|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je...
21.5.2008 14:00:59   
Anonimen
....katera imela normalno user posted image , pa je bila kjub temu noseča?  V mojem telesu se nekaj dogaj, vendar...user posted image  je prišla ob pravem času, trajala je res en dan manj kot običajno, vendar sedaj ko bi morala imeti ovulacijo, oz bi morala čutiti ovulacijsko bolečino, tiste znane bolečine ni. pojavlja se samo rahlo špikanje po obeh jajčnikih in to že tri dni. Ima katera podobne izkušnje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je...
21.5.2008 14:02:36   
Anonimen
Test si naredila?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je...
21.5.2008 14:06:01   
Anonimen
ne še, ker sploh nisem pomislila da bi lahko bila noseča, vendar metoda pazi je že marsikdaj zajokala.

Full bi bila vesela, če....pa tudi mojemu bi se verjetno razjasnile nekatere stvari v glavi. Ker je človek nedejanj in je potrebno da ga v vsako stvar življenje dobesedno prisili.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je...
21.5.2008 14:07:18   
tanikaa
Nisi noseča.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je...
21.5.2008 14:12:24   
srki
Čisto možno, da si.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je...
21.5.2008 14:18:22   
lana777
Kupi test!!!

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je...
21.5.2008 14:44:59   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Čisto možno, da si.


Ne, pa ni.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je...
21.5.2008 15:11:28   
ursa30
najbolje da kupiš test in se sama prepričaš..možnosti seveda so.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali je...
21.5.2008 15:13:13   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Čisto možno, da si.


Ne, pa ni.


zakaj si pa tako prepričana da ni noseča? moja kolegica je imela normalno M in je šele po treh mesecih ugotovila da je noseča...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali je...
21.5.2008 15:19:22   
Anonimen
Moja sestrična tudi kar nekaj časa ni vedela da je noseča, ker je imelauser posted image , ko se ji je pa začel večati trebuh, je pa šla k zdraniku, ki je povedal da je že nekaj mesecev noseča. Zato sem pomislila da če to mogoče pri eni....samo zanima me če vas je še več takšnih

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali je...
21.5.2008 15:20:57   
mayy
Poznam dve osebi ,ki sta imeli user posted image tri mesce ko sta že bili noseči.

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali je...
21.5.2008 15:25:23   
Anonimen
Jaz poznam eno, ki je krvavela vseh 9 mesecev (kao imela menstro). Aja, pa do konca ni vedela, da je noseča.

user posted image

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali je...
21.5.2008 15:26:13   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Jaz poznam eno, ki je krvavela vseh 9 mesecev (kao imela menstro). Aja, pa do konca ni vedela, da je noseča.

user posted image
A poznava isto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
K...A?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali je...
21.5.2008 15:30:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Jaz poznam eno, ki je krvavela vseh 9 mesecev (kao imela menstro). Aja, pa do konca ni vedela, da je noseča.

user posted image
A poznava isto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
K...A?



Verjetno. A se piše na P?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali je...
21.5.2008 15:30:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Jaz poznam eno, ki je krvavela vseh 9 mesecev (kao imela menstro). Aja, pa do konca ni vedela, da je noseča.

user posted image


A k se je otrok začel premikat v trebuhu je pa mislna da ji pica polko v želodcu plešeuser posted image
Kakšna bedarija.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali je...
21.5.2008 15:32:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Jaz poznam eno, ki je krvavela vseh 9 mesecev (kao imela menstro). Aja, pa do konca ni vedela, da je noseča.

user posted image


A k se je otrok začel premikat v trebuhu je pa mislna da ji pica polko v želodcu plešeuser posted image
Kakšna bedarija.


No ja, ni. Ker se ne vse zredijo za 15 kg (ta se je zredila samo 2 al 3 kg) pa ker niso vsi otroci enako živahni v trebuhu. Ene nosečnice pač vsak drug dan čepija na UZ ker kao se otrok ne premika, če pa ne veš da si noseč (prvič) pa je otrok nežen pa misliš, da te prebava daje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali je...
21.5.2008 15:34:53   
Strawberrie Cherrie
Jap  na Puser posted image


Ne, pri nje se res ni vedelo, da je noseča in res je celo nosečnost imela 'menda' M. samo da je noseča, se ji pa res ni videlo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali je...
21.5.2008 15:37:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Jap  na Puser posted image


Ne, pri nje se res ni vedelo, da je noseča in res je celo nosečnost imela 'menda' M. samo da je noseča, se ji pa res ni videlo.




Ja hudiča, kolk jo je pa skupejuser posted image

K ena moja znanka ma krepko čez 100kil pa se ji je zadnje dva meseca kar vidlo. No ne da bi imela trebuh, sam špeh je bil napet na trebuhuuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali je...
21.5.2008 15:39:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Jap  na Puser posted image


Ne, pri nje se res ni vedelo, da je noseča in res je celo nosečnost imela 'menda' M. samo da je noseča, se ji pa res ni videlo.




Ja hudiča, kolk jo je pa skupejuser posted image

K ena moja znanka ma krepko čez 100kil pa se ji je zadnje dva meseca kar vidlo. No ne da bi imela trebuh, sam špeh je bil napet na trebuhuuser posted image


NI debela če to misliš.
SEm bila na eni fešti s to punco 14 dni pred njenim porodom. Nič trebuščka, nič od nič.

< Sporočilo je popravil matovilcica -- 21.5.2008 15:40:14 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali je...
21.5.2008 15:39:50   
Strawberrie Cherrie
Pač bilo je nekako tako (to mi je osebno povedala, tko da res niso bile govorice) - se je že čez dan precej slabo počutila, zvečer pa je dobila močne krče, pa je še kar nekako vztrajala doma. Ko je pa res že napol skup zlezla, jo je fant peljal k dežurnemu, tam si je pa odpela hlače, da bi pač zdravnik pretipal trebuh, pa se je zgleda malika ravno obrnila, da se je videla izboklina. Dežurni jo je poslal v porodnišnico, ker je noseča. Pa ženska je ful krvavela, tako da so bili skorajda vsi 100%, da malika ne bo preživela. no po 1,5ure je rodila sicer res majčkeno, a zdravo punčko, mislim, da je tehtala pod 2000g.
No ja, obisk psihologa ji pa ni ušel. user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali je...
21.5.2008 15:39:51   
Anonimen
Jutri zjutraj bom naredila test, v kolikor se še ne bo pojavila tipična ovulacijsjka bolečina, pa nbomo videli, kaj se dogaja.

Držite pesti da bo +

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali je...
21.5.2008 15:40:30   
Strawberrie Cherrie
Karin, sedaj ima enih 49kg, tik pred porodom jih je imela pa 52.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali je...
21.5.2008 15:41:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Pač bilo je nekako tako (to mi je osebno povedala, tko da res niso bile govorice) - se je že čez dan precej slabo počutila, zvečer pa je dobila močne krče, pa je še kar nekako vztrajala doma. Ko je pa res že napol skup zlezla, jo je fant peljal k dežurnemu, tam si je pa odpela hlače, da bi pač zdravnik pretipal trebuh, pa se je zgleda malika ravno obrnila, da se je videla izboklina. Dežurni jo je poslal v porodnišnico, ker je noseča. Pa ženska je ful krvavela, tako da so bili skorajda vsi 100%, da malika ne bo preživela. no po 1,5ure je rodila sicer res majčkeno, a zdravo punčko, mislim, da je tehtala pod 2000g.
No ja, obisk psihologa ji pa ni ušel. user posted image



Jap, točno tako. Sam s tem, da je mislila da ima spet menstro. Jo je mela 14 dni nazaj.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ali je...
21.5.2008 15:44:10   
Strawberrie Cherrie
Sam sem se mogla tak smejat, ko mi je botrca od mojga Ožbeja razlagala, kako so bili frapirani, ker sta bila povabljena na eno fešto (RD), pa je tip klical, da ne prideta, ker gresta k dežurnemu, oz, če bo vse OK, bo on kasneje prišel. potem je pa klical, da ga ne bo, ker je atauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ali je...
21.5.2008 15:46:47   
Strawberrie Cherrie
No, naj omenim še drugo skrajnost, ker poznam tudi eno tako talentirano, ki pa je nosečnost res skriva, se prepasovala z nekimi pasi celo nosečnost, oz OBE NOSEČNOSTI, ni povedala ne doma, ne v službi, ne partnerju... v glavnem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?