|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali lahko doji
12.6.2008 15:01:13   
kk85
oj kolegica ima stargauser posted image  8m in je izvedla da je noseča zdej pa jo zanima ali lahko še naprej doji?hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali lahko doji
12.6.2008 15:04:42   
Anonimen
Zakaj pa ne bi smela? Seveda lahko doji, oba bo lahko dojila, ko bo rodila.

(odgovor članu kk85)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali lahko doji
12.6.2008 15:13:36   
skuštrana
Ravno o tem sva imeli zadnjič debato z eno svetovalko za dojenje. Ginekolog ji bo verjetno rekel, da ne..Tiste, ki podpirajo dojenje bodo rekle zakaj pa ne? Je pa s tem tako, neke raziskave na tem področju ne obstajajo, tako da ni dokazano, da ni varno dojiti, prav tako pa ni dokazano, da je varno dojiti... Mislim, da se bo tvoja prijateljica morala o tem odločiti sama.

Imam prijateljico, ki je dojila v nosečnosti in doživela spontani splav. Ko je zanosila naslednjič je še vedno dojila in je rodila zdravo punčko. Sedaj doji obe punčki in je vse ok.

Jaz lahko rečem zase, da bi sigurno dojila tudi v nosečnosti, če bi se ok počutila in bi bilo vse ok.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali lahko doji
12.6.2008 15:20:59   
tanci29
pušenjak na to temo odgovarja da lahko dojiš...dobro je le da dodajš kalcij in železo vsaj v drugi polovici nosečnosti...sem ravno brala to ker sem s tvojo prijateljico na istem le da je sinček 1 mesec mlajšiuser posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali lahko doji
12.6.2008 19:01:12   
Pandica
Seveda lahko. Bo lahko imela tandemsko dojenje user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali lahko doji
12.6.2008 20:16:05   
Katjusa
moja prijateljica je dojila nekje do 6 meseca nosečnosti pol pa je malega začela odtavljati, da se je pripravla na drugaga..... tud G ji je svetoval dojenje nekje do 6 meseca....

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali lahko doji
12.6.2008 22:23:21   
Blejka26
jaz sem tud dojila ko sem bila noseča-celih 6mesecev potem se je pa sama odklopila,ker ji mleko ni bilo več všeč.saj se mleko v nosečnosti spremeni.Rodila pa sem zdravo korenjakinjo..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali lahko doji
12.6.2008 22:40:06   
Rubin.
Imam prijateljico, ki je dojila v nosečnosti in doživela spontani splav.


To nima nobene veze. Sem bila v isti dilemi lani in sem vprašala dr. Pušenjaka za mnenje in mi je dejal, isto kot sem napisala v prvem stavku, da dojenje nima veze z spontanim splavom. Do SS pride v primeru pregrade ali genetskih napak, nikakor pa ne zaradi dojenja.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?