
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: abraham - darilo za žensko 28.7.2011 18:14:43
|
|
|
|
urška
|
jaz bi raje kupila roombo. ok, je kar draga zadeva, ampak če da več ljudi skupaj denar se načeloma da. če pa že, potem bi dala raje bon, ki ga lahko uporabi v več trgovinah. recimo mercatorjevi boni, ki jih lahko porabi v modiani, tehniki, m holidays.....
|
|
|
|
|
RE: abraham - darilo za žensko 28.7.2011 20:55:47
|
|
|
|
**Tinkara78**
|
IZVIRNO SPOROČILO: urška jaz bi raje kupila roombo. ok, je kar draga zadeva, ampak če da več ljudi skupaj denar se načeloma da. če pa že, potem bi dala raje bon, ki ga lahko uporabi v več trgovinah. recimo mercatorjevi boni, ki jih lahko porabi v modiani, tehniki, m holidays.....
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
koliko otrok?klavdijakauranKoliko otrok si želite??1 (
7%)

2 (
35%)

3 (
45%)

4 (
7%)

5 (
3%)

ali več kot 5 (
4%)
Število vseh glasov: 1322Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!