|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je katera zanosila kljub "pazenju"
7.2.2008 18:22:05   
ŽANŽA
pozdravljene
mene pa zanima, če je katera izmed vas zanosila kljub temu, da je vaš dragi "pazil". midva namreč ne uporabljava zaščite, moj dragi ga prej potegne ven. vendar kljub temu lahko pride douser posted image .  kakšne izkušnje imate ve??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
7.2.2008 18:25:16   
loveforever
pozdravljea žanža. sama takšnih izkušenj nimam, je pa vsekakor to mogoče. je že bilo nekaj primerov ko so zanosile ob "pažnji", ker lahko kljub temu da ga ven potegne, pride do prehitrega ali vmesnega izliva. veliko možnosti nimaš, ker seveda lahko zanosiš le mob plodnih dnevih, je pa seveda možnost!!!
lp

(odgovor članu ŽANŽA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
7.2.2008 18:36:21   
Anonimen
Jaz sm zanosila ob metodi "pazi!".user posted image

(odgovor članu ŽANŽA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
7.2.2008 18:51:58   
pravljica
jaz sem jemala KT in še pazila sva, ker sem recimo 1x na mesec katero prepozno vzela..."ziher je ziher" user posted image  pajade - se je vseeno zgodilo user posted image  da bi imela na lotu takšno srečo user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu ŽANŽA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
7.2.2008 19:05:41   
*Mišika*
Jst sicer ne poznam nobenega primera, ampak se sigurno lahko to zgodi. Če si otroka ne želita potem bi ti jaz svetovala, da raje pomislita na kakšno zaščito.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
7.2.2008 19:14:22   
Pikica5
Moja kolegica je redno jedla KT in je zanosila, pred dvema mesecama je rodila zdravo user posted image , moja mama pa je vedno bila brez zaščite in nikdar ni zanosila ko ni želela user posted image , sicer 100% se lahko zgodi, da zanosiš

(odgovor članu *Mišika*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
7.2.2008 20:13:45   
*alja*
Evo mene! Kljub metodi "pazi" imam doma dva pa pol let staro hčerko. Tako da ta metoda ziher ni prava za zaščito če si ne želita otroka. Nama se ni niti enkrat zgodiloda bi bil izliv v mene, ampak je njegov predizliv bil zadost močanuser posted image !

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
7.2.2008 20:41:55   
Lu33
Oj!

Ja, moja prijateljica!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
7.2.2008 20:44:06   
pilar28
user posted image super, vse tiste, ki si želite uporabite metosos pazi, zakaj pa ne???
Ko bi le delovalo nouser posted image

(odgovor članu Lu33)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
7.2.2008 21:51:00   
Ayo
Se ena, ki je zanosila po metodi "pazi". Nosecnost sem prekinila.
Imam tudi zelo neredne in dolge M cikle, pa se je vseeno prijelo, takrat ko ni bilo treba.

Ko pa sem si user posted image zelela, smo pa delali 1 leto na tem, sedaj pa imamo doma precudovitega 7t starega cmrla. user posted image

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu ŽANŽA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
7.2.2008 22:16:17   
naja2
Jaz tudi nisem zanosila ob metodi "pazi" 13 let, potem ko pa sva se odločila pa na tem delava že 2,5 let. Pred 1 letom sem imela le IMN.
Zako, da kakor kdo.
verjetno pa te lahko preseneti ko najmanj pričakuješ.

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
7.2.2008 23:31:05   
memole
Jaz sem tudi zanosila po metodi "pazi"!user posted image

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
8.2.2008 8:01:18   
TIA22
Jaz!

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
8.2.2008 18:08:19   
dežale
Tudi jaz sem dvakrat zanosilauser posted image  ob kontacepciji "pazi"! In to v slabih 3 letih.

user posted image Še kar uporabljava to metodo in nama ni spodletelo že 3 leta  !!!???!!!user posted image


P.S.: Najrajši bi zbrislala, ker pravijo da se zarečenega kuha največ poje!!user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
10.2.2008 10:40:14   
skrivnost
Uf vidim da vas je kr neki takih...

zdj je tut mene kr mal strah ratal user posted image user posted image user posted image user posted image

Bo treba najdt drugo metodo user posted image

Soncen pozdravck

(odgovor članu dežale)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
10.2.2008 16:52:08   
KOLIBRI
Kako pa ste zanosile (tiste ki ste) - z metodo umika?

Ker midva uporabiva kondom, ampak šele čisto na koncu. Torej ni možnosti, ali pač? Se je kateri zgodilo prav to? user posted image

(odgovor članu skrivnost)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
10.2.2008 17:23:18   
Anonimen
Mene pa zanima nekaj:s fantom delava na tem, da bi zanosila in to takrat ko je na vrsti ovulacija,zdaj pa sem dobila user posted image , kako naj še poskusiva da bi blo, ali morava na kak pregled o plodnosti?

(odgovor članu KOLIBRI)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
11.2.2008 10:40:25   
koma
Ja, se ena, ki je tako zanosila in ima dve leti staro punčko. Lahko pa povem, da sedaj pa že 5 mesecev delamo na dojenčku, pa še vedno nič!!!

(odgovor članu ŽANŽA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
11.2.2008 10:43:11   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa zanima nekaj:s fantom delava na tem, da bi zanosila in to takrat ko je na vrsti ovulacija,zdaj pa sem dobila user posted image , kako naj še poskusiva da bi blo, ali morava na kak pregled o plodnosti?


a sam med predvideno O?kako dolgo pa že delata na user posted image ?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
11.2.2008 10:46:52   
Anay
Ups! Spet debata o tem. Že cel teden se namreč s kolegicami pogovarjamo o tem. Zakaj?? Ker jih je kar nekaj pred kratkim zanosili s to metoto. user posted image user posted image user posted image semenska tekočina se menda lahko izloči že pred orgazmom moškega. Res, da samo v parih kapljicah ampak lahko je tudi to dovolj.  

(odgovor članu ŽANŽA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
11.2.2008 11:03:33   
maruškaŠ
 A nobena od uprabnic 'pazi' metode svojega nikol ne zadovoljuje z roko ali oralno? Ker ta predsemenski izliv se namreč opazi...? To je par kapljic semenske tekočine... In ja tudi tista, ki pred koncem natakne kondom gor - lahko zanosi, ker predsemenski izliv je lahko tudi kmalu na začetku spolnega odnosa, ni pravila.

(odgovor članu Anay)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
11.2.2008 20:34:12   
Bubble
Živjo!
Z dragim sva s to metodo delala 4 leta in ni blo nič. Zdaj nič ne pazimo od decembra...user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
12.2.2008 8:19:19   
tinkatonka
Imam prijateljico, ki je zanosila ob tej metodi. Midva pa sva recimo to metodo uporabljala 3 leta pa ni bilo nič. Zdaj jo spet uporabljava, ker kondomov ne rabiva in tudi nisem user posted image . No ampak tudi ne bi bilo nič narobe če bi slučajno zanosila.

Moj predlog - če si ne želita otroka se ne igrajta s to metodo.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Bubble)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
12.2.2008 9:39:46   
katka11
ma tale "pazi"  kontracepcija po moje spodleti sam tam in takrat ko ne bi blo treba.
moj tud pazi, ampak jest bi bla presrecna, ce bi nama spodletelo pri pazenju... pa tudi on, kakor se je izkazalo, sam odloct da ne bi pazu se pa ne more in ne moreuser posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ali je katera zanosila kljub "pazenj...
15.2.2008 20:48:13   
ŽANŽA
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

Imam prijateljico, ki je zanosila ob tej metodi. Midva pa sva recimo to metodo uporabljala 3 leta pa ni bilo nič. Zdaj jo spet uporabljava, ker kondomov ne rabiva in tudi nisem user posted image . No ampak tudi ne bi bilo nič narobe če bi slučajno zanosila.

Moj predlog - če si ne želita otroka se ne igrajta s to metodo.


midva zaćneva delati na user posted image konec leta. sedaj sem po KT pa bova še malo počakala.sem jih namreč jemala 7 let. če bi se pa zgodilo da bi bila user posted image bi bila pa oba fuull vesela. tako da me ne skrbi. kako ste se pa ve kaj "pripravljale" na nosečnost. ste kaj spremenile navade(prehrano, kava cigareti ipd) ?

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dekliško ime
Luna88

Kakšno se vam zdi ime Luna za punčko?

Zanimivo (25%)

Lepo (19%)

Ni ravno ime za deklico (20%)

Ime mi ni všeč (36%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!