|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   album za otroka
28.11.2006 8:56:05   
tikka
Doma se mi je nabralo že kar nekaj slikic, podatkov in različnih datumov, ki jih ne želim pozabiti, zato sem začela razmišljat, da bi si uredila en album. Vem, da na tržišču obstaja cel kup različnih oblik teh knjigic kamor zapisuješ vse možno ob nosečnosti, zato me zanima, kaj priporočate, kje se da kaj kupiti, pogledati..? Za vsak nasvet bom hvaležna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: album za otroka
28.11.2006 9:06:17   
frufru
Jaz sem dobila od sestrične knjigico Moj prvi album od Didakte, kjer je poleg 1 albuma tudi 1 koledar in trak za merjenje višine in čestitke. Se mi zelo dopade, se pa začne že z nosečnostjo (zavihek za UZ slikce, ipd) in se konča s 6 letom. Prostor je tudi za zapestnice, koder las, odtise stopal ipd.


< Sporočilo je popravil frufru -- 28.11.2006 9:08:33 >

(odgovor članu tikka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: album za otroka
29.11.2006 11:45:12   
dolgolaska
TIKKA...meni je mami za mojega sinkota kupila knjigico TO SEM JAZ...in mi je zeloooooo všeččč!
Res je super!
Poglej jo imajo jo v Pikapolonici...ne bo ti žal!

LPuser posted image

(odgovor članu tikka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: album za otroka
8.12.2006 20:38:40   
lunca2
Meni so tudi svetovali to knjigo TO SEM JAZ. Zanima pa me kolikšna je kaj cena? Verjetno tam okoli 5.000 sit kot ostale an?

Jaz si bom kupila kar to v četrtek ko grem v Ljubljano in sem bom ustavila v Pikapolonici na rudniku.user posted image

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: album za otroka
8.12.2006 20:45:08   
Anonimen
mislim, da je cena okol 3800 sit , saj v BC je bla takšna ko sem jo pred letom kupla kolegici kot darilo

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: album za otroka
9.12.2006 7:59:18   
Strawberrie Cherrie
Kaj imamo pa še na izbiro poleg tega To sem jaz in Moj otrok??? Jaz bi imela nekaj kot recimo Mali jaz, pa nikjer več ne najdemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: album za otroka
9.12.2006 9:13:59   
Alisa
V Knjigarnah imajo;
- Moj otrok od Mladinske
- Moj malček od založbe Modita
- To sem jaz
- Moj otrok
- Moj prvi album

Lahko pa kupiš sama Album za slike malo večjega in noter urediš. Ker te knjigice včasih nimajo vsega tistega noter kar si ti želiš noter napisat oz. ni prostora.
Malo poglej kaj vsaka posamezna knjigica vsebuje in si nekako sama uredi. Jaz imam namreč od MK, pa sem še vseeno kupila en album A4 in noter hranim in lepim, ter pišem še vse drugo kar se mi zdi pomembno.
Npr; zdaj ko bo EURO - sem shranila par bankovcev in jih bom prilepila noter za spomin, kakšen denar je bil ko se je rodil.
Pa veselo ustvarjaj.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: album za otroka
9.12.2006 9:59:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

Jaz sem dobila od sestrične knjigico Moj prvi album od Didakte, kjer je poleg 1 albuma tudi 1 koledar in trak za merjenje višine in čestitke. Se mi zelo dopade, se pa začne že z nosečnostjo (zavihek za UZ slikce, ipd) in se konča s 6 letom. Prostor je tudi za zapestnice, koder las, odtise stopal ipd.



Tudi jaz sem dobila to od svakinje za darilo, pa še enega sem si sama naredila (tisti je bolj obsežen user posted image ) , tako, da zdaj pišem v kar 2 albuma.

Mi je pa ta ki sem ga dobila všeč, ker je veliko prostora za slikiceuser posted image

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: album za otroka
14.12.2006 8:01:53   
s u g a r
Živjo punce
tudi jaz se strinjam z aliso in matejo, ker tudi sama delam popolnoma samosvoj album - notri daš kar ti po srce poželi, napišeš kar čes, oblikuješ kakor ti je všeč.

Bodi svoj mojster in najbolj ti bo stvar pri srcu.

No lepo bodite in božajte svoje bušije.


_____________________________

A little Angel named Vall was born on 16th of May 2007.

We˙re blessed again, with the second Angel and we gave her a name Emma, she was born on 11th of February 2009.

`cos life is like a butterfly

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: album za otroka
14.12.2006 8:36:57   
slumpo
oj

meni od teh kupljenih albumov ni niti eden všeč zato sem se ga lotila delat sama....

in sem z njim kar zadovoljna ker je čisto po mojem okusu....in not je tisto kar rabim..

lp

(odgovor članu s u g a r)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: album za otroka
14.12.2006 20:21:59   
lunca2
Tako jaz sem bila danes v Pikapolonici v Ljubljani in sem kupila album za otroka To sem jaz. Malo sem ga preletela in mi je všeč. user posted image
Pa tudi pretirano drag se mi ni zdel. Cena je 3.800 sit.

(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?