|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 13:07:20   
livia
Mogoče je vprašanje malo glupo, ampak vseeno.
Mi smo zdaj 14 dni brez plenic in pač vsakič ko lula, ji obrišem luliko in rito, da niso hlačke potem mokre od kake kapljice. Ko jo vprašam, če to tudi vzgojiteljica naredi v vrtcu, reče, da ne. Zdaj pa ne vem, ali je res, ali naj vzgojiteljici kaj rečem, ali je to brisanje normalno,...
Vsaj jaz sebi vedno obrišem. Moja sestra si sicer nikoli ne briše, potem pa vse smrdi za njo, ker se kapljica in kapljica nabere čez dan.
Jaz bi tamalo rada navčila, da si briše, zato to tudi počnem.
Ali vi brišete? Ali je to normalno, ali jaz kompliciram?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 13:12:51   
Rubin.
Jaz ji vedno obrišem, kadar pa gre sama, se pa sama obriše. Kako delajo v vrtcu ne vem. Ampak, če jo boš naučila, se bo itak sama brisala.
Sicer pa vprašaj kako tam počnejo, veš otroci pri teh letih si ne zapomnijo vsega, ali pa včasih napačno povejo. Če pa gre v vrtcu sama na wc, pa vzgojiteljica res mogoče ne gre za njo, da bi ji obrisala, ker predvideva da to naredi sama. Ne vem. Vprašaj pa bo. user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 13:15:42   
Anonimen
Smo brisali, brišemo in bomo brisali.user posted image

Tud v vrtcu jih tako navajajo.

Po kakanju pa ritko umijemo, če smo doma, drugje pa vlažilni robčki. Drugače ima zmeraj rdečo.

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 13:23:52   
Seven*
Ne, ker gre pogosto sama, takrat pa vse drugo briše. Pa poleti kar travico okoli hiše polula. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 13:28:39   
Maleal
Ja vedno in v vrtcu jim tudi.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 13:43:04   
Blejka26
ja vedno,ker nočem da ima pol mokre hlačke

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 13:57:22   
šnucika
če mi jo uspe ulovit,jo obrišem....zunaj itak travo "zaliva",ko pa gre na školjko pa se sama obriše.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 14:05:18   
livia
Pa sej glih pri tem zalivanju travice je mokra cela rita. Mi tudi večkrat travico zalivamo, pa imam vedno kak robec pri sebi.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 14:15:14   
alička
Brišem, če tega ne "naredi" po svoje prej sama. Koliko je pa kvalitetno tako samostojno brisanje, pri dvoletniku  pa veste same. Ji pač dvakrat na dan preoblečem sp.hlačke.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 14:19:30   
Anonimen
Jaz ji vedno obrišem, kadar pa gre sama, se pa sama obriše.


Enako.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 14:25:17   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Pa sej glih pri tem zalivanju travice je mokra cela rita. Mi tudi večkrat travico zalivamo, pa imam vedno kak robec pri sebi.


če sama počepne,ni mokra.To počne,ko naga leta zunaj po vrtu.Če pa jo jaz dam lulat,ko smo kje na sprehodu in jo dvignem,takrat pa je rita mokra in jo je treba obrisat.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 15:10:07   
Dashenka
Ja, vedno. Včasih ji mi obrišemo luliko, včasih si jo sama.
Tudi v vrtcu jih opominjajo, da si morajo obrisat lulike. Rite po kakanju pa jim obrišejo vzgojiteljice.

Trave in razno grmovje pa zalijemo res v izjemnih primerih -morda 1x mesečno. Takrat, če se le da, tudi obrišemo luliko.


(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
23.8.2008 15:42:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 15:58:21   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

moj je fant pa si ga mora tudi vedno obrisat, ga nikoli sama ne brišem, enako je v vrtcu. Meni bi bilo čudno, če bi mu vzgojiteljica brisala lulijauser posted image


zakaj bi ti bilo čudno, če mu vzgojiteljica briše lulijauser posted image  če tega še ne zna sam....

moj si ga obriše. ali mu ga jaz.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 16:47:13   
.Anonimna.
Ali pred obedom umejete otroku roke?

Ali po mali / veliki potrebi umijete otroku roke?

user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 17:15:52   
benika
Ali pred obedom umejete otroku roke?
Ja, če so umazane.

Ali po mali / veliki potrebi umijete otroku roke?

Vedno in povsod. Če ni zraven vode so pa vlažilni robčki.

(odgovor članu .Anonimna.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 20:03:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Tinkula

Ali pred obedom umejete otroku roke?

Ali po mali / veliki potrebi umijete otroku roke?

user posted image



Si jih vedno sam. Je tako naučen.

(odgovor članu .Anonimna.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 20:24:56   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Tinkula

Ali pred obedom umejete otroku roke?

Ali po mali / veliki potrebi umijete otroku roke?

user posted image



Si jih vedno sam. Je tako naučen.


Ne, si jih jaz, ker jaz brišem rit. user posted image

Ful dobro, da obstaja RR forum, da izvem kaj vse bi morala počet, pa ne... user posted image  V naslednjem življenju bom popolna mama. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 20:29:48   
BigWhale
Jaz pa Jakoba ucim naj si ga otrese, ko se polula. Jaz isto pocnem! Kakrsen oce, taksen si! Grozota.
Po lulanju si rok ne umivam, ker se ponavadi ne polulam po rokah. Cemu bi si potem roke umival? Sem preprican, da je moj mali lulek bolj cist kot povprecna kljuka na povprecnem straniscu... Jakob pa itak nima cajta, da bi si se roke umival po lulanju. Je pa res, da vcasih pobrisem skoljko po tem, ko se polulam, Ce je slucajno kaka kapljica kam padla, ker mi niso vsec rumeni fleki na snezno beli skoljki, kaj sele dolge crne sramne dlake.

_____________________________

http://www.lubica.net/bigwhale/blog/

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 20:31:54   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Tinkula

Ali pred obedom umejete otroku roke?

Ali po mali / veliki potrebi umijete otroku roke?

user posted image



Si jih vedno sam. Je tako naučen.


Ne, si jih jaz, ker jaz brišem rit. user posted image

Ful dobro, da obstaja RR forum, da izvem kaj vse bi morala počet, pa ne... user posted image  V naslednjem življenju bom popolna mama. user posted image


Ne, pri nas  si jih pa tudi mali, ker sedi na školjki in se pač drži za njo. Pa saj on si jih itak vedno, ko pride domov, je prvo pranje rok. Šola njegova babi ne moje, sori.

BTW, BW salute!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
23.8.2008 20:40:15   
Dadi
Ja oba se obrišeta po lulanju-hčerka in sinko. Sinko by the way sedi na wc-ju ko lula in ga tut pod razno ne mislim navadit na stoje, dokler ne bo tolk velik da bo znal za sabo pobrisat rumenih kapljic označen rob.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
24.8.2008 13:17:06   
srki
Imam sina, katerega še nisem začela učit, da bi si ga obrisal, ko bo lulal. Verjetno ga oči uči, kot je napisal BW. In ojoj, groza, če si kdo lulija ne obriše ali pa luliko. Verjetno res za njim/njo smrdi kot iz greznice. Prosim te, tisto, ki je napisala, da za sestro smrdi....moja mami vem ali pa stara mama, da si je ne obrišeta po lulanju, ker prej pač tega niso delali, pa so, začuda, še vedno zdravi, pa tudi tamala jim še ni zgnila. Zavohala pa še nobene nisem, da bi smrdela, pa sem znana po tem, da imam dobro izostren vonj. Pa tudi mojega nisem zavohala, da bi smrdel po scalini.

Najbolje, da jih okopate, po možnosti s kakšnimi kemičnimi čistili, ko prenehajo z lulanjem.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
24.8.2008 13:18:19   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Dadi

dokler ne bo tolk velik da bo znal za sabo pobrisat rumenih kapljic označen rob.


Moj pa zanimivo, brez učenja, ne polula roba školjke. Še nisem opazila no. Al imam srečo, al pa genijauser posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
24.8.2008 14:31:24   
lenika
Vedno mu obrišem in oba si potem umijeva roke, ker se drži za rob školjke, ko lula.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
24.8.2008 19:47:33   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: BigWhale

Jaz pa Jakoba ucim naj si ga otrese, ko se polula. Jaz isto pocnem! Kakrsen oce, taksen si! Grozota.
Po lulanju si rok ne umivam, ker se ponavadi ne polulam po rokah. Cemu bi si potem roke umival? Sem preprican, da je moj mali lulek bolj cist kot povprecna kljuka na povprecnem straniscu... Jakob pa itak nima cajta, da bi si se roke umival po lulanju. Je pa res, da vcasih pobrisem skoljko po tem, ko se polulam, Ce je slucajno kaka kapljica kam padla, ker mi niso vsec rumeni fleki na snezno beli skoljki, kaj sele dolge crne sramne dlake.


Wiuuuuuu teb pa že ne bi segla v roko! Zdaj ko vem, da na wc držiš svjega pocastega fonzija, pazljivo lulaš, da ne gre kaj po rokah, ga fino otreseš (itak, da se še pol kaka kapljica iztisne na hlače) in odmaherdaš ven ko taprav jack! Pa, da mi ne boš ugovarjal, da nimaš pocastega, ker te bom kr okol ušes! Da pri tej vročini, ves zvit in zdručkan, po možnosti v kavbojkah, ne bi tvoj free willy vsaj malo zašvical...te ga pa slikaj, pa napiši članek, boš postal slaven in vse bomo hotle tvoj avtogram!
Jao pa kok je takih patronov, ki jim je poleg tega, še higiena nasploh španska vas? Raje ne pomislim.
Jaaaaaaaaaaj zdaj se ne bom z nobenim več rokovala.

Ti free willy, pa da ne pisneš in si bejž roke umit!user posted image


(odgovor članu BigWhale)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?