|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija na KM in uživanje soje
19.12.2008 21:01:56   
jazabel
Oj!

Mene pa zanima, če je še kateri alergologija popolnoma prepovedala uživanje soje v primeru, če še dojite in je mali alergičen na KM.
pa še nekaj - koliko soje pa uživate? Jaz jo v enem dnevu kar ene pol litra, sem vegetarijanka in spijem ene dva kofetka s sojinim mlekom in en sojin šejk al pa jogurt na dan.

Lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergija na KM in uživanje soje
19.12.2008 21:34:53   
Petr_a
Soja je zelo alergena in če dojiš ti je tudi jaz ne bi svetovala.Moj je dobil potem še alergijo na sojouser posted image

(odgovor članu jazabel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergija na KM in uživanje soje
20.12.2008 11:07:36   
Tisana
Naša ima pa alergijo na KM in so ji, tako gastroenterologinja, kot tudi alergologinja, svetovali, da pije sojino mleko in jé sojine jogurte. Pred tem je bila seveda preverjena tudi alergija na sojo - negativno. Je pa res, da kar 60% otrok, ki imajo alergijo na KM, razvijejo tudi alergjio na sojo, ker gre za podobne beljakovine. Torej, sedaj pa vediuser posted image Mogoče pa razmišljaj v tej smeri, da zamenjaš sojino mleko z riževim ali ovsenim.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergija na KM in uživanje soje
22.12.2008 0:17:07   
mesecnica
Nam je alergologinja odsvetovala sojo. Imamo pa alergijo na KML, jajca, pšenico in krompir. So pa testirali sojo in ni alergična nanjo. So rekli, da preventivno...

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergija na KM in uživanje soje
22.12.2008 11:46:36   
simona2
Nadomesti sojin mleko z riževim ali madljevim (njami).

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu jazabel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




strah pred porodom
nataly33

prvič sem rodila zelo težko,rok imam čez 2 tedna in me je grozno strah poroda...kako je roditi drugič? hvala za odgovore

težje (12%)

lažje (73%)

enako (15%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!