|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   abraham-igre - pomoč prosim
14.5.2006 18:15:59   
Badeja
Pozdravljene!

Potrebovala bi vašo pomoč.

Že kar nekaj časa iščem, tuhtam... pa ničesar pametnega ne najdem.

Potrebovala bi kakšno finto, igro, ki bi jo lahko naredili očetu za abrahama.

Se kaj spomnite kaj ste " ušpičili " svojim domačim?

Kakršnekoli ideje bi bila zelo vesela!

LP

Barbara 

< Sporočilo je popravil puncica -- 15.5.2006 10:23:16 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: abraham- pomoč prosim
14.5.2006 22:18:44   
poliloni
Ravnokar sem full napisala, pa mi je net ven vrglo!
Bom sedaj bolj kratka:
- pri nas ponavadi napišemo v verzih (smešni in zabavni) naloge, ki jih mora nekda opraviti ali pa prerez življenja osebe, ki slavi
- tašči, ki je bolj razgledana, smo pripravili ponovno maturo, trije so bili komisija in so jo spraševali (v verzih) vprašanja iz njenega življenja, a iz izobr. vidika (npr. medicina - spomniti se je morala priimek zdravnika, ki jo je operiral - rešitev se je za pomoč rimala na ostalo v verzu!). Na koncu pa je dobila diplomo.
- sestrični so za 30.r.d. (ker rada potuje) naredili prelet sveta - npr.povezati je morala zastave z državami, slike ljudi z državami,... na koncu pa iz črk ugotovljenih držav sestaviti ime pri katerem se je skrivalo darilo
- stricu, ki je bolj okrogle in lene sorte so pa mizo skupaj zbili in ji izrezali polkrog za njegov trebuh, na vrh katerega so napisali 50, potem pa narisali še polkroge za 60, 70, 80,.... na vrh mize pa pribili klobaso, da je ni mogel vzeti - zanj ni bilo iger, so mu naredili Slide show v Power pointu, kjer so prikazali njegovo življenje zraven pa smo brali šaljive verze,....

Pri nas je point v tem, da skozi verze povemo zanimive stvari iz njihovega življenja in da se ob tem drugi zabavajo! Seveda te verze tudi lično natisnemo in spnemo v mapo, da jo ima slavljenec za spomin

(odgovor članu Badeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: abraham- pomoč prosim
14.5.2006 22:45:01   
bobek05
Oj, moj oče je praznoval abrahama lani in je imel ful the best! Od mamine sestrične mož se je oblekel v duhovnika, zraven pa je ieml še 2 ženski oblečeni v nuni (gostji) in potem imel "mašo" v kateri je govoril o "očetovih grehih" ampak na ful posrečen in smešen način (pač omenjal je vse iz očetovega življenja, npr. to da ima ženo, pa 2 hčerki, pa kje se je rodil, pa kaj vse je uščičil koje bil mlad ipd. - te inf. pa je dobil od mene in mame).. ata je moral klečati pred "oltarjem", jesti juho (moj oče ima ful rad juhe), piti vino iz škornja (seveda je bila v škornju steklenica), na koncu je bla pa še "pokora"... Skratka, blo je smešno za dol past! user posted image  

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Badeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?