|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aptamil comfort in comformil
29.1.2009 19:24:08   
abc123
zanima me v čem je razlika med tema dvema izdelkoma. Comfort smo kupili v Mullerju in ugotovili da obstaja tudi comformil.  Prvi naj bi bil za uravnavanje prebave, drugi proti krčem, napenjanju in zaprtju. Na njihovi spletni strani (milupa) ne najdem podatka o comformilu. Ali ima katera s tem že izkušnje in ali lahko mešam navaden aptamil in comformil?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aptamil comfort in comformil
29.3.2009 11:49:39   
dushka
Tudi jaz sem kupila comfort v Mullerju. Zdaj bom pa sprobala še Comformil 1. Si ti že sprobala?
Baje se lahko meša z navadnim aptamilom.

(odgovor članu abc123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aptamil comfort in comformil
30.3.2009 13:34:03   
abc123
Ojla,
jaz sem bila kar dober mesec na comformilu iz mullerja, vendar je naša še vedno kakala na tri ali štiri dni, poleg tega pa je imela tudi krče. Po posvetu  pediatrom smo se odločili da zamenjamo mleko
(že prej smo imeli novalac in novalac proti zaprtju, nato navaden aptamil in še vedno je kakala na 4 dni ali več, poleg tega je imela res hude krče skozi cele dneve, ker jo je bolel trebušček). Odločila sem se za HIPP
(kupljen v Mercatorju ali DM - modre barve) in je res super. Od takrat je kakala čisto vsak dan, krči ki so se pojavljali prej ob hranjenju so izginili in je sploh super. Tudi večerni krči (kolike) počasi izginjajo (stari smo 11 tednov).
Moram pa povedat, da sem prejšnjič kupila mleko HIPP v Mullerju in se sploh ni lepo raztopil in tudi ga ni marala preveč, stekleničke in cuclji pa so bili zelo mastni. Zato ga zdaj kupijem v DM kjer je cenejši in mu tudi bolj ustreza.

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aptamil comfort in comformil
30.3.2009 13:46:37   
Splišni
Včasih sta bila Aptamil in Comformil, potem so Comformil zamenjali z Aptamil Comfortom. Tako naj bi po moje bilo (moj otrok je 7 let nazaj pil mešanico Aptamila in Comformila).

A zdaj je pa spet Comformil? Mogoče gredo nazaj na staro ime.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 30.3.2009 13:47:31 >

(odgovor članu abc123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aptamil comfort in comformil
30.3.2009 14:38:27   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Včasih sta bila Aptamil in Comformil, potem so Comformil zamenjali z Aptamil Comfortom. Tako naj bi po moje bilo (moj otrok je 7 let nazaj pil mešanico Aptamila in Comformila).

A zdaj je pa spet Comformil? Mogoče gredo nazaj na staro ime.


Tako je...

Comformil je staro ime za Aptamil Comfort!
Baje se jim je zdelo (proizvajalcem) preveč neprepoznevno in so ga zato zamenjali (kao zato da piše Aptamil user posted image )...

Sej so skor vsa "ta stara" imena zamenjali z novimi...

Iz Muellerja izdelki majo pa res še ta "tastara imena"... Sam ne vem zakaj...

Če te pa res full pa poklič na Milupo (080 15 36) in ti bodo zihr vse razložili, so full prijazni! user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aptamil comfort in comformil
30.3.2009 19:36:22   
ajam27
Lahko pa v lekarni prosiš in ti bodo dali reklamni list za Aptamil izdelke. Tam je vse napisano in razloženo.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aptamil comfort in comformil
31.3.2009 7:34:52   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: abc123

Ojla,
jaz sem bila kar dober mesec na comformilu iz mullerja, vendar je naša še vedno kakala na tri ali štiri dni, poleg tega pa je imela tudi krče. Po posvetu  pediatrom smo se odločili da zamenjamo mleko
(že prej smo imeli novalac in novalac proti zaprtju, nato navaden aptamil in še vedno je kakala na 4 dni ali več, poleg tega je imela res hude krče skozi cele dneve, ker jo je bolel trebušček). Odločila sem se za HIPP
(kupljen v Mercatorju ali DM - modre barve) in je res super. Od takrat je kakala čisto vsak dan, krči ki so se pojavljali prej ob hranjenju so izginili in je sploh super. Tudi večerni krči (kolike) počasi izginjajo (stari smo 11 tednov).
Moram pa povedat, da sem prejšnjič kupila mleko HIPP v Mullerju in se sploh ni lepo raztopil in tudi ga ni marala preveč, stekleničke in cuclji pa so bili zelo mastni. Zato ga zdaj kupijem v DM kjer je cenejši in mu tudi bolj ustreza.



Jaz pa Hipp vedno kupujem v Müllerju ali v Avstriji, pa ga ima naš zelo rad.

Od kdaj pa je v DM Hipp cenejši kot v Müllerju? To prvič slišim, bom šla preveriti. Jaz sem ga v Müllerju kupovala tudi zato, ker je bil tam pri nas najcenejši.

(odgovor članu abc123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aptamil comfort in comformil
31.3.2009 20:42:02   
Jullija
Meni pa je Aptamil Comformil lahko rečem rešil par let življenja, ker je naši pupi pomagal proti krčem. Krči so popolnoma izginili. Ga pa kupujem v Avstriji v Bipi, saj mi je kolegica rekla, da je tam drugačen in da ima celo drugačne sestavine, kot pri nas v SLo.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?