|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alternativna medicina
14.8.2005 19:38:34   
mihi78
pozdravljene :rozica:
malo prej sem se vrnila s sprehoda s svojo :kuza: - tudi tak laufa, jaz pa za njo!saj dobro, da jo mam, se vsaj ven spravim, da se malo svežega zraka nadiham! zdaj pa mi je malo :zaspan:, ker je :love: šel v službo. pa sem šla malo pogledat na RR pa vidim, da se nič kaj ne dogaja :)-
mogoče pa ste zaposlene z :sloncek:? prav je tako :ups::ups:
malo sem spet razmišljala o naših težavah pa me zanima, če je kdaj katera poskusila s kakim alternativnim zdravljenjem (bioenergetiki):zmeden: pa vaša mnenja pa izkušnje. jaz sem po 3 ss :((:grrr: pripravljena poskusit skoraj vse.
LP :metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   alternativna medicina
14.8.2005 19:53:38   
GoYa
hoj, mihi
midva z mojim hubijem sva danes tudi pelala :kuza: na sprehod. sposojenega ;) matr je res :kuza::kuza:, sploh ne zna počasi poleg hodit

bi ti svetovala kakšnega bioenergetika.
človek res vse proba

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   alternativna medicina
14.8.2005 20:11:43   
Anonimen
Oj, mihi, sem videla, da imaš v opisu misel iz meni najljubšega filma. Sem ga videla že vsaj 6x, pa se še vedno vsakič zjokam in vsakokrat kaj novega naučim o življenju.
Sama sicer v bioenergetike ne verjamem (razen mogoče v kakšno drugo obliko alternative, npr. v akupunkturo), zlasti odkar je šla moja kolegica k enemu, pa jo je najprej izprašal o življenju in njenih problemih, potem ji je pa povedal, da ima probleme z ledvici in da naj k njemu hodi vsak teden, da ji bo v dveh mesecih pomagal. No, ker je ona precej skeptična, je še naprej hodila okrog zdravnikov, ki so ji dejansko odkrili policistične jajčnike in kronično vnetje rodil, ki ga ima verjetno že več let. Sedaj se zdravi, napovedano ima laporoskopijo, da jo bodo kolikortoliko porihtali. Če bi še naprej hodila k tistemu bioenergetiku je pa vprašanje, koliko bi si ji stanje še poslabšalo.

Vendarle gre vseeno za odločitev vsakega posameznika. Izgubiti nimaš kaj, razen malo denarja (koliko pa je denar vreden, če se ti uresničijo želje po :duda:), lahko pa mnogo pridobiš. Zakaj pa ne bi probala?

(odgovor članu mihi78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   alternativna medicina
14.8.2005 20:41:36   
mihi78
saj vem, da verjetno nima dosti smisla, samo kot sem rekla - tudi glavo bi potisnila v ...(naj si vsaka dopolni po želji :)-:)-)
saj itak mam konec meseca histeroskopijo. malo, da poveste svoje izkušnje.
lp :rozica:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   alternativna medicina
14.8.2005 21:40:25   
bskrle
Jaz občasno grem k enemu, pravi,da pomaga tudi pri zanositvi in porodnicam. Znanki je pomagal, da je donosila. Prej je imela stalno spontane splave(3).
JAz sem bila letos v pol leta 5x na antibiotikih in sem si rekla,da se to mora nehat, pa je sedaj, ko sem bila pri njem bolje. Pri bioenergetiku sem bila 2x, me pa vedno vpraša, če še želim priti. Je pa to kar drag špas. 8.000 za pol ure.
Če bi rada naslov, mi piši.

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   alternativna medicina
14.8.2005 21:41:28   
Carovnica Mica
a niso bioenergetiki kao zastonj-das kokr ces-ce ces

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   alternativna medicina
14.8.2005 21:42:21   
pika74
baje ne vsi, kokr jest vem

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   alternativna medicina
14.8.2005 22:14:31   
mihi78
prosim za naslov :bravo::bravo:
drugače pa sem s Ptuja. pri nas v termah zdaj zdravi eden, ki se je šolal pri zdenku domančiču - enkrat je bla oddaja o njem na Preverjeno on je drugače v kranjski gori.zdravi vse mogoče - od rakastih obolenj do avtizma.
drugače pa kolko jaz vem v moji okolici računajo od 3000 dalje.tudi moj :love: obiskuje enega (zaradi chronove bolezni), mislim pa da ena terapija traja celo uro plača pa 3000 sit.
:rozica:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   alternativna medicina
15.8.2005 8:46:10   
NMJ
tudi jaz bi poskusila s kaksnim bioenergetikom oz. alternativno medicino. prihajam iz okolice lj - ali katera pozna kaksnega odlicnega :zmeden2:?

LP

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   alternativna medicina
15.8.2005 14:01:56   
Nataša25
Živjo,

Še moje mnenje. Bioenergetike sicer ne poznam, no nimam izkušenj, drugač pa že kar precej časa obiskujem refleksno masažo stopal in moram vam povedat, da imam zelo pozitivne izkušnje. Jaz sem imela zelo hude probleme z mehurjem, potem pa še z neredno M. Danes je mehur super, M pa še vedno štrajka. Poznam pa kr veliko žensk ki hodi na to masažo in so danes že pridne mamice, ena je bila že na umetni oploditvi, pa ni uspela, potem so ji rekli da očitno :duda: ne bo mogla imeti, no sedaj pa jih ima že kar lepo število :duda::duda::duda::duda:.

Je pa res, da vsak malo drugače gleda na to stvar.

Lp, nataša

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   alternativna medicina
15.8.2005 16:48:27   
MašaS
Ja, sem tudi jaz slišala, da tisti, ki računajo, niso ravno pristni in da ljudi samo nategujejo.
Pa še to. Tudi sama sem bila pri dveh kao zelo dobrih alternativcih, pa je bil rezultat tak, da se mi je menzes čisto zmešal. Prej pa sem ga imela vedno rednega!!!!! Tako sedaj sploh ne morem načrtovati svojih plodnih dni ipd.
Punce, mislim, da se ne splača zapravljati denarja. Bolj pomembno je da se sprostite in naj napišem še nekaj besed, ki sem jih prebrala na enem izmed forumov in se mi zdijo zelo lepe. Gre za odgovor eni punci, ki že dolgo ne more zanositi. Napisano je sicer v hrvaščini, ampak upam, da boste razumele.

Torej, takole glasi: "Ti se cijelom dušom i tijelom predaj i ne razmišljaj o djetetu u taj tren, već o biću koje zna da te izabere za majku.
U oči pogledaj svojeg supruga i nasmiješi se i poljubi ga i reci mu volim te.
Ne budi s njime da imaš ti dijete, već da dijete ima tebe.
Kada se predaš, cijela tvoja duša će naći to divno biće koje će biti tvoj sin.
Budi sretna, jer Bog te ljubi neizmjerno i darivat će te sigurno. Vjeruj!"

Torej, verjemimo, da nas je eno bitjece že izbralo za svojo mamico!!!

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   alternativna medicina
16.8.2005 8:07:35   
bebi
Baje, da pravi bioenergetiki ne smejo nič kasirati, ker so tudi oni zastonj prejeli...

Meni osebno se zdi, da je vsaj 3/4 bioenergetikov "nategovalcev", ljudje so pa trapasti, ker si pustijo svoje možgane oprati. Aja, za povrh so pa na koncu še razočarani, izigrani,..., pa še denarnica se lahko ful stanjša. Prej bi mislili!

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   alternativna medicina
16.8.2005 8:23:17   
klarisa
jst pa mislem, da ko je človeku dovolj hudo, ko mu npr. ne rata zanositi, se oprimeš vsake bilke pa čeprav je to bioenergetik ker verjameš, da ti bo pomagal.Vem, da jih je večina bleferjev ampak če se počutiš vsaj za 1% boljše pa čeprav ne zaradi "njega" ampak svojega prepričanja je vredno..Je pa finančno lahko velik udar!! sama grem v 5. postopke icsi, da ne govorim kaj sem že vse probala..:)-:)- bi raje rekla, kaj še nisem!!Zdaj sem bolj nagnjena k akupunkturi ampak mogoče bom pa tudi še kdaj obiskala kakšnega "čudodelca"!

papa

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: alternativna medicina
7.1.2019 11:52:44   
mpritr1
V Sloveniji cca 18% ljudi zaupa alternativni medicini (najbolj popularna je bioresonanca in aromaterapija > eterična olja), v ZDA pa kar 38%.

Okvirne cene zdravilcev (cenik alternativne medicine) pa tukaj: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/alternativna-medicina/alternativna-medicina-cena-deluje-bioresonanca/

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: alternativna medicina
28.1.2019 20:29:50   
Lelly28 RR
sama sem sicer zanosila v prvem mesecu,ampak sem bila prej 1x na refleksni masaži stopal in ne vem če je to pomgalo, definitivno se mi pa zdi, da me je gospa zelo sprostila in to je pomagalo, da se je otročiček takoj ugnezdil =)
Se strinjam, da je veliko takih, ki vlečejo denar ampak niso vsi za v isti koš, dober alternativec lahko naredi več čudežev kakor zdravila in umetne oploditve.

(odgovor članu mpritr1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?