|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   analna zadovoljitev moškega
13.8.2008 16:38:50   
Anonimen
ali si vaši moški tudi želijo, da jih med odnosi ali predigro zadovoljite analno? moj znori od užitka, če mu ga z usti ter s prstkom v ritko....
baje to vsem možakarjem ful paše..
počnete to al sam midva??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: analna zadovoljitev moškega
13.8.2008 16:53:03   
Anonimen
mojemu bivšemu se je mešalo od tega, sedanji pa tega ne mara,... mu je nerodno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: analna zadovoljitev moškega
13.8.2008 16:59:55   
Šarki
mi2 sva se tud že pogovarjala o tem, pa prav da ni šansuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: analna zadovoljitev moškega
13.8.2008 17:50:03   
Anonimen
ne prakticiram tega,se mi gabi kosmata smrdljiva rit.user posted image

(odgovor članu Šarki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: analna zadovoljitev moškega
13.8.2008 17:59:14   
Šarki
jest tud še nisem probalauser posted image  mogoče, če bi si res fejst zaželeluser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: analna zadovoljitev moškega
13.8.2008 19:30:41   
15.7.
ja pr nam tut ni šans, sem brala nekje da tipom full pase baje tam k je presredek, al nek tazga, pa ce se ga tam dotaknem mu kr dol pade vse, k se boji da ga bom v rito. pravi da je to za geje. hehe. ja en prejšnji k sem ga mela mije tut reku da bi ga rajcalu, sam pa js nisem bla za tu da bi mu po riti "šarala".






_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: analna zadovoljitev moškega
13.8.2008 20:33:47   
ANEJ01
pravi da ni šans
se pridružujem tem besedam

< Sporočilo je popravil ANEJ01 -- 13.8.2008 20:34:01 >


_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: analna zadovoljitev moškega
14.8.2008 8:12:38   
Olivija
en tip mi je leta naza razlagal, da imajo moški tam eno posebno občutljivo točko, nekakšna moška G točka.

Naš jo ima še neraziskovano. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: analna zadovoljitev moškega
14.8.2008 10:40:42   
lory05
Mojemu bivšemu je to tudi ful pasalo in smo kar prakticirali in sploh ni bilo slabo user posted image .

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: analna zadovoljitev moškega
14.8.2008 14:38:55   
ursa30
kot prvo se je treba znebiti predsodkov. potem pa zna bit užitek baje noro dober user posted image ...

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: analna zadovoljitev moškega
18.8.2008 19:10:15   
uršika***
 Ker on tudi meni to včasih naredi- (ampak samo s prstom, ker kaj večjega - np. pimpek me preveč boli)- sem ga vprašala če je za in že počas poizkusla s to tehniko, pa ni šans!!! No way!!!!Se je kar izmikal- res pa je, da je imel že velike probleme s hemeroidi in mu mogoče zato ne ugaja kaj preveč šaranje po anusuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: analna zadovoljitev moškega
18.8.2008 19:58:29   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
baje to vsem možakarjem ful paše..
počnete to al sam midva??


No no, nikar ne devaj prevelikega poudarka tistemu, kar se začne z "baje" ....

Ne, ne prakticirava. Je pa najbrž daleč od tega, da bi to počela sam vidva. To počno več ali manj vsi, ki jim to pač paše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: analna zadovoljitev moškega
22.8.2008 22:36:49   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

en tip mi je leta naza razlagal, da imajo moški tam eno posebno občutljivo točko, nekakšna moška G točka.

Naš jo ima še neraziskovano. user posted image


Ja res je.....pri prostati imajo moški žlezo, katera je prav tako občuljiva ali celo bolj na dražljaje kot pri ženskah.


(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: analna zadovoljitev moškega
23.8.2008 19:04:18   
čipka
ne prakticiram tega,se mi gabi kosmata smrdljiva rit.


user posted image

sori meni tudi.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: analna zadovoljitev moškega
23.8.2008 20:53:41   
sinnerka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ne prakticiram tega,se mi gabi kosmata smrdljiva rit.user posted image


aha upam da tvoj kdaj tebi to pove da se mu gabi tvoja smrdljiva kosmata rit. Če imaš človeka iz srca rad se ti nebo nič na njem gabilo tudi to ne da ga zadovoljiš še na najbolj čuden način

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: analna zadovoljitev moškega
23.8.2008 21:12:09   
Anonimen
aha upam da tvoj kdaj tebi to pove da se mu gabi tvoja smrdljiva kosmata rit. Če imaš človeka iz srca rad se ti nebo nič na njem gabilo tudi to ne da ga zadovoljiš še na najbolj čuden način


Pač...ljudje smo različni! Tudi meni se gabi!  Pa kaj! 

(odgovor članu sinnerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: analna zadovoljitev moškega
23.8.2008 21:21:09   
sinnerka
hm samo me res zanima kako bi odreagirale če bi vam vaši rekli da se jim pa vaša p*** gabi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: analna zadovoljitev moškega
24.8.2008 10:22:36   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: sinnerka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ne prakticiram tega,se mi gabi kosmata smrdljiva rit.user posted image


aha upam da tvoj kdaj tebi to pove da se mu gabi tvoja smrdljiva kosmata rit. Če imaš človeka iz srca rad se ti nebo nič na njem gabilo tudi to ne da ga zadovoljiš še na najbolj čuden način



se podpišem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: analna zadovoljitev moškega
25.8.2008 11:03:04   
*žaži*
Mi je nerodn, k sm se zmotila pri eni zelo pomembni stvari.......sm celo razmišljala zadnjič ali sm prav napisala pa nism bila čist ziher...no danes pa ugotovim, da sm se pa le zmotila...se opravičujem za napačno inf. user posted image

Pravilno je tako:
Moška točka G je prostata. To je žleza, ki leži približno pet do sedem centimetrov od zadnjične odprtine na sprednji steni analnega kanala in neposredno pod mehurjem. Čeprav je njen osnovni namen proizvodnja semenske tekočine in njeno izločanje v sečnico, prostata ne prispeva le k reprodukciji, temveč lahko moškega pripelje celo do vrhunca.Masaža in dotikanje prostate nekatere moške pripeljejo do najmočnejših orgazmov, kar so jih kdaj izkusili, poznavalci pa pravijo, da dobro vpliva tudi na siceršnje zdravje prostate.
Fantje in dekleta....uživajte user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: analna zadovoljitev moškega
25.8.2008 11:22:49   
ronja
Baje res vsem paše, ker majo oni pač tam not točko g., ampak moj lubi noče, da bi to probavala. Sva se pogovarjala o tem in sem mu povedala, da nimam nič proti, vendar pa si tega ne želi. Sem rekla, da naj pove, če si bo premislil, do tlej bom pa pustila njegovo rito pri miruuser posted image . Nočem, da bi bil nesproščen, ker bi se bal, kdaj mu bom prst v rit porinlauser posted image , hehe.

sinnerka, do neke mere se strinjam (njegovo telo se mi vsekakor ne gabi, pa tudi najin seks ne), vendar na čisto kakršenkoli način ga pa tudi ne bi bila pripravljena zadovoljit (recimo kak hud sadomazo ipd...) - to bi rajši predlagala, da proba najprej kje drugje, pa pove, če res ne more brez tega živet... Mora bit ipak obema ok, imamo pa različne želje. Na srečo se navadno najdemo taki s podobnimi željami skup (vsaj midvauser posted image - kolikor vem, heheuser posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: analna zadovoljitev moškega
25.8.2008 15:35:46   
Anonimen
Moška točka G je prostata. To je žleza, ki leži približno pet do sedem centimetrov od zadnjične odprtine na sprednji steni analnega kanala in neposredno pod mehurjem


Aha, zato tako močno radi zadržujemo, ko nas sili na veliko potrebo. Blažen užitek!

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: analna zadovoljitev moškega
25.8.2008 17:08:12   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Moška točka G je prostata. To je žleza, ki leži približno pet do sedem centimetrov od zadnjične odprtine na sprednji steni analnega kanala in neposredno pod mehurjem


Aha, zato tako močno radi zadržujemo, ko nas sili na veliko potrebo. Blažen užitek!


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: analna zadovoljitev moškega
25.8.2008 22:44:30   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Moška točka G je prostata. To je žleza, ki leži približno pet do sedem centimetrov od zadnjične odprtine na sprednji steni analnega kanala in neposredno pod mehurjem


Aha, zato tako močno radi zadržujemo, ko nas sili na veliko potrebo. Blažen užitek!


user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: analna zadovoljitev moškega
25.8.2008 22:47:07   
pikicao.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: analna zadovoljitev moškega
25.8.2008 22:47:33   
amaya
Sem mojega vprašala, pa je reku: "ne, hvala" user posted image Tudi v redu.

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?