|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali moram oddat dohodnino?
23.3.2006 11:08:23   
Anonimen
kot pove že naslov....

moji prejemki v letu 2005 so nekje pod 500 000, se pravi: starševski dodatek, otroški dodatek, pomoč občine ob rojstvu otroka in dividende od delnic. obrazca po pošti nisem prejela.

hvala!user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali moram oddat dohodnino?
23.3.2006 11:24:20   
copka
pomoje, da ja, ker imas dividende.

Poznam gospo, ki mora oddat dohodnino, ceprav dobiva samo penzijo. To pa zato, ker je dobila dividende.

pomoje, bos dobila kaj nazaj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali moram oddat dohodnino?
23.3.2006 11:28:13   
*pepelka*
Dohodnino moraš oddati in sicer za to, ker si plačala akontacijo, katero pa ti bodo vrnili, ker imaš tako nizek dohodek. Če dohodnine ne boš odala, ti tudi akontacije ne bodo vrnili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali moram oddat dohodnino?
23.3.2006 12:18:38   
Anonimen
Kot je rekla Hafi, mus ti ni, sam ne bod neumna in napiši, da boš dohodnino nazaj dobila!!!!!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali moram oddat dohodnino?
23.3.2006 14:37:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hafi

Dohodnino moraš oddati in sicer za to, ker si plačala akontacijo, katero pa ti bodo vrnili, ker imaš tako nizek dohodek.


meni je to španska vasuser posted image . kako, kje sem plačala akontacijo?

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali moram oddat dohodnino?
23.3.2006 14:53:21   
copka
akontacijo si sigurno plačala pri dividendah (prakticno so ti ga kar odtrgali). Ko si dobila izpisek koliko si dobila dividend, tam pise tudi, koliko od tega je bilo nakazano drzavi. Pa mislim, da tudi pri ostalih dohodkih,ki jih imas, je bil nek znesek nakazan drzavi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali moram oddat dohodnino?
23.3.2006 16:12:38   
Cikica
Meni ni treba dati dohodnine...sicer dobivam samo podporo in otroške.Če bi morala potem bi ti sigurno kaj poslali ven.user posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali moram oddat dohodnino?
23.3.2006 16:19:32   
Anonimen
A bi meni tudi kaj nazaj dali če napišem ko imam samo starševski pa otroške

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali moram oddat dohodnino?
23.3.2006 16:41:31   
Anonimen
od starševsega dodatka, in otroškega ter pri pomoči občine ob rojstvu otroka ne plačujemo akontacije dohodnine ker gre za dohodke ki so oproščeni plačila dohodnine.
Obrazce pošljejo le tistim ki so morali v lanskem letu oddati dohodnino torej če ti ga niso poslali najverjetneje nisi lansko leto izpolnjevala dohodnine. V tem primeru če slučajno moraš napisati dohodnino si ga moraš priskrbeti sama oz. ga dobiti prek interneta ki ravnotako velja.

Dividende praviloma vpisujemo v dohodnino vendar iz tvojih dohodkov anonimna je razbrati da ne presegaš splošne olajšave 564.400 sit kar pomeni da ne pišeš napovedi kljub temu da so dividende obdavčljiv dohodek. Če pa si od tega med letom plačala akontacijo dohodnine potem pa le napiši da jo dobiš vrnjeno. Če si jo plačala ti na izpisku ki ti ga Firma ali pa Klirinško depotna družba pošlje piše koliko je bilo plačane, če ne piše nič potem nisi plačala akontacije med letom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali moram oddat dohodnino?
23.3.2006 16:43:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A bi meni tudi kaj nazaj dali če napišem ko imam samo starševski pa otroške


Od tega se ne plačuje akontacija dohodnine ker so ti dohodki oproščeni plačila dohodnine in od tega nemorete dobiti nič nazaj!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali moram oddat dohodnino?
23.3.2006 22:26:12   
copka
Ja kar tole anonimno poslusajte, se zelo spozna na te zadeve, morda je prav iz davcne!!user posted image  

Mene je cisto zemdlo, ker sem vceraj izpolnjevala dohodnino in sem ta del le na hitro prebrala in vem da nekje pise tudi "pomoc obcine ob rojstvu otroka".

Zato se vsem opravicujem, ker sem take neumnosti pisala. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali moram oddat dohodnino?
24.3.2006 7:53:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Kot je rekla Hafi, mus ti ni, sam ne bod neumna in napiši, da boš dohodnino nazaj dobila!!!!!!! user posted image  user posted image  user posted image



Ojoj, ojoj, ojoj!!!! user posted image
Jaz sem pa orenk blond, ja. Zdej sem prebrala, da si mela kot dohodke samo otroške, starševske dodatke in podobno!
Ne, potem nimaš kaj vpisovati, jaz sem mislila, da si mela plačo in da si jo v celem letu dobila manj kot 500.000! Ker v tem primeru ti ne bi blo treba pisat dohodnine, dobila pa bi nazaj!
Kr anonimno posluši! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?