|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija na KM
13.2.2008 11:32:45   
mala pikica
Naš Gašper je zelo hitro po rojstvu dobil po telesu izpuščaje, ki so na nekaterih delih kar celi rdeči madeži. Pediater sicer pravi, da je za morebitno alergijo še prezgodaj (7 tednov), razmišlja, da so vzroki drugje, vseeno pa mi priporoča brezmlečno dieto.

Zanima me, pri kateri starosti so se pri vas pojavili znaki za alergijo na KM?
Koliko časa naj vztrajam pri dieti, da bi se pokazal morebiten učinek?
Pa kaj obstaja kje kakšen seznam, česa vse se moram izogibati?
Zanima me tudi, če potem alergija lahko tudi mine in kdaj.

Močno upam, da ni alergija na KM, me je kar groza, kaj na potem čaka. Verjetno je to le prva reakcija, kasneje pa se človek na to navadi, kajne?

Hvala vsem za odgovore!


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergija na KM
13.2.2008 12:40:54   
Anonimen
mi sicer še vedno nimamo potrjeno, ker smo "zmučkani", sem pa na brezmlečni dieti od ulinega 3. meseca, mogoč mal prej....alergija se je kazala kot hudi krči in bruhanje, pokazalo pa se je takoj po prihodu iz porodnišniceuser posted image vendar mi takrat ni na kraj pameti padlo, da bi lahko bilo to, ker ti pač vsi govorijo da je normalno da ima dojenček krče in da je normalno da bruha in prov tko je normalno da je ves pikastuser posted image tako da do tega sem sama prišla, ko sem šla na brezmlečno, je pa vse minilo, kot bi odrezal, rezultati so bli vidni po kašnem tednu, mogoče kak dan več...tko da tri mesece sem jo matrala brezveze, če bi prej šla na dieto, bi blo že prej ok, samo ko ne vešuser posted image
po porodu sma ble v bolnci 7 dni, zarad zlatence, tam nisem nič mlečnega jedla, ker je blo samo ono mleko v prahu, mi je pa navzgravžno...36 ur preden sma šle domov, sma mele prekinitev dojenja in aptamil, zaradi zlatence....po moje je blo že to krivo, ker takoj ko sma pršle domov, so se začeli nori krči...
ni pa tko grozno no, se navadiš, je pa dosadno, sploh če rada ješ mlečne izdelke, jaz dostkrat sploh ne vem kaj naj jemuser posted image

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Otroci brez varstva
kili kili

Ali bi vozil-a otroka v varstvo v Kamnik ,če bi ga v prihodnosti kdaj odprli?

Ja (19%)

Ni pomembno kje je samo, da dobim varstvo (4%)

Mogoče (12%)

Nevem (13%)

Ne (38%)

Nikoli (13%)


Število vseh glasov: 52

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!