|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali poslušat ta večjo glede imena
11.4.2012 0:38:34   
TamiRami
Naša tavečja ful navija za eno ime, ki ga ima tud njena sovrtičkarica in obenem najboljša prijateljca. Meni je to ime sicer OK, ampak je res zelo pogosto, imajo ga tudi pri sosedih pa tudi v sorodstvu ga imamo. Ampak naša noče slišat za kakšno drugo ime, se ob tem tud ful zjezi in je trmasta, sem od vzgojiteljice zvedla, da naša vsem razlaga, da bo dobila sestrico in kako ji bo ime. Bi ve popustile ali ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
11.4.2012 2:56:22   
petea
če mi ime ne bi ustrezalo, ne bi izbrala imena,za katerega navija starejši otrok

(odgovor članu TamiRami)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
11.4.2012 7:35:30   
josephine27
pri nas je bilo podobno kot pri vas. z možem sva imela par imen ( nekakšen ožji izbor) pa je starejši enkrat to slišal in potem kar on izbral. enako ime kot ga ima njegov prijatelj. pa začel vsem okrog govorit, da bo dobil bratca s tem in tem imenom. je sicer tud kar pogosto ime. samo nama je bilo to njegovo izbrano ime všeč in nama je v bistu olajšal odločitev. če mi ne bi bilo ga pa ne bi dala.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
11.4.2012 7:37:11   
**Tinkara78**
Mi smo glih v pričakovanju in smo izbirali imeni. Vsak je dal na seznam imena in potem smo utrjevaliuser posted image . Hčerka je sicer imela ideje, ki jih nismo takoj zavrnili. Smo pa ji govorili o naših predlogih in tako je nazadnje sprejela eno ime in odločitev je potem kar nekak padla, da bo tako ostalo. Naju je prepričala.user posted image

Je pa pomembno,da je nam vsem trem všeč.

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 11.4.2012 7:38:25 >

(odgovor članu TamiRami)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
11.4.2012 9:54:44   
*alja*
Starejša hčerka je bila stara 6 let ko smo septembra dobili user posted image . Mi se sploh nismo pogovarjali o izbiri imena skupaj z njo, ker mi je bilo jasno da bo moj otrok potem imel ime njene najboljše prijateljice al prijatelja. Ime je izvedela po porodu prva in bila ful vesela.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
11.4.2012 10:21:07   
alda
Naša punca je imela 7.let ko smo pričakovali sina in je njen predlog res bil lep,tako da smo ga kar upoštevali. mislim da je prav pisan na kožo našemu "partizanu"!

glede tvojga vprašanja: sestričnin sine je po vsej sili hotel bratca Spajdermana, če pa ne že to pa vsaj Karli kot je en risani junak.user posted image user posted image user posted image
Seveda sestrice lih nebi imel, če bo že pa naj ji kar oni dajo ime. In k sreči so dobili Katjo!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
11.4.2012 13:38:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alda)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
11.4.2012 14:32:32   
Vegi
Starejši brat/sestra ima še 20 let časa, potem bo pa lahko sam/a izbiral/a ime za svojega otroka. Jaz bi seveda dovolila, da pove svoje predloge, kaj preveč upoštevala jih pa po mojem ne bi, ker sem hudo izbirčna. Navsezadnje bo otrok to ime nosil do smrti...


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
11.4.2012 20:52:09   
mayci
Midva sva mu dala možnost, da je povedal, katero ime mu je najbolj všeč med tistimi, ki sva jih midva prej izbrala. In se je strinjal z nama, tako da smo bili vsi trije veseli. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Vegi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
11.4.2012 22:01:39   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: Vegi

Starejši brat/sestra ima še 20 let časa, potem bo pa lahko sam/a izbiral/a ime za svojega otroka. Jaz bi seveda dovolila, da pove svoje predloge, kaj preveč upoštevala jih pa po mojem ne bi, ker sem hudo izbirčna. Navsezadnje bo otrok to ime nosil do smrti...










Se strinjam.Otroci bodo svojim otrokom izbrali ime,tako kot mi sedaj izbiramo svojim.

(odgovor članu Vegi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
11.4.2012 22:09:56   
HHH
 Hči je bila stara 5 let in je predlagala ime, ki nama je bilo obema zelo všeč. In ga je tudi dobil. Če bi predlagala kaj, kar nama ne bi bilo všeč, tega seveda ne bi upoštevala.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
15.4.2012 12:49:53   
Matejita

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Starejša hčerka je bila stara 6 let ko smo septembra dobili user posted image . Mi se sploh nismo pogovarjali o izbiri imena skupaj z njo, ker mi je bilo jasno da bo moj otrok potem imel ime njene najboljše prijateljice al prijatelja. Ime je izvedela po porodu prva in bila ful vesela.


Se popolnoma strinjam, sem jaz imela isto finto, ko smo pricakovali dojencka, s tem, da je bil takrat zelo popularen Danijel Popovic. Mi danes niti slucajno to ime ni vec vsec user posted image

_____________________________

Nina Karina se nama je rodila 1.7.2011, drugi rojstni dan pa smo praznovali 4.8.2011, ko smo dobili laboratorijske izvide, da je zdrava

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
15.4.2012 13:43:51   
Anonimen
Jo ne bomo poslušali ... ker če bi njene predloge poslušali, bi bil morebitni bratec Kirstik ali Pimpik, za sestrico se je pa niti ne upam vprašat pri takih predlogih za fantka user posted image
Za prvo je izbral ime moj, za drugega bo pa izbira moja, tamala naj pa poimenuje svoje punčke kakor jo je volja user posted image

(odgovor članu Matejita)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
15.4.2012 13:55:30   
*miska.mcc*
mi2 ju nisva poslušala. saj bi bila tamala drugače Dexter ali pa Didi. user posted image
Otika???? a je kaj za čestitat???? user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
15.4.2012 13:59:48   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
Otika???? a je kaj za čestitat???? user posted image

user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
15.4.2012 14:13:47   
*miska.mcc*
user posted image

user posted image


kdaj????


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 15.4.2012 14:15:08 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
15.4.2012 14:39:23   
Anonimen
Hvala user posted image Sredi oktobra enkrat naj bi se štorklja oglasila user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
15.4.2012 23:34:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
16.4.2012 7:20:53   
Anonimen
Hvala user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali poslušat ta večjo glede imena
5.5.2012 10:17:37   
Chocolat
IZVIRNO SPOROČILO: *alja* Starejša hčerka je bila stara 6 let ko smo septembra dobili user posted image . Mi se sploh nismo pogovarjali o izbiri imena skupaj z njo, ker mi je bilo jasno da bo moj otrok potem imel ime njene najboljše prijateljice al prijatelja. Ime je izvedela po porodu prva in bila ful vesela.


Pri nas isto. Naš prvorojenec seveda želi ime svojega najboljšega prijatelja iz vrtca za svojega prihajajočega bratca, tako da ime izbirava midva z dragim, kar se mi zdi tudi edino prav. Starejši brat bo imel priliko izbirati ime svojim otrokom...

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?