|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aprilke
22.8.2005 22:30:58   
mis
Hej aprilke! Tudi jaz se vam pridruzujem. Sem namrec konec sedmega tedna. Danes ponoci so me zbudile mocne bolecine. Ker se nisem imela pregleda sem takoj posumila na IMN. Kar ponoci sem pristala v porodnisnici. Vrecka je tam kjer mora bit, malega pa se se ne vidi. Upam, da se ga bo kmalu... Je ze kar sedem tednov... CCez noc sem ostala notri, danes so meizpustili ven, ker se je zadeva umirila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   aprilke
22.8.2005 22:50:18   
Sandra*
Ojla!

Js sm u 6 tednu pr ginekologinji še nism bla sm naročena 1 septembra. Že komi čakam da vidim kaj se dogaja. Mal me je sicer strah ker me že od preden sem zanosila skos boli in ščipa na desni strani, ko sem pred tremi mesci ginekologinji to omenila ni nič rekla da bi kaj lahko blo, je rekla naj kar delava na pikici in 12. mesec je ratalo!

Sandra:nosecka:

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   aprilke
23.8.2005 7:52:49   
DrejcDrejc
Hoj hoj, še ena, zdaj nas pa je že skoraj 20 aprilk, olala!
Mis, upam, da je vse vredi s tvojim pikecom in ga boš kmalu dobila na slikci. Kako pa počutje?
Jaz sem se izgleda še malo prehladila zraven in skupaj s celodnevnimi slabostmi in bolečimi joškami in trebuščkom sem kar zrela za zležavanje doma ... pa žal delo kliče. Tudi jaz komaj čakam prvi pregled, še tri tedne, ki se vleeečeeejoooooo.....

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   aprilke
23.8.2005 8:11:02   
*zvezdica*
Dobrodošla nova aprilčica!!!

Super...kolk nas je že :)...se pozna, da je bilo letos bolj deževno poletje...pa smo se več stiskali :)

Mis upam, da bo s tvojo pikico vse OK!! Nam, ki takooo težkooo čakamo pregleda, pa želim, da nam čas do takrat čim prej mine!

Hura za aprilčice! :bravo:

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   aprilke
23.8.2005 9:05:42   
petka
helo, se nisem še nič javila, po tistem kvazi negativnem rezultatu v petek v laboratoriju.

Danes zjutraj pa sem ponovila BC mini in je pokazal tako debele :roza::modri: da ni več dvoma!

jupiiiiiiiiiiiii, sploh ne dojemam :bravo::bravo::bravo:

kako ste pa kaj ve??

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   aprilke
23.8.2005 9:26:41   
Anonimen
Glede na moje izračune naj bi ravno zadnji dan aprila ujela:)-:)-:)-:)-. Moram še počakat na pregled pri G., ga imam 5. septembra, ko bo ravno 8 tednov od zadnje M., samo mislim, da sem zanosila kasneje, ker je šel moj cikus v franže. Dejansko mislim da bom takrat ravno 6 tednov. Bomo videli.

Petka:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Splošno počutje: občasno me dol malo špika, pa prsa so se nekoliko napihnila. Predvsem me zelooooo srbijo.

(odgovor članu mis)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   aprilke
23.8.2005 9:46:51   
kajča
petka čestitam :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:.

Jaz imam prvi pregled v ponedeljek, ko bom v 9. tednu, upam, da se bo že dobro videlo.

:rozica:kajča

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   aprilke
23.8.2005 12:06:46   
lizbona
super res, kolk nas je že aprilčic:sloncek::sloncek::sloncek:.
petka :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   aprilke
23.8.2005 14:07:55   
Tadejka
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

kolko nas je ze aprilcic?
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

uzivajte!
komaj cakam pregled - seeeele 16.9. :((

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   aprilke
23.8.2005 14:20:58   
Katjusa
Pozdravljene:rozica:!

Da se vam se jst pofockam. 2.9 mam prvi pregled upam da se bo takrat ze kej vidlo:) Po mojih izracunih bi imela rok nekje 20 aprila... in ga komaj cakam da vidim to moje zlato sonce.... Drgac se pa pocutim odlicno razen obcasnih napetosti nimam nobenih tezav:)

Drzte se pazte na svoje pikice in uzivajte nosecnost!

LP Katja:rozica:

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   aprilke
23.8.2005 14:23:22   
lory05
Pozdravljena,

kaj to pomeni negativnem laboratoriju? Meni pa so rekli, da je laboratorij bolj siguren od testov.
Kaj ni tako?

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   aprilke
23.8.2005 14:38:38   
Katjusa
pucne pardon mal sem se vam zlagala:ups::)-pa ne namerno cist sem ze zmesana:)- k se zdej nisem dojala da je res sej nekatere veste kako je to po dveh letih truda in te preseneti:roza::) v glavnem prvi pregled mam 7.9 in ne 2.9 ....
sicer pa to niti ni pomembno sam da vse lepo raste in da se razvija....

cestitke vsem! Patra bravo:bravo: pa si se en dokaz da se tud v labaratoriju lahko zmotijo:)

LP Katja

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   aprilke
23.8.2005 14:59:11   
petka
ja, sem že pisala na zanositev in ovulacija...
naredila sem 3 teste različnih proizvajalcev. Pa so bili vsi pozitivni - sicer se je slabo videlo, pa vendarle. Ker sem hotela potrditev, sem šla v laboratorij, kjer je bil test negativen. Očitno sem imela še zelo nizek hormon.

Danes pa debeeele črtice.

A mate ve tudi skoraj ves čas občutek, da bo prišla :hudicek:? Saj pravijo, da je to normalno a ne?

leeep dan :nosecka:

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   aprilke
23.8.2005 16:06:44   
Tadejka
ja, men je pa skozi :muca: in :muca: ...
drugace pa edino prsi čutim, ker drugace jih ne :)-
pa nimam nic proti :bravo:

lepo nosecnost :sloncek:
:sloncek:

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   aprilke
23.8.2005 20:15:46   
mis
Jaz se pocutim super, v bistvu vse kar je me mal prsa bolijo, sicer pa se vcasih vprasam, ce sem sploh noseca:)-:)-. No, zdaj ko sem bla ponoci v bolnici so mi vsaj nosecnost potrdili. Edino upam, da se bo cez 14 dni pikec ze videl.:zmeden: Takrat bom zacenjala 10. teden. Slisala pa sem razlicne stvari, da se enim vidi ze zgodaj, drugim kasneje. naceloma bi se pa okoli 8. tedna ze moglo.Da ne bo katera razocarana, ce je narocena prej pa se se ne bo vidlo. Uzivajte v nosecnosti in bodite dobre volje! To je veselo obdobje!!!!!9nebesa
mis

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   aprilke
24.8.2005 8:04:25   
DrejcDrejc
Lory, laboratorisjki urinski testi so, kolikor sem brala, enako občutljivi kot domači testi. Zato ob nizkem nivoju HCG lahko izpadejo negativno. Bolj občutljivi so le krvni testi, vendar jih lahko malokje opraviš samoplačniško, G ti ga pa tudi kr tako ne predpiše.

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   aprilke
24.8.2005 17:46:03   
lizika
Tudi jaz bi se vam rada pridružila, čeprav mislim. da je rok 01.05. Sicer pri G še nisem bila, ker pregled imam šele 12.9 in to bo začetek 8. tedna.
Zaenkrat se počutim čisto v redu, v sedmih nebesih.
Muči me pa skozi vročina od 37 do 37,2, a baje da je to normalno.
Lep večer vsem.

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?