|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   anticelulitna terapija?
21.7.2007 10:08:00   
Anonimen
Ma že od vedno skrbim za svoja stegna: rekracija, masaža, knajpanje, kreme in načela zdravega prehranjevanja. Nisem debela ampak žal imam kljub vsemu nekaj celulita na stegnih.

Zanima me, katera izmed terapij, ki jih ponujajo različni saloni naj bi bila dolgotrajno učinkovita in koliko to okvirno stane? Prosim za konkretne odgovoreuser posted image

Tanikaa?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: anticelulitna terapija?
21.7.2007 15:44:31   
Margareta

Jaz sem se celulita pred leti uspešno "losala" s terapijo z ultrazvokom v povezavi z masažo.  (v Kamniku)
Še danes pa ne vem koliko je ta terapija zdrava, glede na to, da ti po stegih in riti drgne z ultrazvokom.

Brez celulita sem bila pa ene pol leta, mogoče devet mesecev, ravno toliko, da sem ujela moža. Hecam se.

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 31.7.2007 22:19:06 >


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: anticelulitna terapija?
21.7.2007 21:47:47   
Naja31
Jaz sem pred leti sprobala neko aromatično terapijo v kozmetičnem studiu Omersa. Pomagalo ni absolutno nič. Še danes me je sram ko se spomnim koliko denarja sem dobesedno stran vrgla.


(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: anticelulitna terapija?
22.7.2007 21:38:09   
Felicity

Potem zavisi kolikokrat naj bi šel, da bi bili rezultati vidni.
Ko sem gledala reklamo za Vela Smooth naj bi imel nekje 10-12 terapij. Se ravi da nanese okrog 650-700€. Na hitrco. Mogoče ti dajo kakšen popust, kdo veuser posted image

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 31.7.2007 22:20:03 >

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: anticelulitna terapija?
25.7.2007 14:25:52   
Badeja
Vakum, vakum, vakum, lahko v kombinaciji z presso terapijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: anticelulitna terapija?
26.7.2007 8:06:05   
Taula
In koliko časa so rezultati vidni? Ker samo za eno leto uspeha je meni škoda dati tolk denarja.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Badeja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: anticelulitna terapija?
26.7.2007 9:40:54   
Badeja
Ne vem, letos sem začela, bila na nekaj tretmajih, stanje se mi je zelo izboljšalo, začela sem tudi paziti pri prehrani pravzaprav sem končno začela bolj zdravo jest, se gibat in seveda pijem ogromno vode. Mislim pa, da brez vzdrževanja ne moreš obdržat takega stanja user posted image user posted image user posted image  Ne vem... Morda ima katera več izkušenj, da bo znala povedat, če se obnese... Jaz sem imela možnost, pa sem probala...

LP

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: anticelulitna terapija?
26.7.2007 13:33:50   
bekyca
Vacu-step terapija, ki deluje na osnova vakuma in pa seveda eliptičnega trenažerja - s tem, da ti pospešuje cirkulacijo krvi iz zgornjega dela telesa v spodnjega, rezultat je zmanjšanje, če ne čisto odpravljavljen celulit, boljša prebava, krvi obtok pa še kaj bi se našlo. V osnovi je pa za opravljanje celulita.

En tretma zajema 20 seans po 30 minut. deluje 100%, saj ga ponujajo z garancijo - če ni uspeha ti vrnejo denar.


Punce, samo treba je že pozimi mislit na to, ne pa tik preden se morte dat v kopalke user posted image

_____________________________



(odgovor članu Badeja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: anticelulitna terapija?
26.7.2007 13:55:59   
Taula
Punce, samo treba je že pozimi mislit na to, ne pa tik preden se morte dat v kopalke


Jaz se ne sekiram..ker nimam kompleksa zaradi celulita. To je čisto naravno.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu bekyca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: anticelulitna terapija?
26.7.2007 14:32:34   
bekyca
Saj sem pa napisala to tisti, ki je želela slišati kaj več o celulitu in ne tebi!


user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: anticelulitna terapija?
26.7.2007 22:09:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bekyca

Punce, samo treba je že pozimi mislit na to, ne pa tik preden se morte dat v kopalke user posted image



Jz že v osnovi skrbim za svoje telo. Nisem zelo celulitasta - VELIKO MANJ kot CeluLitkina rita naprimer (ena RR-ovka, če še ne vesteuser posted image - oz. ne ona, ampak rita na njenem avatarjuuser posted image ), ampak kljub vsemu trudu imam nekaj te nadloge, čeprav mi marsikatera prijateljica reče, da pretiravam...ampak pustimo to.... Trenutno zbiram informacije, ker bi si kakšno terapijo privoščila NASLEDNJE LETO in tako na vsake nekaj časa - kot to počnejo punce iz sveta mode (sam, da jz nisem manekenka user posted image user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu bekyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: anticelulitna terapija?
27.7.2007 8:33:06   
bekyca
Jaz se ne sekiram..ker nimam kompleksa zaradi celulita. To je čisto naravno.user posted image



No, dlake pod pazduho so tud naravne, niso pa glih estetske user posted image


Prihajam iz wellness centra in ne delam reklame za naše proizvode, vam pa zagotavljam, da 100 % deluje omenjena stvar, kaj več o tem si pa lahko preberete na netu, če malo posurfate!


Pa veliko samozavesti vsem, s celulitom ali brez user posted image

_____________________________



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: anticelulitna terapija?
27.7.2007 9:45:55   
Taula
To je pa stvar vsakega posameznika..jaz npr. niti ne opazim če ima katere celulit, pa dlake...ker tega na plažeh ne gledam.Nisme zato tam. Pa npr. ne vem zakaj bi ženska imela nižjo samozavest zaradi celulita..še vedno je lepa...lahko tudi lepša kot tista brez celulita.user posted image

Ti imaš pa itak poklicno deformacijo, če delaš v wellness centru.user posted image

Pa npr. tudi gube so naravne..in niso estetske...kaj naj pol na stara leta vsi letimo na lifting?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu bekyca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: anticelulitna terapija?
27.7.2007 15:15:55   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Ti imaš pa itak poklicno deformacijo, če delaš v wellness centru.user posted image

Pa npr. tudi gube so naravne..in niso estetske...kaj naj pol na stara leta vsi letimo na lifting?user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: anticelulitna terapija?
28.7.2007 18:57:01   
bekyca
Punca draga, ne vem zakaj in kako, a očitno te moti če nekdo skrbi za sebe, če je urejen, brez celulita, če ima lepo postavo, če hodi v wellness, če se depilira (vsaj po pazduho) da si se tako vpiknila v mene. user posted image


Meni se pač zdi, da se vsaka ženska v svoji koži bolje počuti, če je urejena, pa naj si bo na tak ali pa drugačen način, s celulitom ali pa brez. Vseeno si pa upam trdit, da sigurno nimaš decimetrskih dlak pod pazduho, da imaš kosmate noge, da si zavaljena, da si neurejena in da imaš poklicno deformacijo, če slučajno delaš v moškem kolektivu user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim, da ni nič narobe, če sem rada lepa in sexi. user posted image user posted image  Kaj pa ti?

_____________________________



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: anticelulitna terapija?
30.7.2007 9:59:07   
Taula
Sedaj tako govoriš kot da sem medved. user posted image Sem zdepilirana, baje na čase preveč celo urejenauser posted image  tako da to ni problem. Želim samo povedat, da sem potrebovala dolgo časa, da sem ugotovila da sem lahko hudo sexy kljub celulitu, in kljub temu da nisem videti taka kot npr. ena Tyra Banks.
Lepša mi je ženska, ki ima npr. celuliti in samozavest, kot ena brez njega in brez samozavesti. Če nisi samozavesten tvoja lepota sploh ne pride tako do izraza. In tu so nekatere žal tako zafrustururane glede videza (kljub temu da so zelo lepe) da jim tudi anti-celulitna obravnava ne bo pomagala, dokler se ne bodo sprejele take kot so. Če razumeš kaj želim povedati.

To o poklicni deformaciji je bila pa šala.user posted image  Sej je zraven user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu bekyca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: anticelulitna terapija?
30.7.2007 11:01:34   
bekyca
 user posted image  ja saj ok, glavno da se razumeva. Saj sem vedela da veš v čem je point. Vse je v glavi.







_____________________________



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?