|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a vaši otroci tut nič ne spijo
11.10.2005 7:55:25   
BUČKO
user posted image grozno ob 8 gre spat ker je koma spi do 11 pol pa na eno uro budnice.Pa kaj jim je,mal je sicer prehlajen ampak ne tako da bi imel ful nos zamašen,mogoče so pa zobki ma jih 6 stari pa smo 1leto pa dva tedna.
Kaj pa vi mislite pomagajte hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
11.10.2005 8:29:17   
Anonimen
Dej ne govor-že 14 dni ga mi serje ponoč.Stara je 13 mesecev,pa tako lepo je že spala.Zdej ga pa kr bluzi,pa ne da bi jo kej bolel.Kr gode pa gode,pa zeha,pa cuka me,ščipa,.............user posted image

(odgovor članu BUČKO)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
11.10.2005 9:38:32   
žiža
Enaka zgodba tud pri nas. Obup na 10minut vstajam iz postelje, al je duda, čaj, pol se obvezno še pokaka...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
11.10.2005 11:40:00   
puncica
Naša že od rojstva spi takole:
- Spat gre od 8-10 enkrat, odvisno kako je zaspana
- spi do 1-5 čist odvisno skratka zbudi se in se začne dret nen nen nen, kar pomeni da bi šla k meni
- jo vzamemo k sebi v zakonsko postlo
- spimo naprej, če je dobre volje, če jo ne zebe, pa če ji ni vroče
- spi do štirih petih in se začne premetavat, danes je celo debatirala, ful se je pogovarjal ne vem s kom s temo al kaj, jaz se pa smejala
- včasih se začne jokat, ker se ati al pa mami kako čudno naštimata v postli in ne more po ušesih šarit
- pol se začne še včasih dret JEK, JEK, pa joče zraven, kar pomeni da bi ona mleko pila v flaški, ja pa TAJ, TAJ (čaj) je tud na sporedu
- skratka ni ene mirne noči

Skratka ni še bilo noči da bi jo sama prespala v svoji postlci, ne vem kako bo ko bo prišel dojenček user posted image Glih danes sem mojmu ponoč rekla da bo celo življenje pri nama spalauser posted image Ja če ma pa zabasan nos je pa še desetkrat slabš ker se pol joče, ker ne more met dude, pa ker ne more dihat. Ja no, Ja no nekako bo že, jo bomo pa preselil v sobo, sam kaj ko je tam tako mrzlo, pokrita noče bit v žaklu pa še manj. Sem tako fouš tistim, katerih otroci spijo celo noč, grozno sem jim fouš, ful upam da bo drugi mal bol priden ponoči, ker je to res ubijalsko.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu BUČKO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
11.10.2005 12:25:02   
viv_
puncica - mal za tolažbo:

Ja, spimo... vsako jutro ob 6:15 imamo pa jok v postelji, ko joka "ne stat, ajat". In se mi meče po postelji. Potem jo nekako zvlečem iz postelje, ker se vmes meše v tla, zvija, joka... No, nekako jo postavim na previjalno, pa najprej prime dudo in jo z vso ihto vrže v tla. Potem se zmisli, da bi pila, dam sok, vrže flašo v tla. Potem pa jaz z resnim glasom rečem, da zdaj pa dovolj (to je že malo dvignjen glas) in komentiram plenico:"joooooooooooooooooooj, 100 kil težka" (komentar plenice jo vedno razvedri, ne vem zakaj). Potem se pa počasi spravi k sebi in začne funkcionirat!

vsak dan začnemo z jokom

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
11.10.2005 12:32:33   
dory
Oi, mi bomo stari leto in pol pa se se zmer zbujamo...cca na stiri ure...spat gre od osmih do pol devetih enkrat ko zaspi, ce sem zraven seveda v momentu....ponoci so budnice vse tja do seste ure zjutraj ko vstane in prizge luc...ce se mati ne spravi s postelje takoj me zacne odkrivat in se metat po meni...ja tud pri nas zacnemo jutro z jokom....z razliko da tokrat joka mati,ki je vsa neprespana user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
11.10.2005 13:49:56   
Anonimen
Da vas malo "potolažim". Moja bo stara januarja 3 leta, pa je šele pred petimi meseci začela spati celo noč. Bila sem že čist zmozgana, pa še noseča povrhu. Če nisem vstala zaradi sebe, sem pa zaradi nje. Katastrofa! No, ampak en mesec pred porodom je kot odrezano začela spati celo noč. Upam, da bo tokrat malo drugače in da bo najmlajši član kaj bolj priden za spanje. Saj ne bi rada 5 let imela "pokvarjenih" noči. Vam pa želim, da bi čimpreje lahko uživali Mirno noč.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
11.10.2005 14:09:27   
Bejba
Evo še eno ponočnjakinjo user posted image . Zadnje čase je noro. No, to noč smo vstali "samo" dvakrat, s tem da sem ga enkrat ignorirala.
Se pa začne od 5-h naprej na 15 min do pol ure. Res noro. Saj čez teden še gre, ko itak vstanem ob 5,30, ampak čez vikend bi pa pasal mir vsaj do kakšnih 7h. Saj bo bolš, v puberteti user posted image .

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
11.10.2005 20:08:07   
Anja167
Naš otrok pa spi, samo premalo (recimo od sedmih do pol šestih, če je zelo priden), pa vmes se zbuja, recimo ene 3-krat na noč. user posted image Zaenkrat sem še kar v redu, ker grem včasih kar z njim spat. Pa ponoči smo si zrihtali tako, da se navadno vmes niti ne zbudim, tako da zjutraj pravzaprav ne vem, kolikokrat smo se zbudili. Glede tvojega vprašanja: lahko je vse to, kdo bi vedel, pomagati ti pa žal ne morem.

(odgovor članu BUČKO)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
11.10.2005 20:42:10   
frutka_
Moj mali pa je full priden. Med sedmo in osmo gre ajat, ko greva spat z možekom ga običajno vzameva k sebi, ker še ne kurimo da ga ne bi zeblo in se skupaj stisnemo. Brez trena, joka ali česarkoli spi nato do pol sedmih in nato flaško pa priprave za vrtec.
So izjeme, ko se ponoči zbudi in morda zajoka, sploh če se slabo počut,i ampak načeloma ni problma!

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
11.10.2005 21:09:27   
KODA
Jaz moram pa naša dva pohvaliti.Približno pri enem mesecu sta mi začela spati celo noč(od22h-7h zjutraj).Oba sta imela približno enak red.Kot dojenčka sta spala še 1x dopoldne in 1x popoldne nekaj ur.Nikoli ni bilo problema.Če pa sta slučajno iz reda padla, sta pa bila sitna,da je bila groza.Zdaj tastarejši spi popoldne samo še v vrtcu.Tamali pa še rad doma pospi popoldne.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
11.10.2005 21:13:51   
tesa
Tut mi še čakamo na tisti dan, ko bomo prespali celo nočuser posted image
Obe punci sta mi spali šele pri dveh letih in kaže, da bomo tudi zdaj čakali še en lep časuser posted image

_____________________________

Lp

**Kdor hoče, najde pot. Kdor noče, najde izgovor.**

(odgovor članu BUČKO)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
11.10.2005 21:20:05   
elizabeta p
Star je 2,5 let in ponabvadi prespi celo noč. V soboto se je ob pol treh zjutraj spomnil da hoče papat. Ene dve uri je bil pri nama v postelji pol sem mu šla pa po kos kruha in okoli petih je zaspal. Včeraj je šel pa k meni spat okoli polnoči, ker je prehlajen in se je hotu crkljat pa ful je očija pogrešal, ki je čez teden v bolnici. Potem pa je okoli dveh zaspal na očijevi strani, je rekel, da gre ajat k očiju.

(odgovor članu tesa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
12.10.2005 8:05:31   
puncica
Evo kako je bilo pri nas danes:
18.30 - grozno smo zapani, še jest se ji ni dalo, tako da sva se popakale v postlo in je zaspala
20.00 - začne se prebujanje, pa ustajanje iz postlce, pa seveda jok, mami ni nič vredna, na prizorišče stopi ati
20.15 - še vedno jok, pa jo nosmo, pa ona zaspana, naredimo flašo mleka in celo spije, spi dalje
21.30 - spet prebujanje, nič ji ne paše, pol končno zaspi naprej
24.00 - zdej je čas da gre NEN (k meni), ok, jo dam v postlo se zvali k atiju in spimo dalje
1.00 - se premetava ko hudič, brca z nogami pojokava, jo vprašama če bo čaj, se začne dret TAJ TAJ
1.15 - gremo naštimat čaj, spije en požirek vrže flašo na tla, jo položimo v postlo itak zakonsko spimo dalje
4.00 - spet se prebujamo in spet brcanje, pokriti ne bomo ni šans, jok, kobacanje, šlatanje za ušesa
4.30 - čas za pogovor pa ona bi TATICO in GUlCICO (rdečo kapico in sneguljčico) brala, sedere TATICA, TATICA, pol začne še DATI, DATI (telebajski), srkatka na kratko ob pol petih bi ona brala knjigo, gledala telebajske. Pol še neki debatira
5.15 - končno zaspi nazaj
5.45 - mami se ustane, ati in janja spit ko ubita
6.00 - ustajanje atija in janje, kaj sledi jok, ker ona ne bo hlač gor dala jih trga iz sebe
6.15 - ati naštima mleko spije celo flašo in pripravljeni smo na nov dan.

Mami in ati bosta pa hin. user posted image JOJ KAJ BI DALA da bi mi spali, pa tud če se zjutri dere ne stat, ajat, raje bi to poslušala, kot pa kolovratenje celo noč. Pol me pa še glava ponoč boli, pa slabo mi je. Ja priznam še enkrat FOUŠ tistim ki imajo pridne otroke celo nočuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
12.10.2005 8:35:08   
viv_
puncica - kok ti pa še čez dan spi? Ne vem, saj verjetno ste probali, mogoče bi bilo pa bolje, če bi šla spat kasneje, pa če bi čez dan kakšno urico ujela.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
12.10.2005 9:11:22   
Natas@
Tudi pri nas že ene dve noči spimo bolj tako tako. Sicer mi ni treba vstajat (no ja mogoče ene 2x, oz. vsaj takrat ko hoče mleko), rtugače pa kar naprej nekaj jambra in se oglaša. pri nas se tolažimo s tem, da so zobki, ker pri enem letu nima še nobenega. Smo pa tudi mi že prav lepo spali.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
12.10.2005 11:35:54   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: viv

puncica - kok ti pa še čez dan spi? Ne vem, saj verjetno ste probali, mogoče bi bilo pa bolje, če bi šla spat kasneje, pa če bi čez dan kakšno urico ujela.


Včeraj zanimivo je v vrtcu spala 2 uri pa pol, sicer je zdej spet čist razštelana ker je bla en tedn doma in se spet sam joče v vrtcu user posted image   drugače pa spi tam po eno uro pa pol čez cel dan. Ja sej jaz bi tud raje da bi šla kasneje spat, sam pol jo je treba pa sam nosit, ker je utrujena za umret in bi ona pač šla spat in ji ni do nobene igre al pa igrače. Sem že mojmu rekla pa dej naredima en red, kopanje, večerja, pravlica, spanje, pa nej gre ob eni uri spat npr. ob pol osmih, sam kaj ko je ne morem tišat da bi spala, včasih je še ob pol devetih tako naspidirana, drugič pa že ob pol sedmih zaspana za umret.

Pol mi pa še včeri nič ni blo jasn, spala je dve uri pa pol, in bila ob pol sedmih za umret utrujena in v trenutku zaspala, očitn ji pesmic ne smem pet, pa jo cartat v naročju, ker potem rata ful zaspana, pa nobena igrača in nič ni več zanimov, pa kr meče jo, no nerodna rata. Ma do maja bomo mogl neki pogruntat, ker tako ne bo več šlo sploh če bo še en dojenček. user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
13.10.2005 8:33:27   
Anonimen
punčica midve mava pa zlo podobmo usodo. obe z nespečimi smrklami pa še noseče. men se bo zmešal. pa še s temi vnetimi ušesi se situacija še 100x poslabša. naša saj spi drgač v svoji pojstli, zbuja se tut kr neki, pa sred noči mlak pije, zdej k je bolna pa še pr nama spi da sem še polomlena zravn neprespanosti! ubil me bo! glih kar. js se res prov bojim kako bo k bo še dojenček..lahko upam da bo do maja začela spat? močno dvomim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
13.10.2005 11:51:49   
puncica
Evo lara, obe noseči, nobena punca noče spat in obe vnete ušese in trenutno situacija nevzdržna, jaz sem dans kr jokala ponoč, mislim tu mač no. Tud jaz upam da bo do maja spala a dvomim v touser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
13.10.2005 12:45:55   
Anonimen
hehe js sem pa včer zvečer jokala. za **** pol pa še teli hormoni! user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
13.10.2005 12:56:58   
ZARA
Naša tamala je pa ponoči tako pridna...ne vem ... jst mam SREČO kar se tega tiče in se zavedam... tud zdej k ji raste 5 zob naenkrat spi brez problemov le včasih se ponoči hoče mal crkljat, kakšne 5 minut, potem pa  zaspi nazaj, brez problemov...
No, samo čez dan je pa druga zgodba, neumorna...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
13.10.2005 13:10:47   
Anonimen
Jaz pa se moram v imenu moje hčere kar pohvalit.
Timi spi popoldne uro in pol.Zvečer gre res malo bolj kasno spat,okoli 11h.
Spi celo noč mirno,zjutraj pa ga moram včasih kaar budit tam okoli 10h.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
13.10.2005 13:23:04   
lutka
 tudi pri nas je že en teden prava norišnica user posted image user posted image . Sem že ko kakšen zombi, samo vlečem se še po stanovanju. Stara sta 16 mesecev in imata še zdaj ponoči prebliske joka, trme, lakote.....

Danes zjutraj ob 5.30 se mi je Matic jokal, ko bi ga iz kože dajala (amam...amama) sem mu šla naredit flašo in ko je pojedel, me pogleda in reče, NI-NI user posted image . Sem ga komaj spravila nazaj spat.

Se vležem, se začne pa še  Žiga dret, ker si ni mogel spravit dude v usta. Ob sedmih se je treba pa zopet vstat ,ker gre Manca v šolo.........pol pa naj ima človek še voljo it nazaj spat user posted image user posted image




lpuser posted image

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu BUČKO)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
13.10.2005 13:30:04   
puncica
sori lutka ampak men je blo pa smešn, a kr ni-ni je rekeluser posted image user posted image vragec mali. ja ti maš pa še dvokratno drenje, joj men bi se zmešal, po pravic povedan Bravo zateuser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: a vaši otroci tut nič ne spijo
13.10.2005 14:50:01   
lutka
puncica, saj je blo tud men smešno, sam ponavadi ko nima dovolj se dere naprej, danes je pa za spremembo zaspal nazaj user posted image user posted image .......sam kaj ko je pa potem žiga "vklopil" svojo sireno user posted image

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?