. Veliko tudi šivam.
Kar porabim svoj prosti čas. Samo ga je ful malo, ker mi ga Zala vzame. Od aprila naprej ga bo pa še manj, ko bo z nami še en nov družinski član.

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   a ste kaj ustvarjalne...
4.9.2005 1:03:38   
Anonimen
http://ribabiba.moj-album.com

Vsi izdelki vec al manj

(odgovor članu ninca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   a ste kaj ustvarjalne...
5.9.2005 15:10:31   
m_m
Hojla.

Najprej naj te malo popravim. Ustvarjalnost je čisto nekaj drugega kot pa si verjetno imela v mislih - to kar počnemo doma za hobi v zvezi z likovno umetnostjo - to je likovno izražanje, ki je lahko bolj ali manj ustvarjalno. Npr. kvačkanje je naučena ročna spretnost in obstajajo določena pravila, prepleti rok in nitk, od posameznika pa je odvino koliko je pri delu ustvarjalen, inovativen, zna povezati pridobljeno znanje v nek nov, izviren izdelek

Hja drugače pa počnemo vsemogoče oz. znamo vsemoče (od risanja, slikanja, kiparjenja, fotografiranja... trenutno je aktualno računalniško oblikovanje), pa se nam ne ljubi ali pa zmanjka časa. Če te karkoli zanima, ti kar vprašaj.

Maja

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   a ste kaj ustvarjalne...
6.9.2005 18:01:37   
Celestina3
Pozdravljene!

m_m je omenila računalniško oblikovanje pa me zanima, koliko vas uporablja npr. PhotoShop ali pa Jasc Paint Shop Pro? Jaz trenutno najbolj obvladam PaintShopPro oz. PSP 9. Uporabljam, pa tudi PhotoImpact 10. Nekaj malega pa tudi PhotoShop ampak tu rabim še veliko vaje. Mi lahko katera ali kdo pomaga s tem programom? Nimam pojma kako se tu uporablja filtre. Hvala!

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   a ste kaj ustvarjalne...
6.9.2005 18:10:26   
Anonimen
Jaz včasih naredim kakšno ogrlico iz perlic.....
Drugače pa likovno ustvarjalnost raje prepustim sestri ki je prava mojstrica v tem.....

Sama pa imam ,raje kot vse druge vrste ustvarjalnosti, besedno ustvarjalnost na tak ali drugačen način.

(odgovor članu ninca)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   a ste kaj ustvarjalne...
7.9.2005 1:56:15   
m_m
Celestina3 sma na istem. Za računalniška vprašanja pa je menda tu nekje en forum (pod družinsko življenje tehnika al nekaj takega), tu boš zamanj čakala za tehnične nasvete, sploh ker še ni naših debat. Kaj pa počneš? A za službo al kar tak za zabavo v prostem času?

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   a ste kaj ustvarjalne...
7.9.2005 15:15:33   
Vlasta1
Jaz tudi ze dolga casa ustvarjam razlicne stvari. Najprej sem štrikala oblekce za moje punčke, potem sem v oš izdelovala zapestnice z imeni in z vozli. nakar sem našla še perlice in iz njih izdelovala nakit. ko sem spoznala ljubega me je tašča naučila nekaj kvačkat. v pričakovanju drugega otroka sem se lotila slikanja na svilo. sedaj pa tudi delam iz gline, moosgumi pene, skubidu vrvic, prenavljam razne predmete in skušam malo drugače oz izvirneje zavijati darila.

Torej lotim se vsega.

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   a ste kaj ustvarjalne...
7.9.2005 15:30:23   
klavdijas
Jaz veliko ustvarjam s kvacko ( m_m pa ne mi rect, da je to naucena rocna spretnost in ni ustvarjalno ), ustvarjam s pletilkami, ustvaram tudi s pletilnim strojem, veliko ustvarjam z sivalnim strojem, vcasih klekljam. Velikokrat pa ustvarjam iz gipsa, fimo mase, trenutno imam napad decupe - servjetne tehnike. Ustvarjam tudi v kuhinji raznorazne torte in peciva.

LP,


             Klavdija

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   a ste kaj ustvarjalne...
7.9.2005 17:09:40   
m_m
klavdijas naučeno sem mislila najbolj na tisto posnemanje vzorcev (ala kopiranje pri risanju-to me raz***hudi). Verjamem pa, da delaš čudovite kvačke in pri kvačkanju si lahko tudi ustvarjalen.

Bolj pa me zanimajo te torte. Kak jih pa okrašuješ?

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   a ste kaj ustvarjalne...
7.9.2005 17:11:48   
Celestina3
Pozdravljena m_m!

To je moj hobi. Pa ti?
Drgače pa z grafikami delam IncrediMail pisma.
Pa kako grafiko za prijatelje, ki imajo spletne strani.
Na mojo žalost so vsi iz tujine.

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   a ste kaj ustvarjalne...
7.9.2005 17:15:22   
Celestina3
Moje grafike:

<http://public.fotki.com/STL/vabila/>

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   a ste kaj ustvarjalne...
7.9.2005 17:16:02   
Celestina3
Uh, spet ne dela.
Kako se tu naredi aktiven link???

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   a ste kaj ustvarjalne...
7.9.2005 17:20:48   
m_m
fotki al fotke?

Da probam...

http://public.fotki.com/STL/vabila/

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   a ste kaj ustvarjalne...
7.9.2005 17:27:41   
m_m
Ful fajn Mi je všeč. Kter program maš to? A tam pri novicah sta to različna lejerja? No jst sem zadnič naredla izkaznico za atija, ker ga večino časa ni, da jo nosi s sabo... čaki bom poiskala če mam kje kako fotko, da dam v album...

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   a ste kaj ustvarjalne...
7.9.2005 18:03:15   
m_m
Al pa dej mi rajš na privat mejl napiš, pa ti pošlem slikce.

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   a ste kaj ustvarjalne...
7.9.2005 18:24:56   
Celestina3
Sem ti poslala ps.

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   a ste kaj ustvarjalne...
8.9.2005 8:39:40   
klavdijas
Nekaj mojih tort, druje kot na kulinariki nimam objavljenih slik:
http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=4787
http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=4375
http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=4073
http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=4044
http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=4008
http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=3751

Lp,

Klvaija

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?