|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a uporabljate pripomočke???
29.9.2005 18:13:17   
huda
saj vete .... vibrator, kakšne vroče hlačke za pojest,...... pa bič in lisiceuser posted image user posted image user posted image ???

mene kar ma, pa me sem sramežljiva, da bi stopila v sex shop in kupila en bič za mojga dedca user posted image ....
no, hecam se

ma vibrator bi pa res imela,..... oz. bi ga uporabljala skupaj s svojim dedcem,..... (za predigro.....)


ma na ta deževen dan, se mi v glavi porajajo sexi zamisli,....

samo kaj, ko mojga dedca ni ob meniuser posted image user posted image user posted image
bom morala sama v pojstlo zvečeruser posted image



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a uporabljate pripomočke???
29.9.2005 18:19:05   
soncece24
imam vibrator, pink barve. toplo priporočam. sva ga skupaj z mojim zbrala v avstriji. za rojstni dan sem dobila tudi lisice, take plišaste, amapak jih še nisem sprobala. Bič pa mi ni ravno simpatičen...

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu huda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a uporabljate pripomočke???
29.9.2005 18:38:49   
soncek&luna
en pripomocek imas sigurno doma..... vzames svilen sal in ga njemu ali sebi zavezes okoli oci.... to je krasen obcutek, ko v bistvu ne ves kaj bo partner naredil naslednje...


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu huda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a uporabljate pripomočke???
29.9.2005 18:50:32   
artista7
ko sem bila še samska, so mi fantovski kolegi kupili vibrator.. Gor je mel vrisane velikosti (!)- na vrečki.. Zadnjič sem ga prav pogrešala.. nekje mam spravljenega.. Dragi mi je kupil kuglce, sam mi niso hudo všeč.. Bič.. Jaz bi ga imela.. Samo dragi so taki, ki se mi dopadejo (20 jurjev).. Drgaš pa: razni šali za očke zavezat pa to.. to se mojemu sploh dopade..user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a uporabljate pripomočke???
30.9.2005 0:48:08   
Anonimen
Zaenkrat nimava še nič kupljenega ali ogledanega, sva pa razmišljala o nekaterih malenkostih, ja... Za kakšne biče oz. drugo S/M opremo nisva ravno navdušena, za kaj bolj nežnega in skrivnostnega pa... Kaj takega, kar vzpodbudi domišljijo... Ko potem ne veš, kaj bi/bo drugi partner naredil... Zna biti zanimivo, kakšne preveze za oči, lisice,...V sex shopu pa nisem bila že od srednje šole, ko sem s sošolko kupovala vibrator za rojstni dan za neko drugo sošolko... In tudi sama sem ga pred časom dobila od kolegice (ko sem bila še poročena), ker je mislila, da bo tisti košček plastike popravil moj zakon... Vibrator je šel v kanto neuporabljen, zakon pa na ločitveni oddelek sodišča...

(odgovor članu artista7)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a uporabljate pripomočke???
30.9.2005 8:55:59   
Anonimen
 
Midva sva rada zavila v kaksen sexshop.. ampak nikoli tam notri nic kupila.. samo gledala..
Trenutno nama zaenkrat tile pripomocki niso prevec zanimivi..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a uporabljate pripomočke???
30.9.2005 9:54:47   
Skorpija
Do sedaj sva si privoščila samo kakšno spodnje perilo iz sex shopa, ravno zdaj pa razmišljava o nakupu kakšnih olj, da bo lažje steklo user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu huda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a uporabljate pripomočke???
30.9.2005 11:38:36   
Anonimen
Nimava. A sva čudna? Najbrž ne, če sva oba za to.

(odgovor članu Skorpija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a uporabljate pripomočke???
30.9.2005 12:45:44   
ZARA
Samo bič, ampak ne za v posteljo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a uporabljate pripomočke???
30.9.2005 12:57:19   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Samo bič, ampak ne za v posteljo.


user posted image user posted image

Ja jaz bi imela kak vibrator, če bi prišel k meni, sama pa v sex šop ne upam, skratka nimam jajc, me je po pravic povedan sram. Imam pa kuglce (dobla za RD od mojga), to pa itak veste ampak od takrat ko sem pisala tle gor jih nisem uporabla, ma brez veze pri men ni efekta, razen če grem laufat na 10 km bi mogoč blouser posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a uporabljate pripomočke???
30.9.2005 18:52:34   
miška1
vibratr, ki ga uporabljam ko je moj službeno odsoten

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a uporabljate pripomočke???
2.10.2005 19:43:44   
S22
AHA. user posted image  Mislim,da imam že skor celo zbirko. Saj ne zmeri, ampak včasih si pa dan popestrimo prav na poseben način. Pripomočki so ZAKON.user posted image

_____________________________

Zmeraj se nam ponudi nova priložnost,zato je ne zapravimo.Vsaka nova možnost,je morda lahko nov začetek nečesa.Kar pogumno

(odgovor članu huda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a uporabljate pripomočke???
2.10.2005 19:47:52   
Anonimen
Punce, saj imate otročke!!!
Navadno Johnson`s baby olje dela čudeže!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu S22)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a uporabljate pripomočke???
2.10.2005 19:49:50   
S22
Jaz ga pa nimam.user posted image  sicer so pa olja za po tuširanju tud efektivna, če imajo le mamljiv vonj.user posted image

_____________________________

Zmeraj se nam ponudi nova priložnost,zato je ne zapravimo.Vsaka nova možnost,je morda lahko nov začetek nečesa.Kar pogumno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a uporabljate pripomočke???
2.10.2005 19:55:03   
zoya_
Doma imam kar nekaj pripomočkov in moram rečt, da včasih prov fajn prav pridejo... user posted image

(odgovor članu huda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a uporabljate pripomočke???
16.4.2006 17:56:04   
Ceca
Midva z možem uporabljava tudi pripomočke.

(odgovor članu huda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a uporabljate pripomočke???
16.4.2006 18:24:56   
G in T
Ne uporabljam prav nič, edino kar bi ....bi lisičkeuser posted image

(odgovor članu Ceca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a uporabljate pripomočke???
16.4.2006 22:48:49   
Anonimen
bi ampak moj ni za take igriceuser posted image

(odgovor članu huda)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?