|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aparat za peko kruha
28.8.2008 13:20:33   
maya2
Katere imate, priporočate? Po čem se razlikujejo? Meni je v trgovini rekel da v bistvu le po velikosti posodeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aparat za peko kruha
28.8.2008 14:11:32   
melanija
Jaz imam ga od Mulinexa je bil malo dražji sem pa zelo zadvoljna. Speče do 1500g kruha to je za 900 g moke, ima pa dve gnetilki (meni so rekli da je boljše da so dve kot pa ena).

V bistvu je problem samo v tem koliko kruha pojeste, pri nas je ena ta velika štruca kruha dostikrat premalo za en dan. Tako da včasih pečem tudi dvakrat.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aparat za peko kruha
28.8.2008 14:29:17   
KIKI****
Jaz imam Clatronic in sem super zadovoljna z njim. Imam ga že skoraj tri leta. Moko kupujem v lidlu, pripravljeno in pečem vedno iz 0.5 kg moke in 350 ml vode. Kruh je super, svež najmanj 3 dni, se nič ne drobi. Skratka, super.

Ima pa tud moj stroj 2 gnetilki in 8 programov. Jaz sem dala zanj takrat 17.000 sit.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aparat za peko kruha
28.8.2008 14:31:59   
maya2
Večinoma pojemo zelo malo kruha.... razen če je kaj posebnegauser posted image , npr. za kosilo, da nimam časa krompirja kuhat, drugače pojemo velik hlebec in pol na teden, ampak to je trenutno.... aparata pa ne kupujem le za eno leto.... ja za dve gnetilki sem tudi že slišala-.... tnx

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aparat za peko kruha
28.8.2008 14:32:12   
Eca
Jaz imam tega iz Hoferja, nimam pojma kaj je za ena firma. Stal je 45 eur. Nam je čisto dovolj, ker nismo neki jedci kruha, mi je pa fajn, ker jemo vedno polnozrnatega in ne vse kar prodajo v trgovini.
Kot je rekla moja predhodnica obvezno mora imeti 2 gnetilki. Naš speče tudi 3 različne velikosti, največji je iz 1kg moke, koliko pride ven ne vem, ker še nikoli nisem pekla tako velikega kruha - vedno pečem najmanjšega.
Sicer pa se da ta pekač uporabiti samo za mesenje testa ali kuhanje marmelade...

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aparat za peko kruha
28.8.2008 14:32:52   
maya2
malo sem gledala tudi teste aparatov....

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aparat za peko kruha
28.8.2008 14:38:37   
Sonnja
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Jaz imam Clatronic in sem super zadovoljna z njim. Imam ga že skoraj tri leta. Moko kupujem v lidlu, pripravljeno in pečem vedno iz 0.5 kg moke in 350 ml vode. Kruh je super, svež najmanj 3 dni, se nič ne drobi. Skratka, super.

Ima pa tud moj stroj 2 gnetilki in 8 programov. Jaz sem dala zanj takrat 17.000 sit.


koliko pa daš kvasa noter?

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aparat za peko kruha
28.8.2008 14:42:36   
Shuka
Kvas je že v pripravljeni moki, ki jo je kupila v Lidlu ni potrebe po dodajanju kvasa, razen če bi uporabljala navadno moko. Imajo pa tudi v Hoferju zelo dobro polnozrnato moko, ki je tudi že pripravljena.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: aparat za peko kruha
28.8.2008 14:45:38   
Sonnja
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Kvas je že v pripravljeni moki, ki jo je kupila v Lidlu ni potrebe po dodajanju kvasa, razen če bi uporabljala navadno moko. Imajo pa tudi v Hoferju zelo dobro polnozrnato moko, ki je tudi že pripravljena.



hvala za odgovor. Se pravi v lidlovo in hoferjevo ne rabiš nič dat razen vode. ql no bom probala jutri, da vidim če mi bo končno ratalo.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: aparat za peko kruha
28.8.2008 14:49:28   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Sonnja

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Kvas je že v pripravljeni moki, ki jo je kupila v Lidlu ni potrebe po dodajanju kvasa, razen če bi uporabljala navadno moko. Imajo pa tudi v Hoferju zelo dobro polnozrnato moko, ki je tudi že pripravljena.



hvala za odgovor. Se pravi v lidlovo in hoferjevo ne rabiš nič dat razen vode. ql no bom probala jutri, da vidim če mi bo končno ratalo.
Tako je, sicer imaš pa na vrečki v kateri je moka napisan tudi recept, koliko moke daš in koliko vode za koliko g kruha.

Javi kako je uspelo user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: aparat za peko kruha
28.8.2008 19:42:16   
bumerang
Tisto o dveh gnetilkah ni res. Moj ima eno in dela neprimerno lepši in boljši kruh kot Clatronic ali Bomann. Enkrat višji.
Je bila pa ena taka tema že na Našem vsakdanu tako da se ne bi ponavljala.
http://www.ringaraja.net/forum/Aparat_za_peko_kruha/m_3061559/tm.htm

Edino kar še dolgujem, je slika spečenega kruha.



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: aparat za peko kruha
28.8.2008 21:15:53   
glen
Bumerang.
Katere znamke pa je tvoj?
Jaz ga tudi kupujem,no moji mami za roj. dan pa nevem katerega bi vzela.Cene pa se vrtijo od 50 do 100 eu nekje?

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: aparat za peko kruha
29.8.2008 8:40:20   
bumerang
Glen, Panasonicov je, tisti, ki je bil prvi na testih. Ga najprej nisem hotela vzeti, ker je res drag, ampak potem, ko z ostalimi nisem bila zadovoljna, sem jih vrnila nazaj in kupila tega.
Danes bom verjetno pekla kruh, ker nam ga je zmanjkalo, tako da bom poslikala in pripela slike.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: aparat za peko kruha
29.8.2008 11:23:04   
glen
Bumerang
Kolko pa je stal?Ti kr prilepi slike,da se nam bodo sline cedile,pa en košček mi lahko pošlješ ker jaz sem nora na kruh.Obožujem gauser posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: aparat za peko kruha
29.8.2008 16:26:22   
maya2
Evo sem ga kupila, jutri al pa že danes ga sprobamuser posted image user posted image user posted image če imate kakšen dober recept?user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: aparat za peko kruha
29.8.2008 22:15:53   
glen
maya 2 katerega pa?Kolko je stal?Kje si ga kupila?

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: aparat za peko kruha
30.8.2008 7:56:21   
maya2
http://www.ceneje.si/perfect-aparat-za-peko-kruha-papk-1500
tega sem kupila tu v eni lokalni trgovini. Sem ga sinoči dala pečt, zdajle ga že jemouser posted image , moram reči da mi je super uspeluser posted image user posted image , mehka skorja, lep pravokotnikuser posted image .... dooooooooooooober kruhuser posted image Jaz sem dala 57€ zanj.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: aparat za peko kruha
3.9.2008 8:28:02   
Sonnja
No zdaj sem ga dala pečt, moka pa je lidlova: gotova zmes z pšenični semeni, mešani kruh.
Upam, da mi bo tokrat res uspel.
Pozabila pa sem vprašat ali daste najprej vodo pa potem moko(tudi to bi naj vplivalo) pa če je preveč topla voda. Pa na katerem programu pečete jaz sem sedaj dala na 3:30. Vam javim čez 3 in pol ure kakšen bo.
Aja, pa ga pustite še malo v pekaču ali ga daste takoj ven?

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: aparat za peko kruha
3.9.2008 12:09:12   
Sonnja
user posted image

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: aparat za peko kruha
3.9.2008 12:32:03   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Sonnja

No zdaj sem ga dala pečt, moka pa je lidlova: gotova zmes z pšenični semeni, mešani kruh.
Upam, da mi bo tokrat res uspel.
Pozabila pa sem vprašat ali daste najprej vodo pa potem moko(tudi to bi naj vplivalo) pa če je preveč topla voda. Pa na katerem programu pečete jaz sem sedaj dala na 3:30. Vam javim čez 3 in pol ure kakšen bo.
Aja, pa ga pustite še malo v pekaču ali ga daste takoj ven?
Voda na moko, peče se po programu 2,5 ali 3h, ko se speče počakaš 5 min, lahko ga pa pustiš notri, ne pozabi na rokavice ker je vroče in gnetilke vzet iz kruha.

Po katerem receptu si delala, koliko si dala moke, vode?


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: aparat za peko kruha
3.9.2008 15:23:34   
Sonnja
Moke sem dala 500 gramov vode pa 350. kruh je že pečen ampak ni vzšel zdaj je tak visok, da ni niti do polovice tiste posode v kateri se peče.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: aparat za peko kruha
9.9.2008 8:17:02   
maya2
jaz dam najprej 350ml vode, potem malo sladkorja soli in masla, potem vsujem 540g moke in v luknjico dam kvas in pečem na basic 3 ure in pol, Lepo vzhaja, včasih ga dam pečt čez noč, skoraj nikoli ga ne vzamem takoj ven in je vedno vse ok. Probavam pa zaenkrat vse vrste različne moke. Zaenkrat je še vse ratalouser posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: aparat za peko kruha
9.9.2008 20:14:10   
Sonnja
a daš suhi kvas pa koliko ga daš?

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: aparat za peko kruha
9.9.2008 21:43:04   
bumerang
Najprej vodo, potem moko.
Če je kruh polnozrnat, pečem na hitri program, torej nekaj manj kot 2 uri, ker ni neke bistvene razlike v višini kruha, obakrat je kruh malo nižji, visok cca.12 cm vendar vseeno rahel.
Če pečem belega, pečem na programu francoski kruh, traja 5 ur, kruh pa je visok kakih 17 cm.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: aparat za peko kruha
9.9.2008 23:55:29   
urška
ko sem jaz brala te teste je bil najboljpi kenwoodov. in sem ga kupila. je pa ta mali., torej samo na eno gnetilko. in peče fenomenalen kruh. mami je imela clatronic. za moje pojme ni primerjave. sem dala pa 2 leti nazaj 18 000 sit in je bil takrat kr drag, ker vem da si ga dobil že za 12000.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?