|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:16:53   
majcika09
Zanima me, če obstaja kakšna bodoča mamica, ki ima kakršen koli odpor do dojenja oz. vidi težavo pri temu?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:19:39   
tosja
Jaz poznam takšno osebo. Sicer še ni noseča, ampak pravi, da nikoli za noben denar ne bo dojila.user posted image

Pa še eno,ki je prvič rodila pri 21ih in je v porodnišnici (Mb) zahtevala, da ji predpišejo tablete, da bo izgubila mleko.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu majcika09)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:24:07   
Kerensa*
Jaz odpora do dojenja sicer nisem imela, ampak kakšnega posebnega veselja pa tudi ne. Ker pa sem ostala brez mleka, sta moja potomca tako ali tako zrasla ob umetnem mleku.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:26:00   
Anonimen
in če obstaja bo kaj? user posted image se boš bolje počutila al bi se morali zgražat nad njo?

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:30:47   
majcika09
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

in če obstaja bo kaj? user posted image se boš bolje počutila al bi se morali zgražat nad njo?


sama osebno imam odpor do tega, pa iščem rešitev...ja sem se bala, da se bodo vsi zgražali nad tem... zato me zanima, če obstaja kaka mamica, ki ima podoben problem in kako se spopada s tem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:32:00   
Kerensa*
Simpl k pasulj... ko meni ni bilo do dojenja, sem potomcu naredila umetno mleko. "Volk sit in koza cela" - jošk pa v malce boljšem stanju, kot bi bil sicer.

(odgovor članu majcika09)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:34:41   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Simpl k pasulj... ko meni ni bilo do dojenja, sem potomcu naredila umetno mleko. "Volk sit in koza cela" - jošk pa v malce boljšem stanju, kot bi bil sicer.

Od vedno sem vedela da si koza.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:35:14   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Simpl k pasulj... ko meni ni bilo do dojenja, sem potomcu naredila umetno mleko. "Volk sit in koza cela" - jošk pa v malce boljšem stanju, kot bi bil sicer.

Od vedno sem vedela da si koza.

Vem, trobentarca... vem. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:35:20   
nusi
ja moja kolegica je imela preden je rodila strašen odpor, že na sploh ne mara, da se je kdorkoli tam dotika. Ko je pa rodila je poskusila z dojenjem, jaz sem bila res presenečena, ker sem bila prepričana, da niti probala, ona pa še boj, ker je sploh ni motilo user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:36:55   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: majcika09

Zanima me, če obstaja kakšna bodoča mamica, ki ima kakršen koli odpor do dojenja oz. vidi težavo pri temu?user posted image


O ja. Ravno včeraj je bila na obisku s svojo petmesečno deklico. Cuker. Ni želela dojiti, rodila v Postojni, dobila tablete, mleko presahnilo ...in to je to.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu majcika09)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:37:18   
majcika09
IZVIRNO SPOROČILO: majcika09

Zanima me, če obstaja kakšna bodoča mamica, ki ima kakršen koli odpor do dojenja oz. vidi težavo pri temu?user posted image

ali imajo v porodnišnici sestre in babice kaj razumevanja do take mamice, ki se bori s takimi težavami ali res silijo da se doji na vso silo??

(odgovor članu majcika09)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:37:57   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Simpl k pasulj... ko meni ni bilo do dojenja, sem potomcu naredila umetno mleko. "Volk sit in koza cela" - jošk pa v malce boljšem stanju, kot bi bil sicer.

Od vedno sem vedela da si koza.


aaaaa user posted image user posted image user posted image , joj Zara, tebi res včasih pamet smeta

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:38:27   
Kerensa*
Zakaj pa naj bi bilo to, da ne dojiš (ker nočeš), težava? user posted image

(odgovor članu majcika09)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:40:32   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: majcika09

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

in če obstaja bo kaj? user posted image se boš bolje počutila al bi se morali zgražat nad njo?


sama osebno imam odpor do tega, pa iščem rešitev...ja sem se bala, da se bodo vsi zgražali nad tem... zato me zanima, če obstaja kaka mamica, ki ima podoben problem in kako se spopada s tem...


mizantrop - saj se nihče ne zgražauser posted image

majcika - saj lahko pa se zgodi, da si želiš dojita, pa ne gre. Če ne želiš, pač ne želiš. user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu majcika09)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:41:03   
uškinamama
Prisilit te ne morejo user posted image . Če si prepričana , da ne boš dojila jim pač povej, da ne želiš. Nihče ti ne bo otročka na silo na prsa dajal.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:42:11   
majcika09
user posted image težava...pravzaprav ne vem, mogoče sem prebrala preveč negativnih mnenj, kako znajo bit nekatere sestre in babice v določenih porodnišnicah težke in insistirajo da mama doji in jo (kot se je to res zgodilo moji kolegici) na glas opravljale da ni sposobna biti prava mati, ker ne doji, nima mleka, ali noče... svet je res čuden al sem pa jst čudna...v sedmem mesecu sem in zelo si želim da končno pride moja deklica ampak to glede dojenja mi pa trenutno dela ogromne psihološke preglavice...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 19:55:50   
nusi
ma probaj čim prej zaključiti to temo v svoji glavi, oz. ugotovi od kje ta odpor sploh izvira. Če ne želiš dojiti je to tvoja stvar in pika. Sigurno te bo marsikdo gledal postrani, zato na tvojem mestu tega ne bi preveč razglašala, v porodnišnici boš verjetno potrebovala trdo kožo - no ja odvisno kje boš in na kakšne sestre naletiš. Vem, da so v Po brez komentarjev prinašali am tistim, ki so ga želele. Potem pa se pusti presenetiti, mogoče ti bo pasalo, mogoče ne, kaj bo z dojenjem se boš odločila lahko tudi ko prideš iz P.

(odgovor članu majcika09)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 20:04:47   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: nusi
ma probaj čim prej zaključiti to temo v svoji glavi, oz. ugotovi od kje ta odpor sploh izvira. Če ne želiš dojiti je to tvoja stvar in pika. Sigurno te bo marsikdo gledal postrani, zato na tvojem mestu tega ne bi preveč razglašala, v porodnišnici boš verjetno potrebovala trdo kožo - no ja odvisno kje boš in na kakšne sestre naletiš. Vem, da so v Po brez komentarjev prinašali am tistim, ki so ga želele. Potem pa se pusti presenetiti, mogoče ti bo pasalo, mogoče ne, kaj bo z dojenjem se boš odločila lahko tudi ko prideš iz P.

Lepo napisano.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 20:06:34   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: nusi

ma probaj čim prej zaključiti to temo v svoji glavi, oz. ugotovi od kje ta odpor sploh izvira. Če ne želiš dojiti je to tvoja stvar in pika. Sigurno te bo marsikdo gledal postrani, zato na tvojem mestu tega ne bi preveč razglašala, v porodnišnici boš verjetno potrebovala trdo kožo - no ja odvisno kje boš in na kakšne sestre naletiš. Vem, da so v Po brez komentarjev prinašali am tistim, ki so ga želele. Potem pa se pusti presenetiti, mogoče ti bo pasalo, mogoče ne, kaj bo z dojenjem se boš odločila lahko tudi ko prideš iz P.


se podpišem!

Pa še to, glede tega kakšna mama si jih boš gotovo še slišala!

Sama pa imam same pozitivne izkušnje iz porodnišnice!

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 20:07:47   
Kerensa*
Zakaj jo vsi strašite s tem, kaj vse bo morala poslušati, če ne bo dojila? Jaz nisem slišala niti ene besede čez to. Niti od moje ge. Tašče ne - pa ima ona vse za komentirat.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 20:08:57   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Zakaj jo vsi strašite s tem, kaj vse bo morala poslušati, če ne bo dojila? Jaz nisem slišala niti ene besede čez to. Niti od moje ge. Tašče ne - pa ima ona vse za komentirat.

Saj jo ne strašimo ... je pa fino, da je pripravljena na razne neumesne in neokusne komentarje. Mogoče si imela ti srečo.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 9.8.2011 20:09:15 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 20:10:06   
majcika09
drage punce, hvala za podporo in mnenja, sem si malo oddahnila...upam da to kmalu rešim-do poroda ni še veliko user posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 20:10:51   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Mogoče si imela ti srečo.

Več kakor pameti zagotovo...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 20:13:25   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Mogoče si imela ti srečo.

Več kakor pameti zagotovo...

Ah, pa ravno tako so zrasli.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ali obstaja ženska, ki ima odpor do dojenja?
9.8.2011 20:19:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tosja

IZVIRNO SPOROČILO: majcika09

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

in če obstaja bo kaj? user posted image se boš bolje počutila al bi se morali zgražat nad njo?


sama osebno imam odpor do tega, pa iščem rešitev...ja sem se bala, da se bodo vsi zgražali nad tem... zato me zanima, če obstaja kaka mamica, ki ima podoben problem in kako se spopada s tem...


mizantrop - saj se nihče ne zgražauser posted image

majcika - saj lahko pa se zgodi, da si želiš dojita, pa ne gre. Če ne želiš, pač ne želiš. user posted image



sem mislila, da je spet ena tistih tem: "najboljša prijateljica" je tko grozna oseba, ker noče dojit...user posted image

jaz sem polno dojila 4 mesece z muko. ampak sem se vseeno potrudila. priznam pa, da sem komaj čakala, da začne jesti še kaj drugega kot mene.user posted image

< Sporočilo je popravil mizantrop -- 9.8.2011 20:20:06 >

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?