|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   akupunktura
26.8.2011 16:10:40   
babkaa
zanima me, če se katera odloča, da bi šla na akupunkturo oz. če že katera hodi? to je moj prvi porod, rodila bom v mb in razmišljam, da bi šla na akupunkturo.... baje delajo v kamnici...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: akupunktura
26.8.2011 16:20:50   
Katjuska986
Živijo! Jaz imam v ponedeljek tretji obisk. Zelo priporočam! Sama sem sicer šla prvič 3 dni pred PDP kar je zelo pozno, saj priporočajo vsaj 6 obiskov. Pa sva se zmenili, da če pridem do 4 obiske plačam drugače ne. No že po prvi terapiji se mi je spustil trebuh in pričelo je tiščati dol - kar je super glede na to, da prej ni nič pa sem bila tik pred PDP. Zadeva je super, le meni rahlo neprijetna ker pri vbodu rahlo zaboli živec. Verjetno imam problem zaradi tega, ker se zelo težko sprostim.

(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: akupunktura
26.8.2011 17:39:04   
babkaa
kam pa hodiš oz. kdo ti dela? cena?  hvala...

(odgovor članu Katjuska986)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: akupunktura
26.8.2011 18:12:32   
Katjuska986
V porodnišnico v KR, delajo pa akupunkturo vsi trije anestezisti. Vedno imam eno in isto anestezistko. Cena je 60 € za celoten tretma tj. vsaj 6 obiskov. Če ne dosežem vsaj štirih mi ne bo treba plačat nič - po dogovoru z anestezistko. Me je pa zadnjič tudi poslala naprej na preiskave ker ful otekam pa je moja G na dopustu - pa je kar v svojem imenu napotila naprej.



< Sporočilo je popravil Katjuska986 -- 26.8.2011 18:17:13 >

(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: akupunktura
26.8.2011 18:15:26   
Katjuska986
_

< Sporočilo je popravil Katjuska986 -- 26.8.2011 18:16:04 >

(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: akupunktura
27.8.2011 18:58:26   
urshak
Jaz sem hodila na Dobrno, pomagalo ni nič, rodila 1 teden čez rok s carskim, ker mi je voda odtekla, in se mi je tamala obrnla.

(odgovor članu Katjuska986)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: akupunktura
29.8.2011 10:31:19   
marjetica80
Hej!

Tudi jaz sem hodila na akupunkturo na Dobrno. Po PDP mi je dvakrat celo naredila tretma za sprožitev poroda, ampak žal brez uspeha. Po 14 po PDP prošenj in vsakodnevnih pregledov v porodnišnici v Celju, so me hoteli zadržat na oddelku in še vedno čakat! user posted image  Dete je bilo že tako veliko, da sem se suhica skoraj precuknila na trebuh user posted image . Zavrnila sem sprejem, se preko poznanstva vrinila na pregled v MB porodnišnico, kjer so mi 15 dan po PDP naredili CR zaradi velikosti in prenošenosti. Rodila sem zlatega fantka težkega 4620 g user posted image  

Glede akupunkture mi je pa tudi sama zdravnica povedala, da smo pač različno dovzetni zanjo. Večini bi naj pomagala, določen % pa nanjo sploh ne reagira. Jaz sem očitno med slednjimi, zato sedaj v drugo ne bom šla. Je pa sigurno za poskusit. Dela pa dr. Ocvirk tudi v Celju.


Lep dan nosečke user posted image  

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: akupunktura
31.8.2011 21:36:22   
Natz
Jaz sem hodila na akupunkturo v Dobrno k dr.Ocvirk in v Pilates center v Ljubljani na Wolfovi. Vsega skupaj sem bila osemkrat. Sem pa bila blazno zadovoljna v nosečnosti, ker je tudi vplivala na boljši in globji spanec. Na dan poroda pa sem dobila popadke okoli 7h zjutraj, ob desetih sem bila že v porodnišnici 6 cm odprta in rodila uro in pol kasneje. Mislim, da gre zasluga za tako kratko prvo porodno dobo ravno akupunkturi. Tako, da jo priporočam vsem, res pa je, da je dr.Ocvirk rekla, da popolnoma vsi niso dovzetni zanjo.

(odgovor članu marjetica80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: akupunktura
16.9.2011 13:23:52   
_perla_
Ali ima katera kakšno številko, kjer delajo akupunkturo v Mariboru? zasledila sem, da jo delajo v Kamnici, ampak nikjer nisem napla kakšne številke.. Morda ima katera? 

(odgovor članu Natz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: akupunktura
17.9.2011 19:42:26   
*Zvončica*
Ja, kam lahko greš v MB na akupunkturo bi mene tudi zelo zanimalo (čeprav imam do poroda še nekaj mesecev). Samo v Kamnico ali še kam drugam? Pa kakšne so vaše izkušnje in kakšna je cena v Kamnici? Bi bila tudi jaz vesela kakšne informacije in kontakta.

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: akupunktura
22.9.2011 20:48:46   
Romanca23
V porodnišnici delajo akupunkturo. Cena prvega obiska je35€ vsaki nadalnji 25€...

IZVIRNO SPOROČILO: *Zvončica*

Ja, kam lahko greš v MB na akupunkturo bi mene tudi zelo zanimalo (čeprav imam do poroda še nekaj mesecev). Samo v Kamnico ali še kam drugam? Pa kakšne so vaše izkušnje in kakšna je cena v Kamnici? Bi bila tudi jaz vesela kakšne informacije in kontakta.


(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: akupunktura
24.9.2011 19:45:01   
*Zvončica*
Romanca23 res? To bi mi bilo super, ker mi je UKC zelo blizu... Kaj imaš mogoče kak kontakt ali morda veš na koga se glede tega lahko obrnem? Ali kar v porodnišnico pokličem ali kako? Hvala vnaprej.

(odgovor članu Romanca23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: akupunktura
1.10.2011 21:47:27   
mandy35
tudi jaz ti toplo priporočam ak.. Sama sem dala skozi vseh 10 obiskov in sem bila več kot zadovoljna..sicer ne vem , kakšen bi bil porod brez nje, ampak dejstvo je, da sem bila prvorodka- nisem bila šivana in sam čas dobe iztisa otroka je bil resnično hiter. Pred obiski ak, sem imela težave, saj se mi je otroček spustil zelo nizko, bila sem odprta in bila je velika verjetnost, da bom rodila 4-5 tednov prej ( že ob manjši aktivnosti, sem imela krče cele noči- tiščalo me je k tlom).. Ko sem začela obiskovat ak, so se mi te težave rešile in rodila 1 teden čez rok zdravo punčko!!

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: akupunktura
3.10.2011 14:09:02   
_Ajla_
Tudi jaz se bom po svej verjetnosti odločila za akupunkturo. Najboljša varianta se mi zdi v Porodnišnici Kranj, kjer cena nikakor ni napihnjena ( v primerjavi z Lj.). Kar sem dosedaj prebrala, me je prepričalo :-) Škoditi ne more. Sem pa iatq tako ali drugače bolj za alt_er kot npr. za EA.

Čestitke puncam za vaše male štručke user posted image

< Sporočilo je popravil _Ajla_ -- 3.10.2011 14:10:16 >

(odgovor članu mandy35)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: akupunktura
10.10.2011 18:09:05   
irena111
Pozdravljene!
Akopunktura v mariboru-Kamnica. Telefonska številka je 051 418185.
lp


_____________________________


(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: akupunktura
30.10.2011 10:11:04   
mici 1
Ajla a mi lahko zaupaš koliko je cena v Kranju?

(odgovor članu irena111)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: akupunktura
5.1.2012 15:24:42   
_Ajla_
Po vsej verjetnosti sem že prepozna za odgovor in si že izvedela. Cena je 60 eur. Imajo tudi na ceniku Porodnišnice Kranj user posted image 4 do 6 obiskov, brez doplačila.

(odgovor članu mici 1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: akupunktura
21.11.2019 14:41:53   
mpritr1
Žena je šla na nekaj terapij med nosečnostjo (porod brez epiduralne analgezije) in je bila zadovoljna. Zdaj, kako bi bilo brez, težko sodeim =)

Akupunktura izgleda res deluje.

Tukaj je pa nekaj infotov o ceni, izvajalcih ter pogosta vprašanja okoli akupunkture: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/alternativna-medicina/akupunktura-cena-ucinki-seznam-izvajalcev-preverjeni-akupunkturisti/

#cheers

(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?