|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali puščam preveč svobode?
8.2.2007 20:33:53   
Anonimen
punce me zanima vaše mnenje.. Pred par dnevi je moj dragi izrazil željo da si želi videt kako zgleda striptiz bar, doma ima tako ali tako kakšno playbojevo izdajo, ne jemljem tega kot da mene noče,ali da mu jaz nisem všeč,ampak kot to,da je pač moški in tudi kako tako revijo rabi. No, sva se pogovarjala in reče, a greš z mano? Ok, pa pejma mu pravim...ni mi bil kraj kamor bi si jaz želela hodit, niti kraj kamor bi si želela da hodi on, učke je imel na pecljih, a sem vsaj imela "pod nadzorom" dogajanje...zvečer sem pa itak dobila to toleranco tisočkrat povrnjenouser posted image  torej punce, se vam zdim zmešana, da mu nisem težila oz. da sem šla celo z njim?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali puščam preveč svobode?
8.2.2007 20:36:31   
Anonimen
Če ga tok zanima, ga tvoje teženje sigurno ne bi odvrnilo od tega. Bi si pa na skrivaj pogledal.
Tako, da si čist prav naredila.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali puščam preveč svobode?
8.2.2007 20:37:36   
Anonimen
se vam zdim zmešana, da mu nisem težila oz. da sem šla celo z njim?


Ti ne.

Samo ne vem, če je on tam dobil svojo dozo, ker je že imel spremljevalko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali puščam preveč svobode?
8.2.2007 21:56:28   
til
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

se vam zdim zmešana, da mu nisem težila oz. da sem šla celo z njim?


Ti ne.

Samo ne vem, če je on tam dobil svojo dozo, ker je že imel spremljevalko user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali puščam preveč svobode?
8.2.2007 22:00:58   
Anonimen
js bi šla tut user posted image

(odgovor članu til)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali puščam preveč svobode?
8.2.2007 22:09:41   
lolita_0
Prosim za nasloooov bara, da še mojega odpeljem tja in mu uresničim sanje .....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali puščam preveč svobode?
8.2.2007 22:16:51   
Čupka
Ne, nisi zmešana. Midva sva pred leti šla parkrat skupaj, vendar naju ni več vleklo, ker sva nasitila radovednost.
Sedaj naju pa spet malo daje, da bi šla pogledat, če so punce že kaj bolj izvirne in temperamentneuser posted image . pa samega bi tudi pustila-why not?! Samo mu ni do tega. Gre raje z mano. Pa še prpa je in si sam ne upauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali puščam preveč svobode?
8.2.2007 22:55:10   
Bubamaraa
Midva sva tud že šla skupi na ženski striptiz...In kaj je bilo....Striptizeta je začela mene božati in neki  prijemljati....Takrat se mi je pa dvignil pritisk.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali puščam preveč svobode?
8.2.2007 23:19:56   
Anonimen
hehe romana :) zdele sem se mogla pa prov nasmejat. zakva je pa nis mal nazaj pošlatala hehe :))
kva pa je desc na to reku? user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali puščam preveč svobode?
8.2.2007 23:28:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lolita_0
Prosim za nasloooov bara, da še mojega odpeljem tja in mu uresničim sanje .....user posted image user posted image user posted image


Ljubljana - Dolgi most: "Double six" (samo striptiz)
Ljubljana - Črnuče: "Tanga klub" (samo striptiz)
Turjak: "Cabaret" (striptiz + "usluge", cena: 100 eurov)
Višnja gora: "Volk" (striptiz + "usluge", cene ne vem)
Zbilje: "Veronika" (samo striptiz)

A bo dovolj al' rabiš še? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lolita_0)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali puščam preveč svobode?
8.2.2007 23:39:47   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

hehe romana :) zdele sem se mogla pa prov nasmejat. zakva je pa nis mal nazaj pošlatala hehe :))
kva pa je desc na to reku? user posted image


dec je bil bolj šokiran od mene...sam še dons ne vem al je bil iz njegove strani šok ali užaljenost...user posted image user posted image

kaj sem naredila? tuk grdo sem jo pogledala, da pol niti več v najino bližino ni upala priti...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali puščam preveč svobode?
9.2.2007 7:26:17   
srki
Ne, nisi smešna, prav si naredila. Midva sva se tudi že o tem pogovarjala. Meni se zdi to lep in odkrit odnos.

A na Turjaku tudi usluge nudijo? No, da je striptiz bar sem vedela. Glede na mojo vsakodnevno relacijo mimo Turjaka bo treba enkrat not zavituser posted image  pa mal poškilit, kaj in kako se temu strežeuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali puščam preveč svobode?
9.2.2007 9:26:16   
piščanc
moj je šel, jaz pa ne bi šla z njim, to je za moške. jaz tud svojega ne bi vzela s seboj na moški striptiz - če je žur je žur. res pa je, da jaz to gledam kot na poniževanje - tako moških kot žensk in mi ne sede

drugače pa bravo za toleranco in povrnitev uslug user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali puščam preveč svobode?
9.2.2007 11:30:53   
muška
Meni pa se zdi ful lepo od njega, da te je zraven povabil on od tebe, da si povabilo sprejela in se nisi nekaj zgražala.user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali puščam preveč svobode?
9.2.2007 19:04:42   
MALINČICA
Prav si naredila! Pa sta skupaj naredila eno stvar, ki njemu pomeni dosti. Tudi midva sva že parkrat šla skupaj v striptiz bar, pa sem vedno imela občutek, da so tiste punce tako rezervirane do tistih, ko imajo punce zraven, pol pa sva enkrat vprašala eno, če se slabo počuti, ker sem npr. jaz zraven, pa je rekla, da je imela že tolk ljubosumnih izgredov, da se prav boji moškemu približat, če ima žensko zraven. Baje jo je kar nekaj že za lase zgrabilo in jo potisnilo stran od moškega.
Babe smotaneuser posted image !

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali puščam preveč svobode?
17.2.2007 13:00:51   
ronja
ma kaki zmešana! Če bi moj izrazil tako željo, bi mu jo tudi brez pomisleka izpolnila. Saj zato smo tu, da si izpolnjujemo svoje skrite fantazije. In da si zaupata. Po moje se nimaš česa bat. Če te je povabil s sabo, mu je bila pač to ena fantazija in če tebi ni bilo mučno, kaj bi bilo narobe?

če pa kaj želim za nekoga, ki ga mam najrajši na svetu, je pa to to, da je na splošno srečen in noro zadovolj(e)n v spolnosti! Dokler se vajine fantazije zelo ne razhajajo (da bi si en želel zelo grob seks, recimo, drugi pa ne ali kake bolj nenavadne variante), se mi zdi vse, kar je obema ok, sprejemljivo.

Jaz bi se rada naučila tega, hehe:), ampak samo zanj... (Se mi nekak zdi, da bi mu v intimi najine sobe znalo bit všeč, heheuser posted image ) Samo ker ne bi rada delala v takem baru, ne vem, kako bi se tega lahko naučila, sem že enkrat gledala po netu, če je kje kaka stran, kjer bi bili napotki, pa nisem nič pametnega našlauser posted image Saj vem, vaja pa to, ampak lažje je, če veš, na kaj moraš pazit, kot pri vsakem plesu, samo da se za tega ne moreš vpisat v šolouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali puščam preveč svobode?
17.2.2007 13:07:26   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: MALINČICA

vprašala eno, če se slabo počuti, ker sem npr. jaz zraven, pa je rekla, da je imela že tolk ljubosumnih izgredov, da se prav boji moškemu približat, če ima žensko zraven. Baje jo je kar nekaj že za lase zgrabilo in jo potisnilo stran od moškega.
Babe smotaneuser posted image !


Bože mili! Gre z njim v striptiz bar, pol pa bogo striptizeto zlasa?user posted image Ko da je ona kaj kriva! Dela svoje delo, trudi se ga delat čim boljše, navsezadnje hodi dosti ljudje tja popestrit svoje življenje... Kak naj pa ona ve, kateri majo problem s tem? halo? Eh! Boge punce! Že tak večini striptizet ni lih z rožicami postlano, pol jih pa še ljubosumne žene lasajo...

Jaz mislim, da če ženska rada to dela, potem ni poniževanje, če pa je v to prisiljena, bi pa znorela, če bi zvedela. Nektarim je všeč plesat, tudi brez oblek in tudi pred moškimi, nekatere to celo rajca, da jih gledajo, nekaterim je vseeno in jim je to delo kot delo.

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali puščam preveč svobode?
23.2.2007 12:49:42   
mišk
Me prav zanima kolk moških bi blo s svojimi dragimi pripravljeno it na moški striptiz!!
Če res tako uživate, ko vaš najdražji gleda in si želi druga dekleta, ga peljite na kak motoristični zbor. Če bote imele srečo bo celo lezbo show! Pa nobene vstopnine! Rit in joški zastonj-v živo!
Jst sem še v fazi privajanja na dejstvo, da ena ženska moškemu ne bo nikoli zadosti, vsaj za gledat ne.
Ker ful hodmo po moto zborih, je striptiz že kr dolgocajten in ostanemo kr za šankom. Se pa zelo zabavamo, če je kaka nova striptizeta in se v svojem poslu še ne znajde,haha!user posted image  Smo mal žleht?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali puščam preveč svobode?
23.2.2007 12:58:23   
soncece24
Anonimna 1, kolko je pa tvoj fant star, da še ni bil prej nikoli v strip-lokalu user posted image jaz ne vem al sem z lune al kaj je z mano, jaz ne poznam nobenga moškega, ki še ni bil na striptizu, res ne. meni se to res ne zdi nič takega, saj poleti na plaži in kopališčih so tudi vse na 3/4 nage, pa tudi ne zganjamo panike zaradi tega, no. Pa tudi na pamet mi ne pade, da bi mu za gardedamo šla, bi ga po zdravju vprašala, da mi reče, da bi šel pogledat kak strip klub zgleda pa če bi šla z njim... a nima nobenih prijateljev al kaj?

Drugače se pa meni te punce v teh lokalih smilijo, večina jih je iz držav bivše sovjetske zveze in se morajo pri nas slačit in moškim pred obrazi skakat, da lahko pošiljajo domov denar in tako preživijo družino.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali puščam preveč svobode?
23.2.2007 13:25:11   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26

Midva sva tud že šla skupi na ženski striptiz...In kaj je bilo....Striptizeta je začela mene božati in neki  prijemljati....Takrat se mi je pa dvignil pritisk.....user posted image


A ko pa te jaz božam, pa te nič ne moti.user posted image  Lepo je prebrat, da si mi zvesta.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?