|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali so zobki?
14.9.2009 13:55:49   
maktub
nas fant ima že od petka drisko in zelo zelo rdečo rito tako zelo da se mu že ranice delajo.... previjem ga takoj ko se pokaka, mažen mu na debelo z penaten kremo, nivea za ritko, neka krema z ognjičem ampak nobene velike prememebe...morem povedat da je v petek al čet. v vrtcu jedel golaž po katerem ima on vedno rdečo rit in drisko..
vednar mi je tudi danes vzg. opozorila da se zelo zelo slini in da predvideva da so zobki. Imamo vse zobe razen 5.. a je možno da mu kaka 5. hodi ven? OZ. kdaj začnejo 5. rast?

in sm čim naj mu to rito namažem ker mu od vsega kar imam doma ne pomaga čisto nič
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali so zobki?
14.9.2009 14:08:16   
Naja31
Si probala praško pasto za ritko?

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali so zobki?
14.9.2009 15:08:20   
maktub
ja ko je bil majhen sem to imela sedaj pa je nisem sprobala... če danes nebo bolje jo bom sla kupit

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali so zobki?
14.9.2009 18:42:29   
nia5
Nam je pomagala le praška pasta in to zelo hitro ob zelo vneti riti.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali so zobki?
15.9.2009 7:32:39   
ksenjak
Nam pa umivanje s hrastovim lubjem. Je pa imel zaradi močne driske ritko že krvavo.

lp

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali so zobki?
15.9.2009 8:45:30   
botrca
Ali mu grejo zobki...ti tega me ne moremo rečt, poglej...za ritko pa kupi mustela kremo...nam je edino ta pomagala in je zakon...user posted image user posted image user posted image .  Ko ga umiješ, mu z bombažno pleničko popivnaj vso mokroto in nato namaži, boš videla da pomaga. Ne uporabljaj vlažilnih robčkov.

< Sporočilo je popravil botrca -- 15.9.2009 8:48:28 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali so zobki?
15.9.2009 8:49:38   
koala
Mojmu najbolj pomaga če ga mažem izmenjaje z ribjim mazilom in praško pasto.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?