|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergični na plenice
30.7.2005 22:55:51   
hcarmen

živjo !

Pri moji enoletni Lei so ugotovili, da je najverjetneje alergična na plenice za enkratno uporabo, zato smo sedaj ko smo poiskusili vse kreme ( advantan, elocom, afroderm. ....) prišli do navadnih tetra plenic, ki jih je potrebno seveda likati, da ne govorim ker jih menjamo na 1-2 uri. Ali je katera imela podobne težave, in kako ste jih rešili. Ste še kdaj lahko uporabljali plenice za enkratno uporabo ?

Carmen
Neposredna povezava do sporočila: 1
   alergični na plenice
30.7.2005 23:00:25   
CUKRČEK
A pa si uporabljala le ene plenice ali več znamk??

(odgovor članu hcarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   alergični na plenice
31.7.2005 15:49:14   
gamini

Naša pikica je bila tudi alergična na Pamperske (kupljene pri nas), potem smo jih začeli kupovati v Avstriji in je bilo konec vseh težav, v Drogeriemarktu imajo tudi Pampers sensitive (originalne nemške) in jih tudi mi uporabljamo (če se nam ne da do Avstrije); pri nas pa je se je od krem najbolje obnesla BUbchen (v Mullerju je full poceni).

LP :rozica:

(odgovor članu hcarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
31.7.2005 16:04:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hcarmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   alergični na plenice
31.7.2005 22:02:16   
hcarmen
uporabila sem že 3 vrste znamk ; pampers, babylove in lybero. sedaj mi preostane še hugies in lumpi ? obstajajo še kakšne ? ali bomo še eno leto na tetra plenicah ?
lp Carmen

(odgovor članu hcarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   alergični na plenice
1.8.2005 13:51:46   
Ivi33
Naši so odgovarjale le plenice od Pampers sensitive, po vseh ostalih je bila pikasta.

Slišala pa sem, da je bil en mali alergičen na čistilne robčke. Če jih uporabljaš poskusi nekaj časa čistiti samo z vodo in vato.

LP:zajcek:

(odgovor članu hcarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   alergični na plenice
1.8.2005 13:53:25   
Ivi33
Aja, pa če daš tetra plenice posušit v sušilca, ti jih ni potrebno likat:bravo::bravo::bravo:. Samo mal debelejše pride zavito.

(odgovor članu hcarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   alergični na plenice
1.8.2005 14:24:20   
Natasa-6
Kaj pa Štorklja ali Racman?
Mi imamo Štorklo in smo zelo zadovoljni!

(odgovor članu hcarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
1.8.2005 14:57:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hcarmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   alergični na plenice
2.8.2005 10:14:25   
hcarmen
ko sem zamenjala plenice( iz pampers na tetra ), sem hkrati nehala uporabljati tudi kopel ) penaten ), in dobila sem mazilo beloderm. Takoj je alergija začenjala pojenjati, tako je sedaj 5. dan kar imamo tetra plenice in mislim da še 2 dni in bo ritka lepa. Potem pa bi poskusila spet s plenicami za enkratno uporabo.

lp
carmen

(odgovor članu hcarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   alergični na plenice
2.8.2005 13:16:08   
Annny
Je mogoče, da je to povezano s hrano?

(odgovor članu hcarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   alergični na plenice
2.8.2005 15:02:45   
hcarmen
Tudi sama sem pomislila najprej na alergijsko reakcijo na hrano, pa so mi pediatri rekli da ni mogoče, ker bi se alergije pojavila še kje drugje po telesu. Mi pa imamo rdeče samo v predelu plenic, malo po ritki ostalo pa po lulici.

Carmen

(odgovor članu hcarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Ime za fantka
EUstar

?

Gašper (38%)

Andraž (33%)

Matej (29%)


Število vseh glasov: 1040

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!