|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 11:55:52   
ŽANŽA
pozdravljene,
forum spremljam že kar nekaj časa. vse tukaj gori ste mi zelo všečuser posted image
s fantom se že kar nekaj časa pogovarjava o user posted image , vendar sva do sedaj čakala, ker sva želela imeti dobro službo, stanovanje ipd. no, sedaj se nama počasi vse izideuser posted image samo še stanovanje moramo zrihtati(kar se bo zgodilo 1x do konca leta).tako da sva se odločila začeti delati na user posted image konec leta. ali še katera načrtuje v "daljši" prihodnosti? vaši nasveti bi mi prišli zelo pravuser posted image
vsem ostalim, ki pa že delate na user posted image pa želim čimprejšnjo user posted image
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 12:25:47   
MAŠKA
Takole nekako imamo v glavi: pojem še 1 zavojček KT, potem 3 mesece počakam, da se telo spuca, in potem začnemo delat na user posted image . Prvič nam je ratalo takoj, bomo videli kako bo sedaj user posted image .


(odgovor članu ŽANŽA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 14:53:37   
Jane77
Živjo, ŽANŽA

ja, recimo, da tudi mi razmišljamo o otročku user posted image  , sej smo že dost stari, hehe (no, rosnih 30 user posted image ). Enkrat v tem letu bi tudi jst zanosila, če bo ratalo. Nič se ne mudi, nisva obremenjena s tem...niti ne vem, če sva še čist pripravljena, ampak to pravijo da nikol nisi čist pripravljen na to. Tako, da bomo vse "načrtovalke" lahko kako rekle na tem forumu in si izmenjale izkušnje, informacije...
Tud jst že nekaj časa prebiram te raznovrstne zgodbe na forumih in ste mi tud punce zlo všeč in fajn. Lepo je imeti podporo v takih trenutkih v življenju in prav je,da ženske skup držimouser posted image .

Lepo pozdravljene vse skupaj, se še oglasim!  user posted image

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu ŽANŽA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 16:17:47   
JanaB
Tudi midva imava v planu, da bi začela delati na bebici nekje v drugi polovici leta ... do takrat bo še poroka in urejeno nekaj več stvari glede stanovanja. Do takrat bova na metodi "pazi" ... hmmm no ja, če nas kaj ne preseneti user posted image

(odgovor članu ŽANŽA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 16:20:57   
spps
če bo vse po sreči bomo že zibali konec letauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 16:34:15   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: spps

če bo vse po sreči bomo že zibali konec letauser posted image user posted image user posted image


enako user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 18:09:12   
Martinčka
heeej..
ja mi planiramo do septembra nekje še tabletke potem pa nehat in se lepo pol leta čistit.. jah.. se pa lahko tudi kaj še spremeni, če bi slučajno (bog daj da bi)se moj odločil da bi se poročila drugo leto.. to bi znalo malo zamniti stvar zaradi poročnega potovanja. Ampak drugače pa vsekakor naslednjo leto začnemo delati na otročku in ureditvi hiške... upam da bo...

Ja morem pa rečt da sem se že s prejšnim mesecem začela bolj aktivno ukvarjat s športom in bolj zdravo jest, da bi telo malo navadila na zdravo življenje preden bo noter v njem še en mali sonček in začela hodit na lasersko depilacijo, ker potem ko bo dojenček ne bo več tolko časa za sebe..

jah no to so moje priprave:) no da ne govorim o tem da že mam posteljco pa vse izbrano pa je še taaako dolgo do tega:( upam da bo hitro minilo..
pa ostale?

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 18:34:47   
Muca Copatarica
IZVIRNO SPOROČILO: spps

če bo vse po sreči bomo že zibali konec leta



enako


Midva tudi upava, da bo tako. user posted image user posted image user posted image Bomo videli.

Držim pesti za vse nas.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 19:00:35   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: Muca Copatarica

IZVIRNO SPOROČILO: spps

če bo vse po sreči bomo že zibali konec leta



enako


Midva tudi upava, da bo tako. user posted image user posted image user posted image Bomo videli.

Držim pesti za vse nas.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 19:04:04   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: _ancica_

IZVIRNO SPOROČILO: Muca Copatarica

IZVIRNO SPOROČILO: spps

če bo vse po sreči bomo že zibali konec leta



enako


Midva tudi upava, da bo tako. user posted image user posted image user posted image Bomo videli.

Držim pesti za vse nas.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image                                user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 19:11:07   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Takole nekako imamo v glavi: pojem še 1 zavojček KT, potem 3 mesece počakam, da se telo spuca, in potem začnemo delat na user posted image .




Tudi midva imava tak plan. user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 19:29:13   
sonček33
Moje mnenje nima kakšne posebne teže, tega se zavedam. Bom pa vendarle napisla tisto, kar mislim. Vem, da razmišljata kot pač  razmišljata in nenazadnje je to zelo odgovorno - dete zahteva svoje in stanovanje ter zaposlitev sta pomembna. rada bi le namignila, da včasih ni dobro preveč kalkulirati, delati velike načrte...si celo postaviti mesec... Včasih se namreč ne izide.

Najina zgodba je namreč taka: Začutila sva, da sva pripravljena, da v najino življenje mora priti še nekdo.  malce sem imela pomisleke, češ punca, saj še študiraš, čakata te diplomi, iskanje zapolitve, pripravništvo ...Skratka dovolj razlogov, da počakava še kakšno leto.
Potem je čez dobro leta padla odločitev, zdaj je čas. recimo, da sva nekako postavila stvari na svoje mesto. No, jaz sem imela še vedno nekaj izpitov in diplomi za narest, ampak to bi šlo v času nosečnosti.
Žal se ni izšlo.
Trenutno sva v 41 krogu. Torej 41 mesecev čakanja, da tokrat pa morda le uspe. Konec meseca naju čaka 2 postopek umetne. Bog ve, če tokrat uspeva.

Žanža nisem hotela moralizirat, upam, da razumeš moj namen. Včasih se ne da postavljati rokov. Včasih vse uide. velikokrat se vprašam, kako bi bilo, če bi poskusila že takrat. Morda bi zdaj že imela svoje dete...
Zdaj vem, da nič, res nič ne odtehta, kaj mi bosta diplomi, kaj služba in opremlejno stanovanje, kaj denar...če nimava tistega, česar si najbolj želiva. 

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 17.3.2008 19:33:46 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 20:09:54   
pike
sonček 33 se čisto strinjam s tabo. Lepo bi bilo ko bi lahko naročil bebico takrat, ko si to želiš a žal so zakoni narave naravnani po svoje.  Jaz tebi in ostalim soborkam zauser posted image pošiljam velik košuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da čimprej usemo dobituser posted image !!!!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 20:13:53   
sonček33
pika hvala, zmagale bomo. Brez skrbi. Drugače pa vzamemo k sebi kakšnega malega Makedončka.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 20:26:40   
Anonimen
Tudi mi (če bo vse tako kot smo si zamislili) načrtujemo user posted image enkrat proti koncu leta.user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 21:21:02   
ŽANŽA
sonček33 čisto razumem kaj si hotela povedati in se še predobro zavedam, da se najbr ne bo izšlo točno tako kot sva si zamislila. ali pauser posted image nikoli se ne ve... lahko da se bo prej kaj zgodilo, lahko pa da še par let ne. sam nekako približno obdobje sva si pa postavla( do takrat naj bi zrihtala stanovanje)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali katera načrtuje konec leta
17.3.2008 21:35:02   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

pika hvala, zmagale bomo. Brez skrbi. Drugače pa vzamemo k sebi kakšnega malega Makedončka.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali katera načrtuje konec leta
18.3.2008 11:38:01   
Jane77
Sonček33, tudi jaz se strinjam s tabo. Načrtovanje včasih ni dobro...tudi moj user posted image tako pravi. Včasih moramo pustiti, da se stvari pač zgodijo, ko je namenjeno, ko pride njihov čas... Hudi načrti pa lahko prinesejo tudi razočaranja, tko kot se je npr. tebi zgodilo...
Torej punce , vsem bo enkrat ratalo!!!!!!!!!!! veselo na delo user posted image user posted image





_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali katera načrtuje konec leta
18.3.2008 14:47:18   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: spps

če bo vse po sreči bomo že zibali konec letauser posted image user posted image user posted image



Se pridružujem temu!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali katera načrtuje konec leta
18.3.2008 15:18:17   
little angel
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

IZVIRNO SPOROČILO: spps

če bo vse po sreči bomo že zibali konec letauser posted image user posted image user posted image



Se pridružujem temu!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz tudi!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali katera načrtuje konec leta
19.3.2008 11:55:52   
Martinčka
 
Ja mene je tut strah da potem pa ne bi šlo kot je treba ker mam že tk kr nekej zdarvstvenih težav.. pa še ponavadi (vsaj v moji okolici) je tako da tiste ki si fjst želijo bejbija jim nikakor ne uspe, tiste ki pa še sploh ne študirajo na to pa se jim ponesreči in imajo male sončke...
Sam ne vem no, jst res še zdaj ne morem začet delat an tem, čeprav bom verjetno kasneje obžalovala... sam kaj pa če se mi posreči že zdaj, pa nimam ne dovolj denarja, ne skupnega prebivališča urejenega ne diplome.. potem bo pa bejbi trpel ker mu en bom mogla nudit vsega kar potrebuje...

Upam da bo vse lepo in prav ko bo čas za to, vsem pa želim da se jim posreči in uresničijo soje sanje ouser posted image ..

pozdravček 

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali katera načrtuje konec leta
19.3.2008 18:08:22   
uršika***
IZVIRNO SPOROČILO: little angel

IZVIRNO SPOROČILO: katalina

IZVIRNO SPOROČILO: spps

če bo vse po sreči bomo že zibali konec letauser posted image user posted image user posted image


Se pridružujem temu!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz tudi!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Še jazuser posted image user posted image user posted image user posted image
To nas bo decembra v porodnišnicahuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali katera načrtuje konec leta
19.3.2008 18:51:08   
tejčica30
Oh, tudi jaz bi rada bila decembra v porodnišnici. To je bila želja že za lanski december, ko sva se na začetku lanske pomladi odločilazauser posted image . Že od nekdaj se mi je tako romantično zdelo imeti otroka za božič. Zdaj pa sploh ni važno, tudi če na 29.2.

Zelo dolgo je sploh trajalo, da se je prebudil materinski nagon v meni in še par let nazaj sem bila v večni dilemi ali koliko otrok imet ali sploh in kdaj... In sem takrat rekla, da če pa meni ne bo ratalo, mi je pač tako usojeno in ne bom delala nobene panike...
Zdaj, po enem letu neuspeha pa je čisto druga pesem. Vsaka menstuacija me vrže s tira, na živce mi gredo druge nosečnice, in mamice, ki ponosno porivajo vozičke pred seboj. Pa si poskušam dopvedat, da je kljub vsemu veliko lepih stvari na svetu in da bo že prišel moj čas, saj konec koncev eno leto neuspeha še ni nujno, da je sploh kaj narobe. Čez en mesec imam pregled pri moji G, ko ji bom šele povedala, da ne gre in potem bom vidla kako naprej.

Trenutno sem res kar v krizi, čeprav je v meni veliko optimizma in upanja, ki je trenutno malo zakrito. Matra me tudi to, da nekako nočem dat preveč v javnost svojih problemov, moje prijateljice pa so tako daleč...in tako nimam - razen moža - nikogar, ki bi se mu ob vsakodnevni kavici potožila in bi me razumel.

Jutri je prvi pomladni dan, kar meni pomeni nekaj podobnega kot novo leto!
Vsem želim lepo pomladuser posted image in naj se vam uresničijo najgloblje želje!


(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ali katera načrtuje konec leta
20.3.2008 10:10:02   
aqua77
tejčica30 zelo lepo si to povedala!!! Veš, nisi sama in ne preganjajo samo tebe taki občutki!!! Zato pa smo čveke tukaj, da si lahko zaupamo marsikaj in tudi damo spodbudo ena drugi, ko to potrebujemo!! Jaz imam podoben primer. Pred malo več kot pol leta sem se preselila na drugi konec slo. Pustla za sabo, vse kar sem imela in šla k možu. Tako, da če boš rabla kdaj pogovor, ali pa ramo za naslonit se, se kar oglasi..

Pa veliko optimizma ti želim na ta prelep pomaldni dan..... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu tejčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ali katera načrtuje konec leta
20.3.2008 13:34:01   
Jane77
Živjo punce,

zelo različne zgodbe piše življenje, ja.... Mene pa zanima nekaj, kako je pa z vašimi partnerji glede želje po otroku? Se je želja po otročku pojavila najprej pri vas, kot bodočih mamicah, materinski nagon in to? Pa so bli vaši partnerji takoj za to? Ali kakšen še ni bil čist pripravljen? Me zanima kakšne izkušnje imate pri tem... če ste jih pripravljene podeliti z mano...

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu tejčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nosečnost
xtinchy

Ali ste čutili, da ste noseči že pred izgubo menstruacije?

da (52%)

ne (48%)


Število vseh glasov: 239

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!