|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   angel sounds
2.8.2008 23:20:41   
sunny24
Torej, na njihovi strani piše to:

Ali bom slišala tudi zvoke mojega želodca in podobno?
Ne. AngelSounds uporablja Dooplerjev efekt ultrazvoka- ni samo mikrofon. In ravno to mu omogoča, da lahko poslušate bitje otrokovega srčka i
n ne tudi zvokov, ki jih proizvajajo drugi organi v trebuhu matere.
 
No, jst lepo hočem poslušat srčeka moje pikice, pa imam zraven še miljardo zvokov, kot da bi se voda pretakala. In zdej mi ni jasno, kaj je to in bi lepo prosila, če mi lahko kdo razloži, kaj so ti zvoki. Meni ni nič jasno. Sicer se pa srček sliši, sam je full moteče poslušat, ko ti uni zvoki zraven parajo ušesa...
 
Najlepša hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: angel sounds
3.8.2008 0:04:05   
Anonimen
Plodovna voda najpogosteje.

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: angel sounds
3.8.2008 1:09:08   
sunny24
Ja, možno. Nisem pomislila...user posted image  
Sicer so se pa tej "zvoki" pojavili  danes, včeraj jih še ni blo...Se je slišal sam srček.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: angel sounds
3.8.2008 21:17:15   
klavdiy4
Čao...

Jaz imam tudi angel sounds in tisti zvoki , ki jih slišiš dodatno so premiki tvojega user posted image  po maternici(plodovnica).... če jih včeraj nisi slišala je mogoče, da je bil user posted image  pri miru.....Sama sem angel sounds že posodila sestri, saj je moj user posted image  postal že zelo živahen.....user posted image

papa

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
4.8.2008 11:13:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu klavdiy4)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?