|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija - vneto oko
3.5.2007 9:20:05   
thor
Mojemu dvoletniku je včeraj zateklo oko,  veka ob zgornji zunanji strani. Danes zjutraj se je pa zbudil z ogromno oteklino, tako da je komaj gledal. Smo klicali zdravnika in je rekel, da gre za alegijo, naj mu damo sirup Claritine, pa mrzle obkladke gor.  Ko ga vprašam, če kaj boli pravi da ne, se pa malo okrog očesa malo praska. Popoldan ga  peljem k zdravniku, pa me vseeno zanima kaj menite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergija - vneto oko
3.5.2007 9:24:52   
mmž
Mislim da mu Claritine nima kaj škodit. Jaz bi mu ga dala, lahko je samo boljš!

_____________________________

Dokler ne postaneš mami ali ati, ne poznaš pravega pomena besede LJUBEZEN!

(odgovor članu thor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergija - vneto oko
3.5.2007 9:31:43   
Anonimen
Ne Claritine res ne škodi,ti mu ga kar daj.Praska pa se zato,ker je koža čez oteklino nategnjena in zato srbi.Le obkladke gor,pa izpiraj z fiziološko učko.
Razmišljam,kaj pa če ga je kaj pičilo,naš je tudi tako reakcijo imel,ko ga je
komar pičil.Rnkrat celo ponoči,pa ne vemo,kera žival ga je objedla,pa ne samo v oko,tudi prst na rokici je imel grdo zatečen.Pazi,da se ne spraska kože in naredi še ranico,ki bi se lahko inficirala.

(odgovor članu mmž)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergija - vneto oko
3.5.2007 10:01:23   
thor
Hvala za odgovore.
Neva6, res je mala pikica na veki, pa še gleženj mu je zatekel, pikica tudi tu vidna, tako da ga je najbrž res kaj pičilo.
Če slučajno pride do infekcije, bo verjetno dobil antibiotik!? Ga bomo pazili, da se ne skraspa in rani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergija - vneto oko
3.5.2007 10:07:01   
Anonimen
Ne se bat,ni rečeno,da bo sedaj nastala infekcija,ampak saj vsi vemo,da za nohti ni vedno čistoča,pa čeprav se redno rokice umiva,pa že samo trenje-praskanje ni v pomoč.Ti samo vsake toliko z fiziološko umij vekico,da ga bo majn srbelo.

(odgovor članu thor)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?