|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   apartmaji Ljubač pri Zadru
30.3.2007 20:10:44   
K_a_t_j_a
Če katero zanima, so zelo lepo opremljeni apartmaji 2 apartmaja za 4 osebe (apartma 2+2dod. ležišča) in 2 apartmaja za 5 oseb (3+2dod.ležišča).
Primerno za male otroke.

Tukaj je link: www.toto-adria.com
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: apartmaji Ljubač pri Zadru
30.3.2007 20:22:32   
Blacky30
Mi smo bili že dvakrat v Ljubaču, lani in 3 leta nazaj. Pa smo bili vedno zelo zadovoljni. Prav tako smo bili pri družini Dušević, vendar so ti apartmaji menda od njihovih sorodnikov. Meni je sam kraj zelo všeč, zelo mirno, nič nočnega življenja, skratka miren dopust. V samem kraju je ena pizzeria, ena restavracija in 2 kafiča.
Letos pa ne gremo več tja, ker potrebujemo spremembo in ker lastnica ni bila ravno preveč prijazna lani.user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: apartmaji Ljubač pri Zadru
30.3.2007 22:02:49   
total
Blacky kaj si se zmenla?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: apartmaji Ljubač pri Zadru
1.4.2007 13:33:26   
Blacky30
Total, vse zrihtano! Oni bizgec je v resnici zamenjal vse skup in mislil, da sem jaz in moja prijateljica ista oseba. Mož ga je klical in sta se vse lepo pogovorila, rezervirala, v petek pa sem tudi že plačala akontacijo, tak da upam, da je zdaj vse OK.user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: apartmaji Ljubač pri Zadru
5.4.2007 18:53:09   
pajčolanka
a mi lahko približno poveste kako dolgo traja vožnja do zadra na eno avgustovsko soboto?user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: apartmaji Ljubač pri Zadru
6.4.2007 15:13:21   
Blacky30
Pred 4 leti, ko še ni bilo nove ceste, sva postavila rekord: iz MB do Zadra 13 ur!user posted image user posted image user posted image  
Zdaj pa ravno zaradi tega nikoli več ne gremo v soboto na morje. Letos gremo v torek, lani smo šli iz nedelje na ponedeljek ponoči in smo prispeli v 5 urah s 3 postanki zaradi 16-mesečnika.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?