|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   adaptirano mleko - pakiranje za 1x
15.4.2008 0:20:04   
mala zelena
Ali katera ve, če poleg Aptamila obstaja še katero mleko, ki ga imajo tudi v pakiranjih za 1 obrok?
V eni trgovini ga danes nisem dobila - je možno, da ga ne delajo več; prodajalka me je nammreč spravila v dvome - do drugih trgovin pa nisem uspela priti.

Menda obstajajo tudi že pripravljeni enkratni obroki mleka. V Mullerju sem videla sicer za starejše otročke, jaz pa bi rabila za dvomesečnega - torej aptamil1 ali kako drugo začetno mleko.

za en obrok pa zato, ker me del večera ne bo doma, mleka si ne morem iztisnit, niti načrpat dovolj, tja kamor grem pa ne mporem vzet otroka s seboj.

Hvala že vnaprej za vsako info.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: adaptirano mleko - pakiranje za 1x
15.4.2008 9:09:56   
nky 23
če se ne motim imajo v DM-u aptamil pakiran za enkrat, v vrečkicah, pripravljeni napitki pa so res za malo večjeuser posted image .

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: adaptirano mleko - pakiranje za 1x
15.4.2008 9:22:10   
tiktak
V mullerju je že pripravljeno mleko od 4. meseca dalje; za manjša pakiranja pa tudi mene zanimauser posted image

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: adaptirano mleko - pakiranje za 1x
16.4.2008 13:54:24   
orka**
Jaz sem tudi že gledala za pakirane mleke za 1. obrok, pa nisem nikjer našla za manjše dojenčke. Mislim, da ti preostane samo ta možnost, da prosiš kakšno kolegico, pa da ti da malo adaptiranega mleka, pa narediš svežega. Ali pa ga že prej pripraviš, ohladiš in spraviš v hladilnik, potem pa ogreješ na primerno temperaturo.

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: adaptirano mleko - pakiranje za 1x
16.4.2008 22:18:07   
mala zelena
danes sem videla v baby centru in v eni drogeriji le aptamil2 in 3.
aptamil 1 s tokratno pošiljko ni prišel, čeprav menda še obstaja.
grem jutri še v DM.

orka**, hvala za idejo, samo nimam kolegic z novorojenčki.

(odgovor članu orka**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: adaptirano mleko - pakiranje za 1x
16.4.2008 22:25:24   
tintin
Aptamil 1 imajo v DM.

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: adaptirano mleko - pakiranje za 1x
17.4.2008 9:14:28   
Maksma
ej punce, tudi jst sm že iskala aptamil 1 povsod (iz istih razlogov kot ga rabiš ti mala zelena, pa tako za vsak slučaj da imam doma), samo je en problem, da se ga nikjer ne dobi. Tudi dobavitelj ga nima. Že nekaj časa je bil v prodaji samo takšen z zelo kratkim rokom (do 26.4) zdaj ko je pa ta pošel, novih pošiljk ni bilo. To so meni preverili v naši lekarni, kjer lahko naročiš stvari ki jih rabiš, pa se tega ne da naročit. Pojdi še malo naokoli pogledat če imajo kje še kakšne stare zaloge, jst sm ga prejšnji teden dobila v DM-u na Celovški, enkrat prej v ELeclercu. Ne vem, mogoče malo pokliči v različne DM-je.

lp

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: adaptirano mleko - pakiranje za 1x
18.4.2008 16:38:39   
orka**
Jaz sem danes videla v Baby centru Aptamil 1, so imeli še nekaj vrečk. Je pa ta Baby center v Grosupljem.

(odgovor članu Maksma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: adaptirano mleko - pakiranje za 1x
18.4.2008 21:09:57   
mala zelena
evo, jaz sem se šla pa danes raziskovalno akcijo in v Drogi Kolinska izvedela to:

aptamila 1 - pakiranje za en obrok - trenutno ni v večini trgovin, ker prihaja ven novi aptamil1 immunofortis.
tamala pakiranja že imajo v tovarniški prodajalni Kolinske (LJ, mislim da na Kolinski ulici), cena okrog pol evra. Pošiljke so menda šle tudi že 'ven', tako da ga kmalu lahko pričakujemo tudi v drugih trgovinah.

Če se mudi, pa v Kolinsko.user posted image


(odgovor članu orka**)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?