|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a vaš zajame čisto cel kolobar?
28.11.2005 17:54:07   
2ursae
sprašujem zato, ker se pri mojemu dvomesečniku med dojenjem vidi, da nima čisto celega kolobarja v ustecih - malo se ga vidi nad zgornjo ustnico in ob stani.
Dva meseca sva se namreč dojila z nastavki, pa sva zdaj že dober teden na natur dojki in ni navajen na široko odpreti ustec, česar pri nastavku pač ni bilo treba.

Pa saj ne bi bilo problema, ker me ne boli in mali lepo požira, bega me le to, da papa le kakšne tri minute pa ima dovolj, pol pa podreva kupček, nakar se zgodi ena od dveh variant: ali noče več papat, tudi potem, ko že obupam in mu ponudim nastavek, ali pa še malce žveči bradavico in vsake tolko mal posesa. Pa je spet lačen čez urco ali dve (čeprav je možno, da gre za poskok v rasti in zato tako pogosto je).

A je možno, da ga imam napačno pristavljenega? 

pozdravček user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a vaš zajame čisto cel kolobar?
28.11.2005 20:19:46   
smeja2
To je pomoje odvisno kolk velik kolobar imaš...moj tud ne da celga v usta in se vidi kolobar nad zgornjo ustnico in ob strani.
Če te nič ne boli pomoje ni panike.
lp
smeja

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a vaš zajame čisto cel kolobar?
28.11.2005 21:02:11   
Jančika_
Moj Vasja ni nikoli zajel celega kolobarja, pa nimam ravno velikih. 

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a vaš zajame čisto cel kolobar?
28.11.2005 22:57:41   
Nannn
jest imam pa eno vprasanje in vas prosim ce bi mi pomagale...danes sem kupila nastavke od Aventa in me zanima ce jih moram sterilizirat?

Hvala Nannn user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a vaš zajame čisto cel kolobar?
29.11.2005 8:11:09   
2ursae
Nann, meni so v porodnišnici rekli, da je dovolj, če jih splakneš najprej s hladno vodo, da odplakneš beljakovine, nato pa še s toplo.

Sama sem imela par kompletov nastavkov, en nastavek sem uporabljala en dan, nato sem vzela drugega. Enkrat tedensko sem jih pa sterilizirala nad vodno paro in sicer 20 minut. Pa je moj poba še živ in zdrav user posted image .

pozdravček user posted image  

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a vaš zajame čisto cel kolobar?
29.11.2005 8:36:09   
rainbow
2ursae!

Sploh ni potrebe, da bi mali dal v usta ves kolobar, jaz sem se zaradi tega pri prvi user posted image  tako sekirala, če je prav pristavljena ali ne, da sem bila ravno zaradi tega, ker ni imela v ustih celega kolobarja, prepričana, da ni prav pristavljena in ne sesa v redu, pol pa cela panika,

pri drugi, ki jo dojim osem mesecev, pa nič ne zgleda, da bova kmalu nehali, se kolobar tudi vidi, tak, da če ti lepo papa, in te nič ne boli, je znak, da sta pravilno pristavljena!!!!

pa uspešno papcanje


_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a vaš zajame čisto cel kolobar?
29.11.2005 8:39:20   
ameli
tudi moj Mark je začel jesti čez dan na 1 uro. Pa se že vse čas dojima natur. Do pred nekaj dnevi mu je zadostovalo na 2-3 ure, sedaj pa naenkrat ne več. Vsa sreča je to, da pa potem prespi celo noč.
Kaj se kolobarjev tiče, pa tudi ne "spravima" celih v usta.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
29.11.2005 13:34:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ameli)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a vaš zajame čisto cel kolobar?
29.11.2005 16:15:56   
kati*
jaz mislilm da je pravilno pristavljen, ko
- vidiš da papa (se mu premikajo ušesa, lička, slišiš goltanje user posted image )
- in ko te pri tem ne (za)bolijo bradavice

_____________________________

lp, K

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a vaš zajame čisto cel kolobar?
29.11.2005 16:17:47   
kati*
nann ... jaz sicer nastavka ne uporabljam, a bi ga prvič vsekakor sterilizirala (prekuhala) in nato prvi mesec morda enkrat na dan

_____________________________

lp, K

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a vaš zajame čisto cel kolobar?
29.11.2005 18:56:54   
Nannn
hvala punce za odgovore  user posted image user posted image

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?