|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   adaptirano mleko in riževi kosmiči - kateri?!
15.3.2006 19:14:49   
TVN
Ojla!

Dejte mi povedat, katere riževe kosmiči vi mislite, ko govorite o "rižolinu"? Tisti pravi rižolino od Kolinske se meša s pravim mlekom in vodo, jaz pa bi rada dala rižka v adaptirano mleko (Hipp2). Kolikor sem uspela pregledati po policah Muellerja, DM-a in Spara, obstajajo samo riževi kosmiči (mislim da od Milupe), ki se mešajo z adaptiranim mlekom. Vsi ostali so s pravim mlekom ali pa varianta na žlico, kar pri nas za zadnji večerni obrok ne pride v poštev.

Prosim za konkretna imena proizvodov, ki pašejo v adaptirano mleko in se pijejo po steklenički.
Hvala!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: adaptirano mleko in riževi kosmiči - kate...
15.3.2006 19:37:24   
petja
Jaz vem samo za Milupine ...

Tukaj je link http://www.kolinska.si/sl/blagovne_znamke/otroska_prehrana/milupa/rizeva_zitna_kasica/

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: adaptirano mleko in riževi kosmiči - kate...
15.3.2006 20:02:30   
Janeja
Jaz Lei v mleko dajem Riževo žitno kašico od Milupe (Reisflocken).


(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: adaptirano mleko in riževi kosmiči - kate...
15.3.2006 20:19:30   
sjug
Kje je težava? Saj je vseeno, kaj date v rieve kosmiče. Dodajam jih (tiste od Kolinske) k vsem možnim zelenjavcam celo sadju - jabolka, samo z vodo jih pa ne bi mešala, ker je čisto zanič. Meša se jih lahko z adaptiranim mlekom, z lastnim mlekom (če se kateri da pumpat), z navadnim mlekom 3,5 % mm ali pa za zgoščevanje npr. špinače in blitve. LPSandra

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: adaptirano mleko in riževi kosmiči - kate...
15.3.2006 21:30:42   
poliloni
Mislim, da lahko vse rižke, ki naj bi se mešali z mlekom, le da ti uporabiš adpt.mleko!

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: adaptirano mleko in riževi kosmiči - kate...
15.3.2006 22:00:44   
benika
Jaz našemu 6-mesečniku dajem riževe kosmiče od Bebija in jih mešam z adaptiranim mlekom.

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: adaptirano mleko in riževi kosmiči - kate...
15.3.2006 22:20:41   
jakaracman
Seveda  lahko riževe kosmiče mešaš z adaptiranim mlekom, če jih daš v flaško jih daš čisto malo.

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: adaptirano mleko in riževi kosmiči - kate...
15.3.2006 22:25:12   
Seven*
Najboljsa je itak Alnatura iz DM-a.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: adaptirano mleko in riževi kosmiči - kate...
16.3.2006 10:44:58   
TVN
Ja, saj to me zanima, če lahko mešam z adaptiranim mlekom namesto s pravim! Na škatlah namreč nikjer ne piše tega, razen seveda na "Reisflocken" od Milupe. Povsod drugod je napisana uporaba polnomastnega mleka.

Torej, kot vidim, lahko vse rižke mešam z adaptiranim mlekom in ji dam po steklenički. Hvala za nasvete!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?