|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   amarilis
30.12.2005 20:17:02   
artista7
Pozdravljene!
Od sosede sem dobila čebulici amarilisa, jih pravilno posadila, zdaj imam pa problem, ker listi nekaj ratujejo rumeni. Prosila bi, če mi katera lahko pove, kako je treba ravnati s to rožico, da potem požene cvet v vsej svoji lepoti. Kakšno okolje rabi itd. Hvala!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: amarilis
30.12.2005 20:49:06   
Magi*
moj stari amarilis trenutno "počiva" - čebulico sem pustila v hladnem hodniku in je ne zalivam. spomladi jo bom dala na svetlo okensko polico in jo pričela zalivati, tako naj bi pognalo cvetno steblo in listi. sem pa kupila pred kratkim nov amarilis, ki je že imel cvetno steblo in liste in mi zdaj cveti. zalivam ga nekje 1x na teden. mi lepo dela.

a ima tvoj amarilis samo liste, ki so zdaj rumeni? čisto možno je, da ne bo nič s cvetenjem, liste pa moraš pustiti, da se sami od sebe posušijo in jih ne prej rezat. seveda, če ni vzrok napačno zalivanjeuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: amarilis
30.12.2005 20:59:04   
artista7
aha... meni se je pa smilil in sem ga kar precej zalivala ker sem mislila, da ta roža rabi dosti vode. Lepo sem ga posadila in je že v enem dnevu odgnal. je pa res, da imava zelo vroče v stanovanju in nič ne morem proti temu, ker pač toliko preveč kurijo.. Če imaš še kake ideje za lepo rast slonove noge, bi tudi prosila, ker mam tudi to rastlino pa ne vem najbolje, kako z njo ravnati.. Saj bi vprašala taščo, ki je frik na rože, pa nočem, ker mi je enkrat zabila, da sem itak nenadarjena za rože (ne bi glih rekla da je res)danes sem presadila vsako čebulico posebaj v svoj lonček in bomo videli..

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: amarilis
30.12.2005 21:06:32   
Magi*
slonove noge nimam (šeuser posted image ), menda pa rabi kar nekaj vlage. zemlja se ne sme nikoli povsem izsušiti in fino je, če jo tu in tam popršiš.

drugače pa tašči dokaži nasprotno. jaz sem bila celi antitalent za rože. mama ima doma na tone rož, pa se mi je vedno zdelo to zguba časa. odkar sem na svojem, jih imam pa čedalje rajši. in čedalje bolj mi uspevajo. pa ne vedno in ne vse. žal.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: amarilis
30.12.2005 21:13:37   
artista7
koliko se potem zaliva amarilis?res ne bi rada, da mi umreuser posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: amarilis
30.12.2005 22:08:55   
Magi*
jaz ga zalijem, ko je zemlja že malo suha. baje je pri amarilisu najboljše vodo naliti v podstavek, da jo rastlina črpa. jaz se tega ne držim, jo kar zalijemuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: amarilis
5.1.2006 19:12:20   
Nasy
jaz sem lansko zimo dobila amarilis, lepo je zacvetel, dve stebli s cvetjem. Potem je bil čez poletje kar zunaj, vsake toliko sem ga zalila. Ko je začel že pošteno pritiskati mraz, sem ga prinesla v dnevno, kjer nimamo tako zelo toplo. Začeli so rumeneti listi in tudi odpadli, takoj pa so pognali novi, hitro za njimi pa na obeh straneh cvetni popki..zdaj ga imam na oknu, kmalu pričakujemo cvetoveuser posted image Zalivam ga, ko opazim, da je suh, v lonček in podstavek. Zdaj, v zimskem času dobi vsake toliko malo gnojila, kot druge rožice, nekje 1x mesečno.
Upam, da ti uspe!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: amarilis
5.1.2006 19:18:07   
artista7
ja, dala sem mu ono gnojilo v palčkah, ki drži 6 tednov. Sem ga tudi razsadila in mu dala večji lonček in sedaj izgleda precej zadovoljnouser posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?