|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali steznik res pomaga?
26.9.2009 20:09:22   
soncica01
zanima me, ali steznik res pomaga da se trebuh po porodu vrne v prvotno stanje??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali steznik res pomaga?
26.9.2009 22:59:42   
Anonimen
pomaga v tolk, da ZGLEDA, da se je vrniluser posted image

(odgovor članu soncica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
26.9.2009 23:34:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali steznik res pomaga?
26.9.2009 23:37:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: soncica01

zanima me, ali steznik res pomaga da se trebuh po porodu vrne v prvotno stanje??


To je vse lari fari. Ko mine določen čas, ko začneš spet delat...ti šlaufi se kar topijo. Sem sama pri sebi vidla, ko sem samo 1 mesec službe uzgubila brez truda 4 kile, pa še kavbojke sem oblekla, ki sem jih nosila pred user posted image . Med porodniško pa sem imela tak trebuh, sploh prvih 6 mesecev po porodu je zgledalo, ko t da sem še vedno noseča, tam nekje 6 mesec.user posted image
Pa ne pozabi na telovadbo, brez tega tud ne bo kar tako šel šlauf stran.user posted image

(odgovor članu soncica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali steznik res pomaga?
27.9.2009 7:35:22   
2.2.
ooooooooooo čist odvisno kakšen ip kože imaš. meni ni šlo skor nič dol. bila sem v nosečnosti zeeelo vodeničasta in ko sem rodila mi je šlo dol samo 4kg. trebuh pa mi visi še vedno tako kot sem šla iz porodne ven-no skorajuser posted image . telovadila-pilates, trebušnjake, orbitrek, glede prehrane....ma nič
pač nimam takšne konstrukcije telesa, če samo pogledam ali pojem npr. 2 koščka kruha že imam 1kg gor.
eni pa 1kg kruha, masto hrano, sladkarije pa nič-sem kar malo fouš.
HB nisem nora na sladkarije

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali steznik res pomaga?
29.9.2009 19:45:03   
luan
In kje naj kupim steznik...Meni bi prav prišel.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali steznik res pomaga?
30.9.2009 8:06:33   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

menda ni priporocljiv (razen, ce ga priporoca fizioterapevt ali dr.), ker daje potuho misicam. trebuh ti tko v principu se vedno visi, ker ga "lene" misice ne drzijo.


Se podpišem. Sama sem 7t7d po porodu, pa se je komaj zdaj začelo malo poznati, da gre trebušček skupaj. Sem pa imela tako "srečo", da sem večino kg pustila kar v P. Zredila sem se +17 kg, ko sem prišla domov iz P, pa sem bila na +5 kg.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali steznik res pomaga?
30.9.2009 20:36:52   
ema111
IZVIRNO SPOROČILO: luan

In kje naj kupim steznik...Meni bi prav prišel.


Jah, npr. ORTOVITA - SANITETNA HIŠA, TRGOVINA Z ZDRAVILI IN MEDICINSKIMI PRIPOMOČKI; neke take trgovine.

Samo prav steznik po porodu je tak, ki se kao našpana, je na preklop, na ježeka. Meni ta osebno ni bil všeč, (ena mamica ga je imela že v porodnišnici takoj po porodu in ni bila zadovoljna) ni lepo stisnil trebuha, je bila črta na eni strani bolj zapeta videt.
Mi je tam v trgovini, prodajalka priporočala, da sedaj veliko jemljejo steznik, kao ledvični pas. Sem ga kupila, št.2 in super lepo trebuh enakomerno ravna, se pod oblačili nič ne pozna, ne opazi, da ga imam gor :)

< Sporočilo je popravil ema111 -- 30.9.2009 20:45:04 >

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali steznik res pomaga?
30.9.2009 21:01:01   
ema111
je podoben temu (drug proizvajalec) na spodnjem linku;

http://www.neckermann.si/artikel/3501829/Pas-za-oblikovanje-postave

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali steznik res pomaga?
1.10.2009 21:28:50   
anabanana1981
Jaz sem ga kupla u sanolaborju in se mi zdi  da kr pomaga.Jaz sem mogla med nosečnostjo k fizioterapevtu,ker sem mela te trebušne mišice preveč narazen...nevem kako se doktorsko reče,pa so mi  priporočal ta steznik-potem po porodu,ker avtomatsko potem trebuh not držiš in s tem se ti krepijo une mišice...naj bi.Men se je trebuh že kr zmanjšu,čeprou me mot k mi še mal koža visi...sam kaj k zvečer sam dol padem kdo bo pa še trebušnjake delu...o.k mogoče jutr začnemuser posted image

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Kdo je izbral ime?
Erin

Kdo je bil tisti, ki je dokončno odločil o imenu otroka?

mati (22%)

oče (10%)

skupaj (68%)


Število vseh glasov: 285

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!