|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   analiza hormonov v krvi
11.12.2008 8:46:05   
Anonimen
Po mnenju ginekologa nimam ovulacije in  sem dala kri za preiskavo hormonov. sedaj sem zvedla da je z mojimi hormoni vse v redu.
a je katera ki je bila v podobni situaciji? kaj sledi? nameč sem radovedna, k ginekologu pa grem v petek.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: analiza hormonov v krvi
11.12.2008 8:47:27   
Shuka
No v petek boš izvedela kaj sledi.user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: analiza hormonov v krvi
11.12.2008 12:53:09   
anci banci
jaz sem imela te probleme... bila pol leta na klomifenu, aglurabu in prometriumu... ker nisem uspela znosit, sem šla na laparoskopijo in na hsg
tam so mi delali drilling jajčnikov(imela se namreč PCO) in odstranili nek polip... ker mi v pol leta po operaciji spet ni uspelo zanosit sva šla s partnerjem v postopek umetne oploditve in nama je uspelo v prvo.. sedaj sem v 9 tednu

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: analiza hormonov v krvi
11.12.2008 13:06:38   
Anonimen
torej to še ne pomeni da je vse OK, če je kri pokazala da je s hormoni v redu. tablet nisem še nobenih dobila, najprej me je poslal na preiskavo krvi.
kako pa to ugotovijo da imaš PCO, kaj to pomeni?

(odgovor članu anci banci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: analiza hormonov v krvi
11.12.2008 14:26:04   
Shuka
Dekleta, zavedajte se, da je vsaka ženska svoj primer in ne glede na to, da nas je kar nekaj, ki nimamo ali nismo imele ovulacije še ne pomeni, da je z vsemi enak postopek primeren. Meni naprimer niso dali pregledati hormonov, PCO pa pregledajo z laparoskopijo še prej pa z UZ. Je pa kar nekaj standardnih poskusov, kot je dejala anci banci najprej operacije laparoskopija, kjer podrobno pogledajo v notranjost ženskih organov in odstranijo nezaželjene izrastline, morda prepihajo jajcevode, če so zamašeni in prešpikajo jajčnike, če so zabasani s cistami ali pa dajo Klomifen za spodbujanje ovulacij, šele nazadnje umetna oploditev. 

Anonimna kako bo pri tebi boš pa v petek izvedela. Pomembno pa je tudi, da da partner preveriti svojo spermo, da izločite vsaj en faktor, ki "bremza " zanositev.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: analiza hormonov v krvi
11.12.2008 14:55:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Po mnenju ginekologa nimam ovulacije in  sem dala kri za preiskavo hormonov. sedaj sem zvedla da je z mojimi hormoni vse v redu.
a je katera ki je bila v podobni situaciji? kaj sledi? nameč sem radovedna, k ginekologu pa grem v petek.




vem da je pri vsaki drugače, me pa nič ne stane če vprašam, sem pač radovedne sorte.
napotnico za spermiogram pa imava že doma.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: analiza hormonov v krvi
12.12.2008 10:48:24   
anci banci
Anonimen... shuka ti je dobro napisala...
PCO so policistični jačniki(polni drobni cistic), ker nobeden folikel ni dozorel do konca(zato tudi nimaš ovulacije)... ugotovi se z ultrazvokom, so pa tudi drugi znaki, ki kažejo na to...
če bo spermiogram pri tvojem partnerju ok... potem bodo pri tebi delali preiskave

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: analiza hormonov v krvi
12.12.2008 10:49:59   
Anonimen
in kaj so drugi znaki? namreč G mi je naredil vaginalni ultrazvok in je rekel samo da nimam O, drugo ni nič rekel.
hvala da si razložila kaj pomeni PCO.

(odgovor članu anci banci)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?